Предстоящи филми

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
Post Reply
User avatar
Dedo John
Merchant
Posts: 97
Joined: Sun Feb 08, 2004 4:03 pm

Post by Dedo John » Wed Feb 25, 2004 12:53 pm

Ето едно цитатче, което изрових по ин-топик темата "The Passion of The Christ":

... Ако сам не съм си полезен, кой ще ми е от полза?
Ако съм полезен единствено на себе си, за какво съм аз ?
И ако не сега, кога ? ...

Много интересна мисъл, староеврейска е май ! Ако това е основна движеща сила в сценария, очакват ни само положителни неща !!! :D
Къде ми е виаграта ?

User avatar
mitkohr
E'lir
Posts: 195
Joined: Tue Jan 20, 2004 1:36 pm

Post by mitkohr » Wed Feb 25, 2004 2:03 pm

От известно време гледам рекламите на Big Fish, попрочетох малко предварителни рецензиики, ма нещо съм силно в неведение - бива ли го или не. Защото от трейлъра много объркан останах ... :)

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Feb 25, 2004 2:09 pm

Ма как може на някой да му хареса Брад Пит в Троя? Мязаше на неориентиран изрусен неандерталец:Р
В смисъл, може би ще играе много добре и прочие, ама на вид е направо стряскащ.
Last edited by Morwen on Wed Feb 25, 2004 2:11 pm, edited 1 time in total.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Wed Feb 25, 2004 8:54 pm

Като сме тръгнали, The Passion го чакам точно заради твърде помпозния и епичен стил на Мел Гибсън, заради който Смело сърце ми е от любимите филми въпреки историческата недостоверност.

Тук бях писала нещо за The Reckoning, но го затрих, защото го видях в програмата на НВО за март - оказа се предстоящ в малко по-различен смисъл :)

За Троя не знам кой го беше писал, но изрових цитата: "Следващата (реклама) е на "Троя". "Охо! – викам си аз – най-накрая да видя какво толкоз е направил оная ми ти шваба Волфганг с нещо, което му е толкова далечно и непонятно, колкото са ми на мен Октоберфеста и Баден-Беден – а именно гърците." - човекът доста добре е нацелил моите опасения за този филм. Всичко изглежда твърде чудесно, за да е истина. Подозирам, че няма да е хубав - за да е хубав, трябва само да се окаже най-великият епичен филм... Сериозно, представяте ли си да НЕ се олеят в създаването на филм за най- ... всичко, най-великата война, най-красивата жена (ever), емоциите и мотивацията на една толкова далечна култура... В трейлъра нямаше една реплика - това за мен означава, че ще наблягат на екшъна. Хубаво нещо са корабите до хоризонта (наистина първият път поразяват) и тълпите бойци, но...
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

turin
Adept
Posts: 241
Joined: Tue Jan 13, 2004 12:23 am
Location: нейде из облаците (купесто-дъждовни)

Post by turin » Fri Feb 27, 2004 1:19 am

Last edited by turin on Fri Sep 17, 2004 7:28 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Feb 27, 2004 4:05 pm

Факт, че бая компютърджийство, ама Брад Пит владее, а и съм голям фен на Хектор по принцип, та ше ми е интересно да видя Ерик Бана как ще се справи. Нещо Ленчето верно я проспах, ама то не може всички екстри накуп ;) Иначе мн ясно, че ще е бозав екшън, който има повече очаквания, просто ще се разочарова повече :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Fri Feb 27, 2004 9:02 pm

turin wrote: ма то понякога истината боли, в Библията са си доста направо казани нещата - кой кого предал и защо :roll:
Това, надявам се, не го мислиш сериозно... Така де, не се засягай, има нищожна вероятност да го мислиш сериозно, затова питам.
Има ли сред присъстващите някой, който да взима насериозно истерията с "Те убиха Божия Син"?
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri Feb 27, 2004 9:40 pm

Ми аз не съм от тях... Да не споменвам и малко известния факт:р, че Божият син все пак и той е евреин, апостолите са евреи, първите християни са били евреи и тънъ. Все пак ако съседът ми е извършил убийство, за което аз нямам никавка вина, не съм знаела, че ще го направи и не съм можела да му попреча съответно, би било крайно жестоко някой да вменява на мене неговата вина, само щото и двамата сме българи, нали?
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Fri Feb 27, 2004 9:50 pm

Освен това докъде ще стигнем, ако почнем да вярваме на Библията... :D

Шегувам се, това не е покана за поредния дебат за и против християнството. :) Просто ми е странно как има толкова хора, все още мразещи евреите, защото няколко от предците им убили някого, който даже е искал да се жертва и е възкръснал...

По темата- за Троя нямам големи очаквания, онзи трейлър с корабите си беше голяма излагация за мен, а наличието на Орландо като преполагаемо най-големия хубавец ми се вижда силно нелепо. :D
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Feb 27, 2004 10:02 pm

Е не, Орльо е най-големият лигльо в историята все пак. Хектор е големият и добър войн с душа на поет, Ахил е големият, добър и красив герой, па макар и глуповат... мисля си, че бозавият Орландо няма да има голяма роля. Надявам се, също така...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Fri Feb 27, 2004 10:30 pm

Ами то общо взето по бледите ми спомени от "Илиада" и митологията Парис беше доста глупав и неадекватен, ако и в филма и така, Орландо е перфектно избран. :D Даже май и в самата Илияда не участваше много Парис, дано поне историята с златната ябълка и трите богини я претупат набързо с някое интро, че да се минимизират репликите на Орльо.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

turin
Adept
Posts: 241
Joined: Tue Jan 13, 2004 12:23 am
Location: нейде из облаците (купесто-дъждовни)

Post by turin » Sat Feb 28, 2004 12:09 am

Last edited by turin on Fri Sep 17, 2004 7:30 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat Feb 28, 2004 10:24 am

Верно е, Парис прострелваше Ахил в петата, май Атина го насочваше ако се не лъжа. Ма наистина е гот - с Ленчето си гледат животеца, докато ония се требят на поразия:)))) Значи, да уточним за протокола, Орландо е Парис, м? Щото аз поне не мога да си го представя нит кат Ахил, нит кат Хектор - несъвместими са ми:)
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Feb 28, 2004 11:33 am

Мда, Орландо е Парис. Ахил е Брад Пит, а Хектор - Ерик Бана. Аз и двамата много ги уважавам, а специално Брад мачка на трейлъра с двете си и половина секунди участие с шлем на главата :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Sat Feb 28, 2004 11:41 am

Last edited by Tais on Mon Dec 13, 2004 10:51 pm, edited 1 time in total.
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests