JoJo's Bizarre Adventures 2012 & Stardust Crusaders

Банди върлуващи отакута... окапита... опосуми... така де, вашето next door аниме кътче
User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Feb 24, 2015 9:36 am

Не бе, аз се кефа, просто на по-малки порции ще е гледането от обичайното маратонене :D. В смисъл мнооого изнасилена му е гаврата и е по-добре се гледа в компания. :mrgreen:


http://images.eurogamer.net/2014/usgame ... 654969.jpg
:ninja:

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Wed Feb 25, 2015 5:16 am

Еми ние гледахме първо Crusader-ите. После гледахме старите. После изгледахме пак Crusader-ите, защото са мега и е още по-яко да прави човек връзките с първите два арка. След това ще гледаме пак първите два арка, за да направим още повече връзки с Crusader-ите. И после пак Crusader-ите... :lol:
Бтв и на второ гледане Crusader-ите са 10/10. Absolute perfection!

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Feb 27, 2015 6:46 am

Таааааа... таман изгледахме последния наличен епизод от Крусейдърите за втори път и затова се вдъхнових да туря тук две клипчета, в които иначе скучния Авдул успява да демонстрира олигофренизъм ниво Полнареф и Какьоин:

https://www.youtube.com/watch?v=L912I_JlEgM
https://www.youtube.com/watch?v=qpmB8rWFKtA

:lol: :lol: :lol:

Това е аниме с пет Такамури в него. :lol:
Не мога да спра да го гледам. :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Feb 27, 2015 11:37 am

Ще се гледа в компания в Петя усещам :)
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Mar 03, 2015 8:56 am

Image

DILF

I wanna! :oops:

edit: Тургам си тука мега любимата картинка на Джонатан Джостър от ОП-а на първия Стардъст Крусейдърс. Свива ме под лъжичката всеки път като я погледна. :cry:
Spoiler: show
Image
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed Mar 04, 2015 6:16 am

Аз зачетох 6тата част, в която Джоджото е Джолин Куджо (на Джотаро дъщерята) и се спойлнах яко за края. Факания мангака убива персонажи като Джордж Мартин, да го еба! :<

ПП. Обаче щерката на Джотаро е ТОЛКОВА секси... :oops:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Mar 04, 2015 6:49 pm

Праймъл любовта ти към индивиди рисувани с натопена в мастило брадва буди винаги респект ;ррр

На млади години ;р

http://mahadesu.deviantart.com/art/Jojo ... -390763360
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Mar 05, 2015 12:19 am

ТРЕА СИ ДА СА КАТО ИЗДЯЛКАНИ!!!

Само не разбрах дали респектът е винаги събуден или само на млади години. :D

Стилът на тоя мангака ме кефи безмерно. Гледам поеволюирал е през годините - почва с няква Fist of the North Star-щина и после си изработва собствен рисунък. Само че на 6та част скановете са гадни и е малко като бой на негри в тъмна нощ, нали...
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Mar 05, 2015 11:23 am

Не бе, за линка косплея тоя е на млади години ;)
:ninja:

User avatar
SolidJade
Farmer
Posts: 64
Joined: Tue Apr 08, 2014 9:24 pm
Location: Limbo

Post by SolidJade » Fri Mar 06, 2015 2:59 pm

Май само мен ме кефи повече старите серии на A.P.P.P, отколкото новото ТВ :lol:
Новите крусейдъри са толкова разточително направени, че на speed-up темпото от 5 чаптъра в първите 2 части направо ми се струва, че се теглят в локуми. Готяно е, картинки, seiyuu а-у. Музиката е downgrade в сравнение с *JoJo dubstep squirrel* и нищо не може да стъпи на опънинга Bloody Stream :lol:
Но пък от друга страна дедката дето озвучава Дио в 90тарката хич не е лош (е, друго си е Коясу Такехито!), а и spawn-ва супер добрия мийм ZA WARUDO.

Бе има своите плюсове, но като съм чела мангата вече и ми се струват излишно дълги тия stand of the week епизодчета.
I'm not in danger. I AM the danger.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sat Mar 07, 2015 8:04 pm

Абе не знам. На мен темпото не ми се струва развлечено - до момента всеки враг си взима в максимум 2 епизода, като поне един епизод отива за сетъп и простащини, с което аз лично нямам проблем. Благодарение на това се привързах към персонажите и сега ми пука за тях. В старото Джоджо се случваха някви кютеци там, но бяха изрязали бая от смешните части и общото усещане беше за няква зле скроена хомоеротика с нацепени батки, които се взимат насериозно. Да не говорим, че и самите битки ми бяха някак през центъра пуснати така на фаст форуърд. Дъртака дето викаше ZA WARUDO беше океен, но само докато викаше ZA WARUDO. :lol:

Иначе на мен Phantom Blood не ми хареса кой знае колко - имаше няколко доста ударни момента, но някви неща се случваха изведнъж, някви хора удобно цъфваха отнякъде и т.н. Битките в Battle Tendencies ми стояха по-разводнени от тея в Stardust Crusaders, щото там Джозеф вместо да се бие плямпаше като изтърван. Та дотук наистина, боищата в Стардъста ми изглеждат доволно концентрирани и това, което води до тях също е добре пейснато.

A музиката на Battle Tendencies ми е най-любимата - все пак я е правил Ивасаки Таку, дето е композирал и музиката на Гурен Лаган и Катанагатари. Тоя пич е гениален. Bloody Stream e мега як, но аз обожавам и третия и четвъртия ОП. Третият е пълен душевен оргазъм с това съчетание на музика и видео, а четвъртия, дето върви в момента е като някъв рок мюзикъл е и това ме кефи безмерно. Изобщо, любовта и старанието, които са вкарани в това аниме си личат още от ОП-овете. С толкова мерак са направени, че няма как да не кефят.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Mar 08, 2015 8:04 am

Епизод след епизод това чудо продължава да е перфектно и уникално. Просто нямам думи. След гаврата с Джозеф и Авдол, следващите два епизода бяха също толкова яка гавра с Полнарев и Джотаро, но повече култовост и една доста готина мацка.
Бавно, но славно ДжоДжо се запътва към 11.

Image

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sun Mar 08, 2015 9:36 am

Полнареф!!! :heart:

Бромансът тука е толкова правилен!!! :cry:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Mar 12, 2015 9:33 pm

Джолин е по-епична от тейка си!!!

Толкова бой изяде това момиче и така рита задници! А почна като няква мръхлива кифла. Обичам женски персонажи, които минават през врага като комбайн. Надявам се някога да анимират и това, за да чуя Ораораораораорааа в женски вариант.

Приключих 6тата част, която свърши с някъв неразбираем апокалипсис, нямаше много хумор, но екшънът беше много извънземен. В първите три части демиджа беше локализиран около Джоджовците, ама тоя път верно си взе целия свят. :lol:

Действието се развиваше във Флорида, което обяснява някои неща. От Флорида основно изродщини могат да се очакват.

Мисля довечера да погледна началото на 4тата част с Джоске, който е незаконния син на Джозеф и съответно се пада чичо на Джотаро, въпреки че е 10+ години по-малък от него.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Mar 17, 2015 7:49 am

Чичото на Джотаро, Джоске, е голям сладур! :lol:

За неразбралите - чета четвъртата част, в която Джоджото е незаконния син на Джозеф Джостар, който е бил заплоден когато Джозеф е бил нейде 67-годишен. Понеже Джозеф е дядо на Джотаро, Джоске се пада полубрат на Холи (мамката на Джотаро) и оттам - чичо на Джотаро, въпреки че е над 10 години по-малък от него. :lol:

Та Джоске е някъв юноша бледен с помпадур прическа и цялата четвърта част засега се случва в градчето, в което въпросния живее и ходи на училище.

А Джотаро е 28-годишен, все така темерутлив и е станал доктор на биологическите науки, което хептен ме прави да искам да износя децата му.

Джотаро и Джоске ходиха на лов за някви свръхестествени плъхове и тея няколко чаптъра ме приведоха в олигавен оргазъм щото Джотаро изнасяше лекция за плъховете.

Баси, тотално различен фийлинг има тая част. И шестата беше напълно различна от предишните. Тоя мангака е некъв Ода Еичиро номер 2 просто...
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests