Абсурдистан: Възраждането

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6452
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by tigermaster » Wed Apr 19, 2023 5:22 pm

Същият коментар като този на Тотенкопф се е появил и тук:
https://www.dnes.bg/politika/2023/04/19 ... tre.567012
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

Totenkopf
E'lir
Posts: 152
Joined: Sat Dec 14, 2019 11:31 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Totenkopf » Wed Apr 19, 2023 9:41 pm

Дълг е на всеки поданик да разобличава предателите, не се стеснявайте пуснете донос и при вашите господари в руското посолство. Петата колона продажници никога не спи.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6918
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Yan » Wed Apr 19, 2023 9:44 pm

Spoiler: show
Извинявай, тия предатели сега тук в стаята с нас ли са?
:facepalm: :facepalm: :facepalm:
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by трубадур » Wed Apr 19, 2023 9:54 pm

Totenkopf wrote:
Wed Apr 19, 2023 9:41 pm
Дълг е на всеки поданик да разобличава предателите, не се стеснявайте пуснете донос и при вашите господари в руското посолство. Петата колона продажници никога не спи.
Ок, маняк, мисля да пусна донос за тебе, че си ми съмнителен :ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20289
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Xellos » Thu Apr 20, 2023 12:44 pm

Не знам що му се разминава бана, тоя човек няма място у форума дори и със скрити коментари да се решава въпроса, изобщо не нужно да се търпят тролове дет не допринасят с нищо до неква ялова безкрайност, ще се махне сам колко Нинова.

Комарницки рулз пак. :roll:
https://www.segabg.com/touche/tush-04-19-2023
:ninja:

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Marfa » Tue Apr 25, 2023 3:17 pm

+1 и от мен за бан на оня циклофреник.

За съжаление не мога да се включа с абсурдно нещо от Последните дни™, щото най-сетне наложих бан върху политическите предавания от телевизора, но пък мога да разкажа кво ме сполетя в неделя.

В неделя, братя и сестри мои, установявам, че в Спортната зала имало международна изложба на котки. Отивам, гледам котки, пълня очи. Следва няколко часа разходка из Морската и покрай морето като цяло, която завършвам с бирка и рибка на плажа. Тръгвам да се прибирам доволна от чудесно прекарания ден, когато на Общината се натъквам на някакви елементи с вид на хора със СОП, опнали сгъваеми маси, окачили плакат с надпис ВНИМАНИЕ! ПАРТИИТЕ НА ВОЙНАТА ВИ ГОТВЯТ МАЙДАН! и събиращи подписи за референдум. Като цяло напоследък съм с впечатлението, че май само аз и кварталните боклукчии не сме започнали да събираме подписи за референдум, ама все пак отидох да проверя този конкретно за какво е. Ами за неутралитет, суверенитет и против войната.

Съгласих се (по принцип срещнеш ли хора с отклонения не е добре да им противоречиш), обещах да се подпиша, но друг път и си продължих вече не толкова бодро към дома. И както си вървя, чувам свирки, викове и някакви хора стройно реват ОС-ТАВ-КА! ОС-ТАВ-КА! Кому искаме оставката в неделя в три и половина следобед, питам се аз. Насреща ми полицейски кордон, чиято цел, както става ясно, е да варди хората, искащи оставката. Въпросните хора са орда лумпени, част от които на възраст, която би изисквала вече да мислят за нематериалното, а другата част съставена основно от техните внуци и внучки. Веят руски и български знамена. Носят плакати НЕ НА ВОЙНАТА, НАТО ВЪН и други такива. Пред тях марширува викач с микрофон, който подава репликите. ОСТАВКА беше заменена от НЕ ИСКАМЕ ВОЙНА! НЕ ИСКАМЕ ВОЙНА! Докато се изравня с тях минаха на ЯНКИ ВЪН.

Прибрах се сломена. Може ли вече да се върна в моето си измерение? Може ли, а? :neutral:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Totenkopf
E'lir
Posts: 152
Joined: Sat Dec 14, 2019 11:31 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Totenkopf » Wed Apr 26, 2023 3:07 am

Xellos wrote:
Thu Apr 20, 2023 12:44 pm
Не знам що му се разминава бана, тоя човек няма място у форума дори и със скрити коментари да се решава въпроса, изобщо не нужно да се търпят тролове дет не допринасят с нищо до неква ялова безкрайност, ще се махне сам колко Нинова.

Комарницки рулз пак. :roll:
https://www.segabg.com/touche/tush-04-19-2023
Принципно не мислих да коментирам, както и по рано защото зная, че повечето се забавляват на мой гръб и се майтапят. Нямам спомен откакто чета и пиша да съм прочел ваше мнение относно филми, сериали, книги, може да сте били някой в далечното минало, но отдавна не сте.( без да омаловажавам миналия ви труд и принос, но аз не Ви познавам на тази база)

За потребителя Marfa Значи ядосвате се за неща, за които аз ви предупреждавам и се боря, но сте против мене и нямам чуваемост, в бъдеще ще търсите такива, като мене под дърво и камък, но няма да ги намерите, заради самодоволството ВИ, арогантността си, неспособността си да разберете, какво се случва.

За всички останали, които не са се отказали да ползват мозъците си и да мислят, вместо да се отдадат на фантазми и пропаганда - ще пиша за Вас, това че можем да направим малко( засега), означава ли, че не трябва да правим нищо?

П.П Виждам че е модерно да ме атакувате, приписвайки си някакъв морал над моя, нямам нищо против никого лично, ценя всяко мнение, никога не съм имал за цел да обиждам някого, извинявам се на всички, които са се засегнали от мои думи или от контекста.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6452
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by tigermaster » Wed Apr 26, 2023 3:37 am

Пич, кротни се малко. Петдесет милиона пъти ти се каза, но ще го повторя по малко по-различен начин, та белким вземеш да вденеш - проблемът на никого тук не е в схващанията ти. Проблемът е, че навсякъде извън филмовия раздел непрекъснато мелиш едно и също, а ако някой ти каже нещо напреки, отваряш чувала с обидите.

И може да твърдиш, че никога не си имал за цел да обиждаш никого, обаче няколко пъти ме нарочи за руски трол. Това комплимент ли трябваше да е? А подобните глупости, които изписа по адрес на други, комплименти ли трябваше да са? А намекът от последния ти коментар, че @Xellos не допринася за форума, комплимент ли е?
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20289
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Xellos » Wed Apr 26, 2023 11:09 am

Totenkopf, who is currently on your ignore list, made this post.

Тайгъре не се хаби да му отговаряш, отсреща няма разумен живот, а тия фалшиви извинения не изтрайват и 5 минути. Ся топката е в админите, не че казвам, че им липсват такива. :mrgreen:
Иначе е прав човекът, не допринасям в момента активно :oops: , ама 20+ години висене тук дават отражение на желанието ми да се занимавам с неадекватници на свой терен. :ninja: :spite:
:ninja:

Totenkopf
E'lir
Posts: 152
Joined: Sat Dec 14, 2019 11:31 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Totenkopf » Wed Apr 26, 2023 2:27 pm

tigermaster
няколко пъти ме нарочи за руски трол
Не съм имал такива намерения, нито съм те нарочвал в нещо, извинявам се и съжалявам за погрешната комуникация, прокремълските проксита натискат сериозно и вече сме тръгнали по много лош път, който ни обрича на презрение и провал, всичко което е в изобилие не се цени , който спи в Свободна държава - често се събужда в диктатура. Много хора казват - не ме интересува, ами и тях не ги интересува и така от обекти, безропотно се превръщат в субекти.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6452
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by tigermaster » Wed Apr 26, 2023 3:58 pm

Totenkopf wrote:
Wed Apr 26, 2023 2:27 pm
Не съм имал такива намерения, нито съм те нарочвал в нещо, извинявам се и съжалявам за погрешната комуникация,
:facepalm: :dash:
Viewing profile - Totenkopf -> Add foe

Твай.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Wed Apr 26, 2023 11:12 pm

Манол Пейков нарекъл Копейкин, Костя Късопишков. Най-после някой да му отвърне на тоя. Впрочем защо от ДБ се оставят и мълчат на това Костя да ги нарича Доносническа България?

Totenkopf
E'lir
Posts: 152
Joined: Sat Dec 14, 2019 11:31 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Totenkopf » Wed Apr 26, 2023 11:43 pm

Защото сме негоден, неспособен народ. Инфлуенсър маскиран, като политик за подривна дейност подпомогнат той и кохортата продажници с 80 млн. на година за кремълска пропаганда.
ТАСС е упълномощен да съобщи: Тов. Митрофанова КАТЕГОРИЧНО опровергава дезинформацията на вражеския агент-соросоид Манол Пейков.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Marfa » Thu Apr 27, 2023 9:00 am

Totenkopf, who is currently on your ignore list, made this post. За първи път в живота си използвах функцията add foe и се чувствам идеално :)

Точно това се чудя и аз. Стоят като някакви непорочни Калудки и си траят. За всяко соросоидно подмятане и доносническа България трябва да го наричат Копейкин. Но това Късопишков страхотно си му лепна, евала на Манол. :)
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Thu Apr 27, 2023 11:42 am

Marfa wrote:
Thu Apr 27, 2023 9:00 am
Totenkopf, who is currently on your ignore list, made this post. За първи път в живота си използвах функцията add foe и се чувствам идеално :)

Точно това се чудя и аз. Стоят като някакви непорочни Калудки и си траят. За всяко соросоидно подмятане и доносническа България трябва да го наричат Копейкин. Но това Късопишков страхотно си му лепна, евала на Манол. :)


Оф ся доста хора разпнаха Манол как не било баш окей така да говори, не можело с ad hominem нападки, трябвало умерено, и съм в некав шок. Ма чакайте малко, Копейкин обиждаше Кремена Кунева преди това по адски грозен и сексистки начин, и партията не излезе да я защити, не подаде оплакване и тн.

Не разбирам защо си мълчат по тоя нелеп начин всеки път, при положение, че след като Манол го нарече така, оня почна да говори фалцетно и почна да пикае газ.

Who is online

Users browsing this forum: Majestic-12 [Bot] and 14 guests