Shadowdance #70 And Beyond!

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Lord
E'lir
Posts: 163
Joined: Tue Jul 01, 2008 10:21 am

Post by Lord » Fri Aug 31, 2012 12:21 am

ОМАЙГАД КВО СЕ СЛУЧВА ТУКА БЕ КОПЕЛЕТА

:shock: :shock:


FUCK YEAH {}

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Fri Aug 31, 2012 1:57 am

Страхотно, баси якото!
А сега да си дам предложенията. Защо след като сте най-голямото, все още живо списание за фантастика у нас не се опитате наистина да съживите ShadowDance? Визирам редовни новини, статии, рецензии и т.н. И това може да стане по един начин - като наберете нови автори, тък като очевидно вече всички се занимавате с доста други неша. Аз веднага бих се захванал, но вече съм ангажиран с друг сайт и с блога си, но мисля, че има още МНОГО хора като мен. Ей така, без заплащане, а за кеф. Защо не пуснете някакъв конкурс, новина за набиране на автори или нещо подобно?
Замислете се, според мен от тоя сайт би станало едно прекрасно местенце за всички фенове на любимите ни жанрове в България. Защото за сега такова местенце липсва, дори тук пишат предимно стари кучета и членове от екипа. Така де, това е само предложение, но би било доста яко ако се започнат нови рубрики, намерят се нови, качествени автори и сайта се поддържа активно, ще се размажа от кеф.
едит 1
След кратък преглед - добавете линк от сайта към форума за по удобно
едит 2
Обмисляли сте коментари под статиите?
едит 3
Напомнете ми да не спра да чета статиите на Роланд за филми точно, баси противоположните мнения
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Aug 31, 2012 8:17 am

Да ще приветстваме нови автори, ще организираме и това. Разбира се след преглед/одобрение от редакторите дали материала се вписва що годе в стила на списанието и автора поназнайва правописа. Но това колегите ще обяснят, аз само местя пиксели ;).

1. прави се прави се... днеска ще има, още изтрезняваме след купона за откриването сори :D

2. нарочно ги махнахме

3. хахахаха
:ninja:

ypytt
Commoner
Posts: 27
Joined: Tue Mar 24, 2009 2:49 pm

Post by ypytt » Fri Aug 31, 2012 10:12 am

Честито! Новият дизайн много ме кефи :)
Би било супер ако имаше начин човек да се абонира и да получава мейл за всеки нов материал... така няма да проверявам по 3 пъти на час като ми е скучно или пък ако по-дълго време не посещавам сайта няма риск да изпусна нещо.
Успех с новия формат :)

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Fri Aug 31, 2012 10:59 am

Ще го може. Има и РСС.
This is it. Ground zero.

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1941
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Post by Martix » Fri Aug 31, 2012 11:24 am

ypytt wrote:или пък ако по-дълго време не посещавам сайта
??????
не разбирам :mrgreen:
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
Ordo Malleus
Mistborn
Posts: 1453
Joined: Fri Apr 23, 2010 9:59 am

Post by Ordo Malleus » Fri Aug 31, 2012 1:44 pm

Господи! Акаунтът ми стои, излязъл е нов брой, is this real world?

:twisted:

Поздравления, време беше, да му се не види!

За дизайнът съм so-so. Хем носи духа от стария облик на SD, хем твърде ретро ми идва. Иначе единственото, което откровено не ме кефи е "Предлагаме да прочетете". Не знам, тъпо ми стои тоя правоъгълник точно в центъра на екрана и самата му цел ми е неясна. В смисъл, останалото не ни го предлагате? :lol:

Бих шляпнал новините в центъра на екрана, а отстрани да останат "последни публикации", които не са новини - ревюта, фийчъри, бла-бла. Сега в центъра и отдясно виждаме едно и също.

Уотевър, бели кахъри са това, а и повечето са въпрос на вкус, пъргав и лесен за навигиране е сайтът.

Изчетох и публикациите, което е важното. Особено ми харесаха този път "Аниме" (а почти не гледам!) и "Сериали" (такива също). Този път в Евъргрийна аз бях Dying Inside, тегави са ми такива текстове. Останалото беше на обичайното добро ниво, щом съм прочел всичко - значи ми е задържало вниманието.

Браво, надявам се да успеете да движите нещата и да видим най-накрая качествена И редовна медия из българските ширини. Стискам палци.
What froze me was the fact that I had absolutely no reason to move in any direction. What had made me move through so many dead and pointless years was curiosity. Now even that had flickered out.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Aug 31, 2012 2:34 pm

В смисъл, останалото не ни го предлагате?
Останалото го разкриват за безжалостна критика :)

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Aug 31, 2012 2:54 pm

хехе, тука акаунти не се трият излишен труд е, а и тия дето си излизат с гръм и трясък обикновено след седмица две се завръщат, краста си е тоя форум ;рр

Като събереме нови автори, там ще се слагат материали срещу заплащане ;р
Така или иначе това си е първоначален вариант на сайта, ще си разместваме и преправяме модулите лека полека, важното е, че излезе (излезе бе бах мааму!) и има платформа за индивидуално качване на материалите за да е редовно. :).
:ninja:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Aug 31, 2012 8:10 pm

Това с "предлагаме да прочетете" стои доста глуповато когато показва филм/аниме/сериал/игра

User avatar
Zeiss_optik
Arcanist
Posts: 771
Joined: Fri Feb 18, 2011 7:20 pm

Post by Zeiss_optik » Fri Aug 31, 2012 8:27 pm

Браво! Много приятен брой. :)
Много ми хареса статията за "Човекът, който обичаше Стивън Кинг". :wink:
А тази за "Игрите на глада" ми се стори твърде евфемистична.
Hemos pasado!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Aug 31, 2012 8:32 pm

RRSunknown wrote:Това с "предлагаме да прочетете" стои доста глуповато когато показва филм/аниме/сериал/игра
Е, тестваме да видим коментари и кви плъгини работят и кво да пренаредим, по принцип не ни е особено нужен в момента да го има да.

Изключен е за ся, мерси за ''техническите'' съвети, ще гледаме квото ни хареса и е по-функционално да го поправим с минимум мъзел.
Last edited by Xellos on Fri Aug 31, 2012 8:40 pm, edited 1 time in total.
:ninja:

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Fri Aug 31, 2012 8:40 pm

RRSunknown wrote:Това с "предлагаме да прочетете" стои доста глуповато когато показва филм/аниме/сериал/игра
Да прочетете ревюто, очевидно :shock: :P
This is it. Ground zero.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Aug 31, 2012 8:40 pm

Тва ще е повод за корупция и шуробаджанащина ;ррр
:ninja:

User avatar
Anomandaris
Commoner
Posts: 44
Joined: Sat Jul 29, 2006 6:48 pm
Location: Sofia

Post by Anomandaris » Wed Sep 05, 2012 9:42 am

Броят ме изненада приятно .Ревютата на книги не ми бяха толкова интересни колкото миналия брой , но пак имаше какво да се види.От представените книги най-много ме заинтересува тази на Миевил , но него не се наемам да чета в оригинал с Р.Скот Бакър се справям, но при този трябва да държа речник нон стоп.
Най-много ми хареса представянето на Sons of Anarchy - това е най-чаканият есенен сериал за мен и едно от любимите ми шоута.Много ще се зарадвам ако някога има представяне на The Shield , въпреки че отдавна приключи.

Прочетох по инерция даже едно от аниме -ревютата -нещо безпрецедентно за мен.

Кино ревютата не ги чета, защото по някаква странна причина имам 100 % сходен вкус с Roland за книги и 90 % за сериали , но за филми почти никога не харесвам ревютата му.

Новия дизайн е ок, дано сайтът се обновява по-често .Добра работа отново , благодаря за отделеното време :beer:
п.с. и чакам някакво представяне на финала на Малазан :D

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests