Joss Whedon's "The Avengers"

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Aug 25, 2012 8:30 pm

Да и на мен ми се видя малко странно, да няма нито един лаф между Тони и Капитана по въпроса. Но пък и беше ясно колко не се кефят един на друг в началото за да си и лафят. Пък после вече немаше нужда от думи :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Aug 25, 2012 9:41 pm

RRSunknown wrote:Почнах ги наред старите - с капитан Америка, и честно казано колкото и да разправяте как Авенжърс се опирали на предходните филми не видях например изобщо да разменят дори един лаф че Роджърс познава стария Старк например като говори със сина му.
Да бе, как са пропуснали да вложат всички възможни детайли от пет филма в този двучасов филм, който трябва да завърти каст от петима свръх различни супергерои, че и сюжет да има. Въобще, МИСЛЯ, ЧЕ ТРЯБВА ДА БЪДЕ РАЗКРИТИКУВАН.

ПС - всичко във филма се базира на Куба от Капитан Америка
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Aug 26, 2012 12:42 am

Това е супер дребен детайл, а нещо би трябвало да е обвиъс при срещата им.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Aug 26, 2012 1:37 am

Иди и пренапиши сценария, че да е съвършен. Аз си се кефя и на несъвършената версия, където Капитанът и Тони не отделят специално внимание на усмивки от старите ленти В КАДЪР (щото ти не им светиш всяка секунда нали...).

Не знам колко зле трябва да си, за да намериш ТОЯ кусур на ТОЗИ филм. Понеже Уидън ти е виновен някакси, че не си гледал петте филма, на които той се явява кулминация.

И апропо, те си имат ред на гледане.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Aug 26, 2012 3:45 am

:idea: фенбой мод он където всяка дума в темата която не точи лиги в сляпо преклонения се тълкува като омраза към лентата, режисьора и търсене на кусури :roll:
И надлежно грешника трябва да бъде вкаран в правия път в КАПС ЛОК. :lol:

Не се нервирай толкова, прекалено се вживяваш.



Точно щото се хванах да изгледам и предходните се натъквам на неща които не ми бяха направили впечатление само от гледането на Avengers. Преди малко свърших Тор и така и не ми стана ясно как хем счупиха транспорта си, хем изведнъж се оказа на земята в Avengers. И преди да избухнеш пак - сигурно има някакво гийкско обяснение което напредналите потребители са разгадали обаче при нещо толкова важно като събитие от предходен филм можеше да си дадат труда да го обяснят.

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Sun Aug 26, 2012 4:25 am

RRSunknown wrote: Точно щото се хванах да изгледам и предходните се натъквам на неща които не ми бяха направили впечатление само от гледането на Avengers. Преди малко свърших Тор и така и не ми стана ясно как хем счупиха транспорта си, хем изведнъж се оказа на земята в Avengers.
It was magic. :lol:
Spoiler: show
'How much dark energy did the All-father have to muster to conjure you here?
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Aug 26, 2012 9:18 am

Е те точно това с транспорта си го казаха в прав текст като Тор отмъкна Локи преди култовото - I am listening... :mrgreen:

Мене лично Тор ми е най-зле от всичките филми, не бих го погледнал пак. Хълк с Нортън е друг филм просто, новия актьор ме кефи пъти повече. Добре, че Робърт Дауни е култов навсякъде.
:ninja:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Aug 26, 2012 9:27 am

Е не, Капитанът е по-зле според мен.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Aug 26, 2012 10:01 am

Абеее да на кантар са, ама Капитана ми е забавна комедия та печели с 2-3 лафа преднина поне ;).
:ninja:

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Sun Aug 26, 2012 1:01 pm

:idea: фенбой мод он където всяка дума в темата която не точи лиги в сляпо преклонения се тълкува като омраза към лентата, режисьора и търсене на кусури :roll:
И надлежно грешника трябва да бъде вкаран в правия път в КАПС ЛОК. :lol:

Не се нервирай толкова, прекалено се вживяваш.
А ти не търсиш ли кусури всъщност? Щото според мен го правиш и би било някак нормално аз поне така да го тълкувам?

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Aug 26, 2012 6:28 pm

Ми не , просто казвам някои случайни неща които са ми дошли наум защото (кой знае защо) си мислех че в темата се обсъжда филма, а не само се благовее пред него.Никъде не съм се хващал да пиша дълъг текст с анализ и изваждане на разни дреболии на които да придам огромно значение.

Иначе засега от изгледаните подред
Captan America (a.k.a. Wolfenstein )> Thor >Iron man >>>>>>>>>Iron man 2 .

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sun Aug 26, 2012 6:39 pm

Тор ти харесва повече от Айрън мен 1??? На мен пък ми е най-малко любимия от всичките, а Айрънмена ми е най-любим. Тор ми беше много ВТФ с няквата там любовна история. И Локи беше гнухяв някъв. В Авенджърс е много по-як.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Aug 26, 2012 6:53 pm

Ми дизайна в Тор е много кефещ със самия Асгард, боя е радващ и мегаломански докато Тор наказва с големия (тм) чук а моментите в които ръсеше някакви елитарни изречения а ти му набиваха спринцовката като на луд бяха безценни.

Iron от друга страна е изтъркан уонаби военен сетинг пълен с противната нагла физиономия Р. Д. Дж. в близък план. Изкефи ме дизана на костюма и екшъна с него но нищо друго.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sun Aug 26, 2012 7:15 pm

Еми, аз понеже не намирам физиономмията на Дауни-Джуниър за противна, съм склонна да заобожа тоя филм. Още повече, че Тони Старк в него е много по-як и различен от скучното чиче, което гледах в Айрън Мен анимациите някога.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Aug 26, 2012 7:19 pm

Както кажа физиономията имам предвид цялото поведения на богатия келеш с изтъркани лафове който парадира постоянно.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests