SleepwalkerzzzZZZZZZzzzzzzz

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed Nov 27, 2013 9:38 pm

Некъф Инсепшън...

Иначе аз бях сънувала, че убивам човек веднъж по особено садистичен начин. Не знам защо грозният ми мозък е решил да ми снесе нещо такова, ама беше много ужасно и много истинско преживяване. Събудих се разтреперана и после половин ден не знаех на кой свят съм. Но онова абсолютно помитащо облекчение като разбрах, че това всичкото е било просто сън, все още си го спомням.

По принцип сънувам много рядко, но когато благоволя най-сетне да сънувам нещо и да си го спомня после, в 30% от случаите то е гаден кошмар. Изравяла съм приятелски трупове насън, хапали са ме змии, преследвали са ме (на няколко пъти), ей онуй горе с убийството... И като се събудиш от нещо такова, то остава с теб известно време. Там където ме ухапа змията ръката ми още гореше като се събудих. А оня ден сънувах, че добър мой приятел е болен от рак и умира мъчително и после го търсих из целия интернет да го проверя дали е добре.

Мечтая си за сайбър брейн имплант, който може да ме направи да заспивам по команда и да изключва мозъка ми напълно (освен онази част дето регулира физиологичните процеси).
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Wed Nov 27, 2013 11:04 pm

Аз пък напоследък, когато си спомням какво сънувам, са абсолютни глупости и то по - интересно - с познати хора. Преди рядко сънувах познати, но сега всичикте ми сънища са пълни с тях - застрелях приятелка на сестра ми с лък в гора, някакаъв приятел ме гонеше за 10 лв, а мен ме беше много страх... :roll: Пълни простотии. Онзи ден пък сънувах, че са ме полазили паяци и ме е гъдел и ми е смешно.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Nov 27, 2013 11:25 pm

Докато не си почнал със садо мазо сънища всичко е под контрол :)

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Thu Nov 28, 2013 1:21 am

Предимно сънувам някакви епик неща аз. Не знам защо се получава така. Последният сън, който си спомням беше sci fi survival horror, в който открадвам някакъв ховъркрафт с автопилот, който ме откарва през епична снежна буря, до огромен ужасяващ храм построен високо на някаква планина. Дори нещата ги виждам, като на филм. Машината лети все по-високо, появяват се постройките, сякаш някой е изсякал това място в планината. Жалко, че не мога да рисувам.

User avatar
moonlight
Warmage
Posts: 1089
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:54 am
Location: Sofia

Post by moonlight » Thu Nov 28, 2013 2:56 pm

И аз тръгна ли да сънувам, все клоня към фентъзи :)
Пък иначе предимно фантастика чета, да се чудиш откъде ми идват на акъла древни богове и ритуални убийства и на мен... е, поне се успокоих, че не съм сама де - явно Амелито и Амикае ми правят компания, като нищо може да сме заформили някоя и друга банда насън, на принципа на случайния синхрон :lol:

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Fri Nov 29, 2013 10:39 am

tigermaster wrote:От тогава не съм се събуждал така, но кой знае... Може би все още сънувам...
Този разказ ме впечатли и притесни едновременно. Наистина не си е работа.

На мен обикновено ми се случват филмови сънища, но са твърде накъсани и не ги помня добре. Сюжетите най-често са връх на абсурда. От време на време има някой повтарящ се сюжет, за щастие не са кошмари.

Най-странното, което ми се е случвало, се оказа не толкова необичайно - чувала съм, че често се случва, но при мен беше само веднъж. Затворих очи в леглото и когато ги отворих, беше сутрин. Само мигнах, нямах никакво усещане за изминало време, унасяне в сън или разбуждане. Един път имах и частична амнезия, много беше яко - знаех коя съм и къде съм, но нямах представа кой ден е и с какво се очаква да се занимавам през този ден. Лежах си, гледах тавана и се чувствах свободна.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Nov 29, 2013 10:57 am

Аз веднъж сънувах че ходя на изпит лятото , преди това пихме в общежитието, след изпита пак ходихме да пием - накрая се събуждам - то зима а аз не съм студент от 10 години :lol:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Nov 29, 2013 11:13 am

Хахаха, Гибли, това и на мен ми се е случвало. Бях забравила на колко години съм и трябваше да смятам...
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Nov 29, 2013 1:57 pm

Бля точно нощеска беше убер досаден сън, и знам че сънувам и изпитвам много яко желание да се събудя и беснея и блъскам с юмруци по някакво бюро... ама не стана деа... и Жоро се беше изрусил... говорете ми после за втф безумия... искам шибан тотален блекаут за разнообразие вече, а не да ставам в 6 сутрин и да сънувам безумие след безумие за да се събудя изморен!
:ninja:

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue Dec 03, 2013 9:06 am

Темичка за сънища. Ама моите напоследък са забележително безинтересни. :(
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Mr. Nobody
Misting
Posts: 275
Joined: Sat Jan 28, 2012 12:08 am

Post by Mr. Nobody » Tue Dec 03, 2013 11:16 am

Аз пък се уверявам все повече и повече как страховете на човек му се прожектират (и, естествено, преекспонират) в сънищата. Не знам за кой пореден път сънувах снощи как съм застанал пред огледалото в банята и откривам, че съм оплешивял :? Това животно хубав сън, от който да ти е кеф да се събудиш, ми е непознато. Кефът произтича единствено от откритието, че не е истина.
'Poetry first, sausage - later!'

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Thu Dec 05, 2013 9:47 am

Реших, че е редно и законосъобразно да споделя последната простотия, която сънувах.

Намираме се в нещо средно между Ла Коруня и Барселона. По едно време се качихме на покрив, започнахме да трупаме парцали върху една капандура и да пеем с цяло гърло БААРЕКООВ ПРЕМИЕЕЕР, БАААРЕКОВ - ПРЕМИЕЕЕР! с мелодията на финалните акорди на американския химн.

И после се забихме в някакво английско графство, в което имаше девически манастир, където монахините се размножаваха чрез утробни репликатори и спермата на някакъв Чарлс. Момичетата стояха на едно дърво и ги пазеше Бриен Тартска. Успях да подразбера, че имало и аналогичен мъжки манастир.

Не знам обаче какво става след това. :(
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Dec 05, 2013 10:03 am

Марфе, шти спра талавизията, радиото и интернеда и шсе опраиш. Вестници на хартия нали не четеш? То остана ли човек роден след 1975-а, с интернет, който да чете хартиени вестници всъщност????
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Thu Dec 05, 2013 10:39 am

Не чета!!!
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Fri Dec 06, 2013 7:30 pm

Аз снощи преди да си легна гледах доста клипчета на котки, рисове и сервали. След което сънувах котки и беше толкова релаксиращ сън!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests