Продавам колекция книги

Имате няколко балистични ракети и се чудите на кого да ги продадете - това е мястото! Танкове, гранатомети, fluffy dildos - we've got them all
Post Reply
annorion
E'lir
Posts: 177
Joined: Sun Sep 03, 2006 10:23 pm

Продавам колекция книги

Post by annorion » Sat Jun 29, 2013 9:18 pm

Здравейте!

Продавам семейната колекция книги, като под колекция разбирайте сбирщина от автори и жанрове. Повечето книги са стари, сиреч купувани през 80-те и 90-те години, но има и книги след 2000-та книга, главно от жанра фентъзи.

Книгите са стотици, но тъй като вписването им отнема време, пускаме за продан тези, които съм описал до момента, с уговорката, че в бъдеще ще допълвам лека-полека списъка.

Линка е към Google document файл, табличка, като съм опитал да вкарам максимум информация за всяка книга и да направя списъка удобен за всеки вкус. Разбира се ако имате въпроси пишете на мейла и ще се радвам да ви отговоря.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... 2YUE#gid=0

Цените в списъка не са крайни, готов съм на компромиси в тях, в границите на разумното.

Ако сте от Пловдив мога евентуално да пратя брат ми да ви донесе поръчаните от вас книги, ако сте от други градове пращам през Еконт и Спийди, цената на доставката е за сметка на клиента.

Минимална цена за поръчка е 5лв. тъй като има доста книги за по 1-2-3 лева и честно казано нямам желание да се разкарвам до офисите на куриерските фирми за такива суми.

За допълнителни въпроси на ЛС тук във форума или на мейл james.a.rigley@gmail.com

И както споменах горе книгите които имаме за продан са стотици, така че ако се интересувате можете от време на време да проверявате списъка за ъпдейти. :)

Поздрави!

annorion
E'lir
Posts: 177
Joined: Sun Sep 03, 2006 10:23 pm

Post by annorion » Mon Jan 27, 2014 4:36 pm

Списъка е ъпдейтнат. Книгите в момента са около 140. Важат горните условия. Тъй като доста хора са ми писали по различни и-мейли, давам нов мейл, който проверявам по-често. Както ит телефонен номер за връзка.

Е-мейл: jameslfinnegan@gmail.com
Телефон: 0885588732

Моля пишете само на този и-мейл. Различен е от посочения в първия пост, бих го едитнал там, но не мога по някаква причина.

Поздрави!

annorion
E'lir
Posts: 177
Joined: Sun Sep 03, 2006 10:23 pm

Post by annorion » Tue Apr 15, 2014 12:02 pm

Здравейте!

Реших да пусна всички книжки с 50% намаление. Т.е. получавате 50% намаление от цените в Spreadsheet-а. Ако се интересувате, можете да ми пишете на и-мейл jameslfinnegan@gmail.com или да ми се обадите на телефон 0876676726.

Поздрави!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests