The Witcher 3: Wild Hunt

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post by Roland » Fri Mar 24, 2017 9:23 pm

Шепърд пък ми е по-малко персонален от Мастър Чийф ебаси...

Не знам, мен страшно ме грабна дарк фентъзи историята, която е наистина дарк. Разни рандъм странични куестове имат повече сюжетна дълбочина от половината МЕ3 примерно.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post by AlDim » Fri Mar 24, 2017 9:31 pm

Шепърд ме радва доста повече. Дженифър Хейл и Марк Мийр са голяма работа.
Гералт е готин, но винаги ми е бил елементарничък и озвучението му е средно вдъхновено. Мога да го опиша в едно изречение с: "има меч за хора, меч за чудовища, иска пари за куестове, пие поушъни и ебе вещици".

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post by The Dragon » Fri Mar 24, 2017 10:13 pm

AlDim wrote:Шепърд ме радва доста повече. Дженифър Хейл и Марк Мийр са голяма работа.
Гералт е готин, но винаги ми е бил елементарничък и озвучението му е средно вдъхновено. Мога да го опиша в едно изречение с: "има меч за хора, меч за чудовища, иска пари за куестове, пие поушъни и ебе вещици".
Mass Effect - където три игри никой няма идея какво точно дири тука.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post by AlDim » Fri Mar 24, 2017 11:42 pm

The Dragon wrote:
AlDim wrote:Шепърд ме радва доста повече. Дженифър Хейл и Марк Мийр са голяма работа.
Гералт е готин, но винаги ми е бил елементарничък и озвучението му е средно вдъхновено. Мога да го опиша в едно изречение с: "има меч за хора, меч за чудовища, иска пари за куестове, пие поушъни и ебе вещици".
Mass Effect - където три игри никой няма идея какво точно дири тука.
Това как точно се явява аргумент в дискусия за качеството на персонажите?

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post by The Dragon » Sat Mar 25, 2017 12:13 am

AlDim wrote:
The Dragon wrote:
AlDim wrote:Шепърд ме радва доста повече. Дженифър Хейл и Марк Мийр са голяма работа.
Гералт е готин, но винаги ми е бил елементарничък и озвучението му е средно вдъхновено. Мога да го опиша в едно изречение с: "има меч за хора, меч за чудовища, иска пари за куестове, пие поушъни и ебе вещици".
Mass Effect - където три игри никой няма идея какво точно дири тука.
Това как точно се явява аргумент в дискусия за качеството на персонажите?
Че единствените които ставаха за нещо от около 30 бяха Врекс и Моридин. Другите бяха абсолютно disposable. А някои имаха по 3-4 рибута - ей така, а Шепърд имаше нулева персоналност и agency
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post by AlDim » Sat Mar 25, 2017 12:25 am

Garrus!! :lol:

Иначе откъм главни персонажи Дженсън му е мамата.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post by Amelia » Sat Mar 25, 2017 6:02 am

Garrus is love! А Шепърд е толкова персонален колкото си го направиш. Аз женската Шепърд я обожавам, и романсът й с Гарус беше абсолютна сладурщинка. А в края на ДЛЦто в Цитаделата, като се върнаха към битката след купона у Шепърд направо си се разревах като пич, просто щото хубавите времена свършиха и сега оставаше само войната и мен сърцето ме болеше за моята весела компания идиоти. До тая степен се бях филмирала. Ревах и накрая Гарус и Шепърд като се разделиха за последно. А Мордин като умря ептен се сцепих от рев.

Така че фак всички в тоя форум, на които Шепърд не им бил персонален и на които МЕ персонажите не им били интересни. Повечето бяха убер яки - и Жокера, и Иди, и квадратния реднек, дето единствен не искаше да оноди Шепърд, и Тейн, и Рекс, и Мордин, и Лиара, и Лиджън.. абе май само гнухявите Кейдън Аленко, Ашли и Джейкъб не ми харесват от целия сбиртък.

Изобщо, Мас Ефект трилогията има 99 проблема, ама персонажите не са от тях.


И понеже тук става дума за Уичър, да си кажа, че все повече си заобичвам Гералт. Ние го играем парагон и е такава добра душица, милия. И с тая физиономия и очи на моменти ми прилича на любопитно малко кученце. Сарказма и отчаянието му от тъпотата на човешкия род приличат малко на тези на Адам. Освен това е супер хот, особено както сме го облекли сега в едни тесни лъскави кожени гащи. :heart:

Химикът в мен се кефи безмерно на забъркването на разни бъркочи. Не че ги ползваме за квото и да е, но ми е мега забавно да обираме всичките цветенца, гъбки и мозъци на драунъри, за да си направим съответната гадост.

Има бая повторяемост в тая игра, но в момента бачкаме по два яки куеста - тоя на Кървавия Барон и тоя, дето русата вещица ни прати да изчистим някъв остров от некрофаги. Ще ебем вещица май! Кен'т уейт!!!
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post by AlDim » Sat Mar 25, 2017 8:00 am

Really hard to bang witches when they are so attached to their books:
https://www.youtube.com/watch?v=syGXGkAA6s4

Това явно е много често срещан бъг, но не са го оправили две години по-късно. Wtf.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post by трубадур » Sat Mar 25, 2017 8:45 am

Баш у Мас Ефект или Вичъра да се оплакват хора от персонажи, при положение, че са единствените поредици, дето могат да се мерят с на обсидиън продукцията в това направление. Гералт и Шепърд са институция, а пък Гералт е еднаква мощ както на полски, така и на английски.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post by AlDim » Sat Mar 25, 2017 11:02 am

Аз не се оплаквам от персонажите на Witcher-а, просто дотук тези в Mass Effect ми остават по-любими.
Ако и битките бяха на макс, играта щеше спокойно да е в топ 3 най-добрите RPG-та въобще. Но и сега е май в топ 5.

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post by Demandred » Sat Mar 25, 2017 11:27 am

Amelia wrote:Има бая повторяемост в тая игра, но в момента бачкаме по два яки куеста - тоя на Кървавия Барон и тоя, дето русата вещица ни прати да изчистим някъв остров от некрофаги. Ще ебем вещица май! Кен'т уейт!!!
Вие сте още в началото, по-интересните герои (освен Bloody Baron) са по-нататък в играта.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post by AlDim » Sat Mar 25, 2017 11:37 am

Засега най-якият персонаж със сигурност е Джони :lol:

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5265
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post by Matrim » Mon Mar 27, 2017 9:01 pm

Какви неща научава човек от рандъм коментари в ютюб - Steel For Humans от саундтрака на играта била базирана на някаква бг народна песен наречена "Ой, Лазаре". :)
Засега най-якият персонаж със сигурност е Джони
Who the fuck is Johny?
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post by Amelia » Mon Mar 27, 2017 10:41 pm

Johny е годлинк-чето от онуй блато, в което живее изкукуригалата жена на Барона. И където се вихрят трите ужасни Crones, дето искат да изядат/изчукат Гералт. Че Гералт е като да го изпапаш, такъв си е, ама в окото на една от тея имаше гнездо на оси, ебаси....

Аз зачетох книгите, щото така няма нужда да се разделям с Гералт докато Сашко е на работа. Гералт от книгите е доста по-троснат и циничен гъз от нашия Гералт, ма така кефи още повече. :lol:

Първата книга почна със секс сцена. Обещаваща литература, тва.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6460
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post by tigermaster » Tue Mar 28, 2017 1:07 am

Чети разказите, ако не са ти попадали досега. Много са кефещи. Така, както се радваш на "Красавицата и Звярът" в момента, "Зрънце истина" сигурно ще ти дойде добре.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests