Хрониките на Абсурдистан - страната на Булгарбаши

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue Oct 09, 2012 6:35 pm

А бе не можем ли просто да обявим война на САЩ? И без това доста народ не ги харесва!
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Oct 09, 2012 6:53 pm

Да, ама САЩ във война са доста неприятно нещо и верно бият. Не може ли да обявим война на скандинавците питам аз??? С основателната причина, че викингите не са си докарали косматите мързеливи гъзове до България, за да я превземат овреме и ни се е наложило да се разправяме с турците вместо това. Аз съм обвинявала шефа за това нееднократно и той се чувства много засрамен. КРАЙНО ВРЕМЕ Е ДА СИ ПЛАТЯТ!!! ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ПОД СКАНДИНАВСКО РОБСТВО ВЕДНАГА!!!!
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue Oct 09, 2012 7:02 pm

Тц, нямат тренинг във военни действия и приказват на скандинавски. А американците нека да бият. Ма то колко да бият? Като дебаркират във Варна и се огледат, ще решат, че вече са минавали оттук, понеже и без това си приличаме на Камдахар след бомбардировки. Еле пък ако рекат да тръгнат и към Силистра - там кво ги чака по пътищата - Афганистан песен ще им се види. Така че ще си кажат, че явно някой друг взвод или квот там е извършил завоеванието и директно ще обявяват колониално правителство. Или каквато там е процедурата. Са, Европата ще помрънка задето на територията й се появило нещо като американски щат, ама кака Меркел ще е твърде заета с Гърция, че да се занимава с нас, Турците в това време ще се бият със сирийците, холандците ще си отдъхнат, че вече не щем да сме в Шенген, а ние ще обявим визи за всички без американците. Подозирам, че Путин ще се цупи дълго и напоително, но мисля, че можем да го избегнем, ако по някакъв начин успеем да го насъскаме срещу китайците.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Oct 09, 2012 7:03 pm

Те Скандинавските държави почти нямат армия в момента и са на изцяло защитна доктрина.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue Oct 09, 2012 7:04 pm

Още по-зле. Тогава като едното нищо ще вземем да ги завладеем и то по чиста случайност, което ще доведе до крах на цивилизацията такава, каквато я познаваме.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Oct 09, 2012 7:13 pm

На толкова удобно за защита географски място са разположени, че дори Хитлер не е посмял да ги окупира а руснаците си счупиха главата с Финландия.

Бай да уей когато финланците завземат източна Карелия си спретват едно чуднично етническо прочистване срещу всички нефинландци и в момента там има само финландски етнос въпреки че до 46 година финландците там за били малцинство.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Oct 09, 2012 7:28 pm

Марфе, аре да не ставаме американски щат все пак. Те повечето са гадни, некво, и политиците им в момента са същите гьонсурати като нашите. Даже по-зле, щото от тях все пак зависят разни неща в световен мащаб, докато нашите могат да насерат само нас. :cry:
Да изчакаме да умре електората на Tea Party-то най-напред викам аз.

Иначе скандинавците ако ние не успеем да ги превземем, то нашите цигани ще успеят. Закъсняхме, дееба! Трябваше да се скараме с тях преди около 800 години. :cry:

Да опитаме с немците тогава, а? Или японците? Австралия дали ще иска да ни завземе, как мислите? Или да оставим нещата на естествения им поток и да почнем да учим китайски и хинди масово?
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Oct 09, 2012 7:31 pm

Аз уча турския, за вас на знам ... (ама на там отиват нещата защото от тази година вече сме европейската страна с най-много джамии на глава от населението)

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Oct 09, 2012 8:12 pm

Ба, според мен пък в Германия вече най-срещаното име е Ахмед. Или - Какво е това мургаво и не работи? - половината Лондон. Има неква истина в тия вицове. Както викаше Шелдън на Радж - Ако не ти се занимава с нещо аутсорсни го към некой индиец :D
:ninja:

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue Oct 09, 2012 8:17 pm

Амелито, направо не знам. Според мен единствените, които с удоволствие биха ни завладели на тоя етап, са македонците и руснаците. Ма то едните са готови да си върнат изконните египетски земи, а другите така и така ни смятат за шестнайста республика и без да са ни завзели официално, та ако има и аншлус хич не ми се мисли. Въобще, както и да го играя тоя шах, изход не виждам. Фигурите са подредени директно в мат.

Добре, вижте сега. В момента една немалка част от местното население прави подписки срещу кемтрейлсите, защото незнайно кой и незнайно защо ни ръси с незнайно какво, което си личи по следите на реактивните двигатели на самоледите, които не били като следите на реактивните двигатели като на нормалните самоледи. Т'ва е електоратът. От друга страна имаме следните политически играчи:

БСП, което представлява някаква почти дословна реинкарнация на някогашното политбюро, само дето са с некви идеи по-нагли и неприятни, а в случая със Сергей могат да се похвалят единствено с недотам добро възпитание и лошо чувство за хумор.

ГЕРБ.

Сините (Ха. Ха. Ха.) СДС-то се опитват да се прикрепят към ГЕРБ като морски жълъди върху кораб, обаче за тая цел ще трябва да преборят Янето, ама някой друг път. Бутикът на Костов пък е прекалено бутиков, за да бъде споменаван като фактор.

НДС... Ааа, извинете, Кунева. Типичната сган, събрана малко преди изборите от каквото там е опадало от другите партии. Целта е ако не влизане на сцената на бял кон със сакралното "Шва опраа", то поне да влезе в парламента, където шса опрай.

ДПС винаги е там.

Зелените не ги броя по същата причина, поради която не броя ГОРД-ове, Глас Божи или както там беше оназ новата партия и вся осталная сволоч. Освен ако не започнат да се държат зряло с призиви по-различни от "да спрем глобалното затопляне" и "не на гмо-то" и не спрат да обясняват, как са надпартийни, по-добре да не се хабят излишно.

Бойко ще влезе в парламента. Начинът беше отрепетиран до съвършенство на президентските и местните избори. Първо, медийна кампания. Медиите вече си ги осигурихме. Не че е спирала де, кампанията, но днескашната статия, в която сестрата на Вожда с умиление си спомня детството, в което той си садял счупените влакчета, за да му поникнели нови, ме покърти. А това дори няма да е началото.

Второ, дори някъде в опозиционните среди да покълне някакво съперничество - ами видяхме как цели седесарски структури на местно ниво внезапно и необяснимо заизпитваха силни симпатии към ГЕРБ, в резултат на което почти сигурният кандидат за президент от дясно Малинов беше детрониран в полза на тоталния маргинал Румен Христов. Едновременно с това от някакво съседно измерение изпълзя Кунева и изсмука де що по-силна фигура от Костовия бутик намери.

Така че Боби е вътре, освен ако маите не познаят. Въпросът е с колко точно е вътре. Освен ако изборите не протекат по почина на Северна Корея, чак до абсолютно мнозинство няма да докара, но ще има предостатъчно гласове, за да продължи да си бъде фактор. И понеже тоя филм вече сме го гледали (НДСВ, което громеше в предизборната си кампания БСП-то, показвайки опашките от Лукановата зима (?!), докато глас зад кадър обясняваше, че ако не били те, нямало кой да ни спаси от Виденов (???), а още не бяха минали изборите, когато направиха коалиция с БСП и ДПС), изпитвам необяснимата увереност, че сега ще гледаме продължението на 4D.

И няма да можем да направим нищо, защото основната част от хората, които биха излезли по улиците както през 97-ма, си биха дузпата още по времето на Симеон, а основната част от тези, които все пак биха излезли на протест, много внимават да обясняват, че протестът им не бил политически, ами не знам какъв. Вероятно еротичен или нещо друго, но по някаква причина не бива да е политически. Останалите пък са прекалено заети да се крият под масите от кемтрейлсите и гемеото.

Братя и сестри, истината е, както аз я виждам, че в момента усилено вървим по стъпките на Зимбабве след идването на власт на Робърт Мугабе. Ма на онез там поне им е топло, а ние през зимата можем си изпукаме като стой та гледай, особено при тая суша.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Oct 09, 2012 9:32 pm

ЕМИГРИРАЙТЕ, БРАТЯ И СЕСТРИ!!!
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Mr. Nobody
Misting
Posts: 275
Joined: Sat Jan 28, 2012 12:08 am

Post by Mr. Nobody » Tue Oct 09, 2012 9:33 pm

Аз си държа на Витков, защото си нямам идея какво би се случило ако той дойде на власт :lol: Ако не друго, поне сеир ще гледаме.

Емиграцията = Капитулация. Няма пък :twisted:
Last edited by Mr. Nobody on Tue Oct 09, 2012 9:34 pm, edited 1 time in total.
'Poetry first, sausage - later!'

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Oct 09, 2012 9:33 pm

Щото сега не гледаме??? Че то такава клоунада на власт нивгаш не сме имали!
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Oct 09, 2012 9:35 pm

Е трудно леко, след всичката паплач с български паспорти и всевъзможен цвят дето заливаше света и създаваше имидж на България, така на гол гъз и на 30+ вече не стаа работата лесно. Дай некой дейтинг сървис в Канада ;р Иначе който може да се уреди да обслужва някоя чужда фирма от тука, като си продаде задника за една идея по-добри пари или да зима за 24/7 блъскане на компа програмистка стаа, другите ще мрът небрежно. Аз не се оплаквам лично, ама видях последните месеци как фалира семеен бизнес благодарение на постоянното вдигане на такси, данъци и сериозно безхаберие в общини и пътни администрации докато се разправях с тях и определено няма смисъл голям да се развива бизнесче тук тепърва. Може и да бъркам, но това което ми мина през главата си е - изхода от кризата лично минава през терминал 2 на летището...
Last edited by Xellos on Tue Oct 09, 2012 9:46 pm, edited 1 time in total.
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Oct 09, 2012 9:52 pm

Мдам Витков за съжаление може и да си говори откровенно от високия кон, макар че определено не е прост, НО е тотално безполезен освен за ентертейнмент или ракета носител. Нещо като по-музикален Болен Сидеров ще се очертае според мен.

http://www.glasnaroden.com/
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] and 14 guests