Reality Show на живо :(

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Sep 16, 2004 4:32 pm

Пък ний вси лицемери и лъжци. Прав е Драгън - скапан свят...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Thu Sep 16, 2004 4:52 pm

Скапан свят ... или скапана България? Навсякъде (очевидно обаче май не наиситна навсякъде) се толерират колоездачите. Но не и в нашата китна родина. Скапана работа

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Thu Sep 16, 2004 6:12 pm

Roland of Gilead wrote:Пък ний вси лицемери и лъжци. Прав е Драгън - скапан свят...
Мне... Не съм казал такова нещо...
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Sep 16, 2004 6:35 pm

Е ний сме интелигентни хора, пък и мнителни, между редовете умеем да четем, дори га няма какво, нали така? То зависи кое как е написано.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Ambartanen
Arcanist
Posts: 992
Joined: Mon Mar 15, 2004 6:45 pm

Post by Ambartanen » Fri Sep 17, 2004 1:09 am

Като ви слушам бих предположил, че в Пловдив е далеч по-спокойно. Виждал съм хора, блъснати от коли, обаче само със счупена ръка или нещо такова. Предполагам, че в Пловдив просто шофьорите няма къде да засилят толкова. Иначе най-гадното нещо от последно време беше, когато едно момиче го убиха приятелките му. И трите бяха само на 14 :cry:. Не знам в София какво се чу, обаче тук много се писа и говори и накрая нищо не излезе от цялата работа.

User avatar
Jaar
Mistborn
Posts: 1273
Joined: Sun Mar 07, 2004 7:42 pm
Location: No earthly ships will ever bring him home again

Post by Jaar » Fri Sep 17, 2004 1:59 am

Ми то винаги е така. Вдига се много шум, една седмица все за въпросното нещо гледаме по телевизията и четем по вестниците и накрая всичко се потулва и забравя.
Ето например онзи, който "изпуснал" ампулата с газ в КАТ - някой нещо знае ли за него? Осъдиха ли го? Въобще до съд стигна ли се?
But there never seems to be enough time
To do the things you want to do
Once you find them

User avatar
Ambartanen
Arcanist
Posts: 992
Joined: Mon Mar 15, 2004 6:45 pm

Post by Ambartanen » Fri Sep 17, 2004 9:54 am

Аз знам само, че баща ми трябваше точно тогава да е в КАТ, но закъсня с 15 минути и не беше вътре, като са я хвърлили. :shock: Е неприятен беше инцидента, но поне не са някакви атентати като в Русия, защото те са наистина страшни. Аз така и не разбрах официално 150-200 деца ли казаха, че са убити или повече?
Завчера на първия учебен ден всички учители ги беше страх да не дойдат някакви терористи и да ни затворят в училище. Изненадващо (поне за мен, де), но се оказа, че в училищата са предприети някакви превантивни мерки. Вече не могат да се вкарват коли в двора, нямаме право да се събираме и не 'нам си там какво.

User avatar
Random
Ascendent
Posts: 4060
Joined: Thu Feb 05, 2004 12:18 am
Location: electromagnetic steamboat

Post by Random » Fri Sep 17, 2004 11:43 am

Гадно, ужасно... какво да кажа. Сега съм в едно такова леко потиснато настроени, че само разни ей такива картини ми минават пред очите и си мисля... колко е сбъркан тоя свят мамка му! И ми се иска да променя нещо, но не знам какво и как... Да видиш как няква мутра да блъсне с двеста километра пресичащ старец и после да излезе и да почне да го псува/рита... или пък да чуеш, че доскорошният ти съсед е загинал в Ирак... така ми се иска понякога само да можех да надникна в чуждото съзнание, за да разбера защо мамка му!
Random's 23 cents.
===
S.M.I.²L.E.

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Fri Sep 17, 2004 6:54 pm

Roland of Gilead wrote:Е ний сме интелигентни хора, пък и мнителни, между редовете умеем да четем, дори га няма какво, нали така? То зависи кое как е написано.
Мда...
Мда... Прав си. Но не съм имал предвид вас. Или поне не си признавам :П ... :)
Зарежи...
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests