За кекса и има ли той почва у нас... (работно заглавие)

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Feb 03, 2013 6:28 pm

Най- златния момент е някой да ти разкаже как е **** майка ти, според мен.

User avatar
Zeiss_optik
Arcanist
Posts: 771
Joined: Fri Feb 18, 2011 7:20 pm

Post by Zeiss_optik » Sun Feb 03, 2013 7:44 pm

Amikae wrote:Защо смяташ, че намирам идеологията на исляма за нещо погрешно? Може би са малко крайни, но не съм живял в такава среда и не знам как се чувстват хората, не мога да съдя.
Аз обаче съм. И мога.
Hemos pasado!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Feb 03, 2013 8:16 pm

Amikae wrote:Полигамията е забавно нещо. От една страна имаме хора, които се забавляват с телата си, а от друга същите "евентуално" имат планове за семейство. :lol:

Ега какви семейства. Жената преди да се задоми била с поне няколко мъже(в добрия случай) и там се е плюло и разгръщало яко, душманската, хардкор. Падало е лизане, смучене и празнене, обяснения в любов, нооооо тя сега обича съпруга си. :mrgreen: Същата история и с мъжете. Но нас поне не ни ебат(принципно :P), смучките и дрането не се броят за поражения. :P Пък и при нас винаги го има забавния момент, в който знаеш, че плющиш, като животно някоя мацка, която евентуално ще си намери мъж и ще създаде семейство, и ти винаги ще знаеш, че на тоя бухал си ебал жена му... като животно. :lol:

За мен има два варианта, в които на човек може да му е чиста съвестта. Или знаеш, че семейството е важно за теб и искаш да създадеш такова, и съответно се пазиш за този момент, или нямаш такива амбиции и просто си правиш кефа. Аз съм от вторите. Иначе се получава така, че някой е скъсал опаковката на партньора ти доста преди теб, и ся т'ва си е чист секънд хенд. Има жени и мъже, които не им пука много и за тях това не са пречки, но за мен е абсурдно някой друг да е чукал жена ми или да е барала чужд хуй, или тя да разбере, че съм спал с други жени. Направо сме фейлнали още в зародиш.

На мен лично ми отне доста време да прегърна егоистичната си природа и да осъзная, че от определени удоволствия никога няма да се разделя, но след като го направих веднъж нещата станаха доста простички и животеца изпълнен предимно с кефец и работа. Вътрешно се усмихвам всеки път, като видя някой милфец с детенце под ръчичка да се озърта, да ме гледа нагло в очите и да ми прави намеци. Или мъже с най-различни стандарти на живот, които имат практически едно и също посърнало изражение. Никой не им е отнел силом свободата, сами са я отхвърлили и сега им липсва. Кофти. :wink:
Баси КОЛКО скучен трябва да си в леглото :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Иначе, за да не ти коментирам огромния пост само да пълня място, ще споделя, че идеите ти за секса, семейството и любовта са крайно пубертетни.
Last edited by Roland on Sun Feb 03, 2013 8:19 pm, edited 1 time in total.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Feb 03, 2013 8:19 pm

Е Симеоне това откъде го реши? Вярно, че говори за секса все едно говори за компоти, но не виждам наченки как може да стигнеш до този извод?

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Feb 03, 2013 8:20 pm

Muad_Dib wrote:Е Симеоне това откъде го реши? Вярно, че говори за секса все едно говори за компоти, но не виждам наченки как може да стигнеш до този извод?
Еми на първо място, нищо в поста му не демонстрира, че дори счита плющянките си за човешки същества. Те са някви вагини с претенции, ако се съди по тона му. Смятай колко внимание се обръща на техния кеф и колко емоция влиза в цялото уравнение :neutral:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Feb 03, 2013 8:25 pm

Мдам, това е така определено. Ма мое да е некъв атлетичен енд стъф, те такива хора едва ли много се терзаят дали и как тя е свършила и темподобни. :lol:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Feb 03, 2013 8:26 pm

Едно разбрахме - Амикае никога не би участвал в тройка :)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Feb 03, 2013 8:28 pm

Muad_Dib wrote:Мдам, това е така определено. Ма мое да е некъв атлетичен енд стъф, те такива хора едва ли много се терзаят дали и как тя е свършила и темподобни. :lol:
Еми точно де. Те затва са скучни. Тва и при нас го има бтв - най-хубавите са некви супер никви в леглото, ма никой не ги критикува, щот всеки страда от заблуждението, че е омг привилегията, че пичът с плочките му е пуснал... Голямата копулативна сделка ебаси...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Feb 03, 2013 8:28 pm

Бтв думата "плющянки" е толкова ЕПИК, сега го осъзнавам :lol:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Feb 03, 2013 8:29 pm

Не знам що се сетих в тоя ред на мисли за
http://www.youtube.com/watch?v=qqXi8WmQ_WM :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Feb 03, 2013 8:31 pm

ДА ТИ КАЖА И АЗ НЕ ЗНАМ ЗАЩО..............
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sun Feb 03, 2013 8:34 pm

И аз имам некви такива подозрения за Амикае в кревата. :lol:
Напомня ми силно на един уязвен балкански нерез от преди години, който се беше захванал да отмъсти на някво негово гадже, което му хойкало, като направи сайт, в който разказа тъжната си история и даде примери защо оная курволетина е ебаси курволетината. Сред тези примери на епично курвенско поведение беше това, че мацката мастурбирала в банята им (ужас, леле!!!). А той знаеше, че е мастурбирала, щото бил инсталирал скрити камери там...
Как да не му хойкаш на такъв??? Той очевидно и хабер си няма от това как се задоволява жена, щото дори мисълта, че жената има някви там нужди за задоволяване вече я прави на ебаси изпортената курва. :lol: :lol: :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Feb 03, 2013 8:51 pm

Въй, анализирахте ми целия живот, бря! :shock: Групово, oppa gangbang style!

Ама не познахте за атлетичността. Аз съм неатлетичен и с малка пишка. :? Но имам големи претенции и така го прикривам до последния момент, и тогава вече е късно. :smug:

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Sun Feb 03, 2013 9:08 pm

Xellos wrote:Не знам що се сетих в тоя ред на мисли за
http://www.youtube.com/watch?v=qqXi8WmQ_WM :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=es9bWvI8mkM
Vaginal Hubris, Vaginal Hubris
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Feb 03, 2013 11:05 pm

Amikae wrote:Въй, анализирахте ми целия живот, бря! :shock: Групово, oppa gangbang style!

Ама не познахте за атлетичността. Аз съм неатлетичен и с малка пишка. :? Но имам големи претенции и така го прикривам до последния момент, и тогава вече е късно. :smug:
Ей, много кофти тва... Мойта е бая голяма и ми дава баси самочувствието. Ако знаеш момците в Чикаго колко ми се радват... ^_^
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests