САЩ се разпадат?!?!?!

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Zeiss_optik
Arcanist
Posts: 771
Joined: Fri Feb 18, 2011 7:20 pm

Post by Zeiss_optik » Thu Nov 29, 2012 11:15 pm

Amelia wrote:Чък Норис не успя да спечели победа за републиканците. Както и Клинт Ийстууд. Може би е време да ги пенсионираме.
Аз пък се възхищавам на Чък Норис.
И на Клинт Ийстууд.
Но тези избори изглежда не бяха спечелени от демократите, а загубени от републиканците. Въпреки, че споделям някои от идеите им - не мога да си представя по-неудачен кандидат от Ромни. Но мисля, че единствената оптимистична перспектива за САЩ можеше да се извлече именно от неговите брътвежи. И звучеше горе-долу така: война с Иран, война със Сирия, Китай - изолиран, Русия - на колене, еврото - сринато. Звучи идиотски, но е истина - за да продължи още известно време да надува финансовия балон, Америка трябва да ограби някоя богата на ресурси държава (Иран), да пусне нефта й към Европа през Сирия и да направи дъмпинг на цените на руския нефт - поне като начало.
Hemos pasado!

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Nov 29, 2012 11:27 pm

А, не се и съмнявам, че се възхищаваш от тях.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu Nov 29, 2012 11:35 pm

Чък Норис беше от хората които убиха прилепите в Деветашката пещера докато снимаха незаконно тъп американски филм.

Няма какво да му се възхищавам.

Ограничени селяци като него не са възхита а за осмиване.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6459
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Thu Nov 29, 2012 11:37 pm

На Чък Норис постиженията в бойните изкуства са доста респектиращи - и като степени, и като шампионски титли, и като репутация... Едно време е трябвало да се случи двубой между него и Мохамед Али пред публика и последният отказал, понеже го било страх Норис да не го утрепе с ритник в главата.

Иначе е леко жалко това, че се превърна в интернет-клоун в последните години.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu Nov 29, 2012 11:41 pm

Това че някой има спортни постижения не го прави автоматично авторитет във всички сфери на живота.

User avatar
Zeiss_optik
Arcanist
Posts: 771
Joined: Fri Feb 18, 2011 7:20 pm

Post by Zeiss_optik » Thu Nov 29, 2012 11:47 pm

RRSunknown wrote:Чък Норис беше от хората които убиха прилепите в Деветашката пещера докато снимаха незаконно тъп американски филм.
Тук си трагично прав. Но вината е не на кинаджиите, а ония, дето са им посочили Деветашката пещера. А те са наши, родни негодници.
Hemos pasado!

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6459
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Thu Nov 29, 2012 11:50 pm

Така е. Аз го уважавам заради постиженията му в тази сфера. Извън нея, честно казано, изобщо не ми дреме какъв е.

Впрочем, това с Деветашката пещера е голяма простотия, за която съм почти сигурен, че е раздухана много повече от необходимото от откачени природозащитници, търсещи внимание. Първо, много силно се съмнявам екипът на филм със сто милиона долара бюджет и фрашкан със звезди да си позволи да снима където и да било без необходимите разрешителни. Т.е. ако ще се търси някаква отговорност, трябва да е не от тях, а от хората, които са им позволили да снимат там. Второ, Деветашката пещера е бивша военна база. Това просто да го спомена, понеже...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Fri Nov 30, 2012 12:52 am

И какво от това? В някакъв момент на хората им е увряла главата и вече не е военна база. А иначе напълно съгласен, че виновни са идиотите дето са дали разрешителното (и за там, и за църквата, и за Копривщица). По-малоумно от това няма накъде.

Откачени природозащитници е раздуханото до небесата понятие. Такива има сигурно пет в България, ако и толкова. Останалите са хора, на които просто им пука за света наоколо.
This is it. Ground zero.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Nov 30, 2012 1:03 am

Добре, той лично и собственоръчно ли ги е убивал тея прилепи или просто снимачния екип не е взел нужните мерки да ги опази при снимките? Са, човекът може да е тъп реднекски гъз, ма няма нужда да го обвиняваме за всичко. Ква е историята с тея прилепи, че не я знам?
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Fri Nov 30, 2012 1:37 am

Тва беше по повод поста на тайгъра. Иначе очевидно Чък Норис няма никаква лична вина за случката, което не го прави по-малко тъп за това, че подкрепя GOP :D
This is it. Ground zero.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Nov 30, 2012 1:51 am

Преди няколко дена върховния административен съд определи за незаконно снимането на филма в спомената пещера - още един животниски вид изчезна заради поредния тъп филм. Виновни са от компанията която е снимала, защото са излъгали къде, кога и как ще снимат.

Измиването на ръцете на участниците (всички) показва най-малкото че или не им пука за законите на държавата в която снимат, или са толкова тъпи парчета че даже не се интересуват къде и какво снимат стига да вземат пачките.

И аз залагам на първото защото докато снимаха охранителите не пускаха екип на БНТ да снима - няма начин никой да не е казал на актьорите защо са се събрали телевизии и плакати отвън да протестират.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Nov 30, 2012 2:53 am

@ Самаил - лафът с "те всички са лъжци" е евтин и е измиване на ръце, за да не трябва да гледаме по-надълбоко. Игрите не бяха провал, но парите за тях не дойдоха от въздуха. Ромни остави щата си на 48-мо място по job growth и с около 30% рейтинг на одобрение. Бори се със зъби и нокти срещу сейм секс браковете и в последствие НАРУШАВАШЕ закона, за да им пречи.

Прочее, от историческа гледна точка бизнесмените винаги са били най-бездарните президенти. Държавата не е бизнес и е страшно опасно да слагаш бизнесмен начело на държава като САЩ.

Що се отнася до Мар и Стюарт, те са комедианти. На тях функцията им е да забавляват, не да информират и анализират. И затова е тъжно, че тримата с Колберт предлагат много по-задълбочен и интелигентен анализ от целия Faux News...


@ Цайса - първо, това, че ти виждаш оптимизъм в безбройни войни е отвращаващо, но мен по ме смущава, че някой може да се върже на патологичните фантазии на Ромни. Нито едно от обещанията му за вътрешна политика не можеше да отговори на въпроса "с какви пари?" и нито едно от тези за външната - на "как, аджеба?" Това кой какво обещава, е дълбоко ирелевантно, когато всеки специалист под слънцето казва "това противоречи на реалните факти и математиката."

@ All - Бай ви Чък не е само бездарен has-been, който си вре гагата в политически въпроси, които не са му работа, но и гнусен социален кроманьонец, който дарява огромни суми и се изказва в защита на хомофобски и анти-аборт кампании. Мисля, че последният му бисер беше статия в нелеп списание за оръжия, където възхваляваше решението на бой скаутите да не допускат LGBT деца в редиците си...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Zeiss_optik
Arcanist
Posts: 771
Joined: Fri Feb 18, 2011 7:20 pm

Post by Zeiss_optik » Fri Nov 30, 2012 9:05 am

Roland wrote: @ All - Бай ви Чък не е само бездарен has-been, който си вре гагата в политически въпроси, които не са му работа, но и гнусен социален кроманьонец, който дарява огромни суми и се изказва в защита на хомофобски и анти-аборт кампании. Мисля, че последният му бисер беше статия в нелеп списание за оръжия, където възхваляваше решението на бой скаутите да не допускат LGBT деца в редиците си...
Не го мисли. Чък Норис няма проблеми - проблемите имат Чък Норис.
Hemos pasado!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Nov 30, 2012 9:31 am

-_-
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests