Fringe

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Post by Killua » Thu May 17, 2012 8:37 pm

Загледах го аз, първите няколко серии съм изцъкала :)
Засега ми е приятен, неангажиращ, с малко повече фокус върху случаите, отколкото върху героите и отношенията им. Да се надяваме по-натам да наблегнат върху персонажите, че като цяло аз затуй гледам сериалите, не толкова заради историите :)
Оливия ми е малко странна още, не мога нещо да й свикна - една такава по-спокойна, със странна усмивка, леко отнесена. Ще й свикна с времето, предполагам.
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Post by Killua » Wed May 23, 2012 11:47 am

Доста е як сериалът като история, към средата на втори сезон съм.
Но има някои скучновати епизоди, които едва ги гледам - например сега от няколко епизода нищо не се случва около основната история, а и случаите са повечето бая скука.
За мое съжаление до този момент няма кой знае какво развитие на отношенията, а Оливия и Питър толкова пък да нямат химия тия двамата - дето се вика, Оливия спокойно може да се земе и с Уолтъра и да не ми направи впечатление.
Уолтър е страхотен - много ме кефи, според мен перфектно би играл някакъв як злодей - сериозната му физиономия е направо крийпи, много яко говори освен туй! А и някак неговите драми и отношенията му с Питър са ми едни от най-интересните за гледане моменти от гледна точка развитие на персонажи/отношения.
В Бройлс съм влюбена - гениален поглед вади, всеки път като се появи и иззема целия екран!
Едни от любимите ми епизоди засега са с Наблюдателите и особено с онова момченце, което намериха под земята! Все се надявам да се окаже и то наблюдател/някой от наблюдателите като малък!
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed May 23, 2012 12:00 pm

Аз още не успявам да преборя първи сезон, все нещо по-интересно изскача в по-ограниченото ми време тия дни, ама си е ценно сериалчето и ще се наваксва, са тамън в почивката на останалите сериали дето следя да има кво да гледам ново.
:ninja:

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Wed May 23, 2012 12:02 pm

Ти захапи втори и ще установиш, че намираш време за още едно епизодче... и още едно... и още едно... :P

Мели, да, липсва си химията между Оливията и Питъра, според мен главно защото Ана Торв е от школата на Дженифър Гарнър и Лив Тайлър като трябва да се показват емоции, ама нейната физиономия ми е още по-скучно тъпоумна.

Зяпай си Джон Ноубъл (Уолтър) и Ланс Редик (Бройлс), те поне компенсират могъщо.
Иначе сериалът за мен е Уолтър + някакви там около него и интересни случаи в пипната научнофантастична обстановка. :mrgreen:

Оливията поне става интересна като персонаж малко по-нататък за известно време, иначе актрисата продължава да ми е пълна скръб.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed May 23, 2012 12:42 pm

Мдам тя после акто става интересна дори за милисекунда-две я усетих като fuckable но това разбира се веднага отшумя, все още е крайно ужасна.

Бтв ние сме на 4.16, готино е, макар че предните сезони вървяха по-леко, ще го видим сега този знаменит 4.19.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Wed May 23, 2012 12:47 pm

Коле, пробвайте това, което посъветваха Гънслингъра и Армагедона и вижте 4.19 след финала. Историята в него няма връзка със ставащото в четвърти сезон и така май наистина ще е по-добре, защото загатва какво ще има в пети преди още да знаят дали въобще ще им го дадат.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Post by Killua » Wed May 23, 2012 1:58 pm

passer-by wrote: Мели, да, липсва си химията между Оливията и Питъра, според мен главно защото Ана Торв е от школата на Дженифър Гарнър и Лив Тайлър като трябва да се показват емоции, ама нейната физиономия ми е още по-скучно тъпоумна.
Зяпай си Джон Ноубъл (Уолтър) и Ланс Редик (Бройлс), те поне компенсират могъщо.
Иначе сериалът за мен е Уолтър + някакви там около него и интересни случаи в пипната научнофантастична обстановка. :mrgreen:
Уф, абе поне да беше някаква супер красавица, че барем да си плакнем очите.. Мен и Питър ми е малко безличен... Абе когато и да ги гледам тях двамата или поотделно - едно голямо нищо. И изобщо не ме вълнува какво ще им се случва..
Докато Уолтър примерно може направо сълзи да ми докара понякога - например епизода, в който се изгуби в китайския квартал, наранената му гордост, страха му - страхотен е :)
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Wed May 23, 2012 2:40 pm

Аз съм на втори сезон и до тук и Оливия и Питър много ме кефят, като естествено Уолтър е над тях. А да кажете, че Ана Торв не е красива е срамота :shock:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed May 23, 2012 2:52 pm

Човече, серизоно ли? Тази с пръчка не бих я докоснал, чернокожата дори е по-хубава.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed May 23, 2012 2:58 pm

Супер антисекси е наистина.
This is it. Ground zero.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Thu May 24, 2012 2:18 pm

Muad_Dib wrote:Човече, серизоно ли? Тази с пръчка не бих я докоснал, чернокожата дори е по-хубава.
Квот рече младият юрист.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Mon May 28, 2012 12:36 pm

Явно вкусовете ми са извратени що се отнася до жени (и игри) :lol:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon May 28, 2012 1:05 pm

Уф още боря първия сезон щото мешам с Psych и Supernatural. Иначе да, малко като благодушна камила излязла от МЕИ гледа девойката и няма грам излъчване в тази роля, до тук поне, не я знам по принцип, не е да е грозна нещо. :roll:
:ninja:

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Fri Jun 01, 2012 6:51 am

Я, Ана Торв била племенница на Рупърт Мърдок.
http://www.smh.com.au/articles/2008/05/ ... 24157.html
She's been tipped as the next Cate Blanchett and is media mogul Rupert Murdoch's niece.
За следващата Кейт Бланшет я пробутват... :rofl:

Уикито уточнява:
Her paternal aunt is writer Anna Maria Torv Murdoch Mann, who was married for 31 years to billionaire media mogul Rupert Murdoch.

Демек, женицата играе главната роля в сериал, излъчван от телевизията на чичо й. Е, може и да е съвпадение. :mrgreen:
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Jun 01, 2012 8:58 am

Така е минала покрай Кейт Бланшет, че откровено не я вижда в далечината дори с помощни средства...

Аз иксах да напиша, че укенда довършихме 4ти сезон и просто искам да се разплача, толкова да е банално, бутафорно и демонстриращо сценарен анти-гений наистина не съм очаквал да е....Накрая даже имаше момент тип ранните латиноамерикански сериали...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests