Bioshock Infinite

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Mar 27, 2013 7:33 pm

Е как ще излизаш спокойно - чекпойнтите са разпиляни на такъв зар че винаги трябва да се увериш, че си записан преди да рискуваш да излезеш.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Wed Mar 27, 2013 7:34 pm

Amikae wrote:Може би точно защото отлагаш заглавия? На мен например със смяната на драйвера кадрите ми скочиха с почти 50%. 50%, dude... Тя и без драйвера се играеше ОК, но е нормално да се играе ОК на карта за 800 лева. That's not the point.
Мне, аз говорех за Xbox заглавия, които не съм почнал още (последната година сигурно съм пуснал бокса за не повече от 2-3 седмици, докато цъках Forza Horizon). Останалото време цъках само на PC. Rage, Skyrim, Bulletstorm, Deus Ex: Human Revolution, Giana Sisters, NFS: Hot Pursuit, Shogun, Sleeping Dogs, Darksiders 2, Brutal Legend и т.н. и т.н. Всичко си върви идеално на GTX 460 с i5-3570K.

Но как да е, ще спря с офтопика.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Mar 27, 2013 7:55 pm

Roland wrote:Мега оплакването на десетилетието, но ми лази по нервите, че пичът винаги си вдига оръжието нагоре, докато върви. Искам пистолетът ми да сочи накъдето се движа ебаси! :mrgreen:
Сори ... шутърите го имаха това ... в древните години преди 2004-а :) След това дойдоха spunkgargleweewee-та и идеята че една игра се играе, а не гледа беше забравена ...

Биошок ротирано 8 е освежаващо старомодна в екшъна си ... ти стреляш то умира. Ако искаш да се прикриеш - търси стена. Ако искаш да клякаш - натисни бутон. Има скок по всяко време ... идилия :)

spunkgargleweewee - http://www.escapistmagazine.com/videos/ ... FG-Edition от 4:30 мин да разберее какво е.

Липсата на сейв само показва колко са деволюирали мейнстрийм игрите тази генерация.

Бтв - моята 560 ti вие на умряло на high :( горкото.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Mar 27, 2013 9:39 pm

Не знам с какви систем шоци се сравняват, обаче Елизабет е най-качествения игрови спътник евър. Забравих че е AI.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu Mar 28, 2013 12:27 am

Елизабет е едно малко бижу ...

http://www.eurogamer.net/articles/digit ... e-face-off

Това е по желание на Никола.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Mar 28, 2013 11:42 am

Ебаси красотата е, дори на старичката ми видеокарта си върви на макс :shock: Ламерски въпрос (не се смейте) - веднъж като заредиш скил /щото си свикнал до сега да зумваш на ме3 с десния бутон оптиката/ има ли как да го секнеш? за пс :oops:

User avatar
Arlina
E'lir
Posts: 196
Joined: Tue Jan 03, 2012 8:24 pm
Location: Normandy

Post by Arlina » Thu Mar 28, 2013 11:56 am

И аз това искам да знам. :lol: Постоянно си хабя скиловете за глупости.

Иначе поиграх няколко часа, няма такава красота...
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Mar 28, 2013 12:17 pm

Ха странно, почти сигурен съм че като разменях скиловете с 1 и 2... не прекъсваше, са стана ;). Аутосейва е единственото нещо дето не ме кефи как е направено. :roll:

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu Mar 28, 2013 9:17 pm

The Dragon wrote:Елизабет е едно малко бижу ...

http://www.eurogamer.net/articles/digit ... e-face-off

Това е по желание на Никола.
"Meanwhile the PC game is a whole different ballgame, benefitting from the vastly superior hardware of today's gaming computers to deliver high-quality effects and artwork to the screen that makes that version of the stand out considerably when playing in extremely high resolutions."

Пишат това за "whole different ballgame" и после във всичките скрийнове и видеота по-долу играта изглежда абсолютно еднаква на конзоли и PC с обичайната разлика - разделителната... :roll:
Респект за Irrational - играта изглежда чудесно на всички платформи.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Mar 29, 2013 2:16 am

Приключих я току-що. Финалът по мое скромно мнение е може би най-якият, който аз лично съм виждал в игра въобще и със сигурност е една от най-качествените и mindfuck-ващи сюжетни развръзки изобщо.

А докато я цъках си мислех колко е отнасяща атмосферата или колко плавен е combat-a или колко "живо" NPC e Елизабет.... накрая играта просто те ОТВЯВА.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Fri Mar 29, 2013 3:14 am

И аз я приключих. Изключително преживяване! Опитвам се да измисля причина това да не бъде най-добрата игра, която някога съм играл и просто не мога. :shock:

Just amazing! I have to go to bed now, before I explode from all this awesomeness.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Mar 29, 2013 7:49 am

Омг, това е някаква подигравка :shock: Направих някакъв гаф и рекох да рестартирам от последния чекпойнт, при което играта ме върна там, където бях почнал тая вечер, демек ЧАСОВЕ назад! От бордуока ме върна на ония галфони, дето стоят и се молят, докато ги трепеш, преди за първи път да говориш с Комсток...

Това ако не е някакъв бъг, е ЕБАСИ невъобразимо малоумната сейв система. А ако е някакъв бъг, е ебаси невъобразимо малоумният бъг, щото ся просто не ми се играе изобщо...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Mar 29, 2013 8:33 am

Сейв системата действително е ужасно идиотска, във Форплей доста реват по въпроса, но чак случай като твоя не бях виждал. Един съвет към всичко, който тепърва ще почват, колкото и да са малко: като излизате играта на "are you sure" екрана задължително поглеждайте колко точно е бил часът на последния аутосейв, аз с тази "система" нямах проблеми.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Fri Mar 29, 2013 9:21 am

Мдам ... некадърниците от Bioware да се учат как се прави край :)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Mar 29, 2013 9:37 am

Единствения бъг, който съм засякъл е на релсите някой път Елизабет остава да виси докато не отида някъде на майната си да я рилоудне. Иначе сейвовете за сега не съм имал проблем освен тоя, че трябва да играя до сейв преди да мога да изляза от играта.
Ама с моя мерник крив бавничко върви, добре че са гаргите и тока :)

Е Драгъне, цъкни цитаделата, компенсира за края на ме3 малко от малко ;).


Даам ебаси мамата и якия финал, ся я врътнах уви :shock: :yay: :yay: :metal:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests