Mass Effect 3

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Post Reply
Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Mass Effect 3

Post by Amikae » Fri Jan 27, 2012 10:56 pm

Почти дойде датата и е време играта да си има отделна тема.

Ето го и multiplayer трейлъра:

http://www.youtube.com/watch?v=5u560s3QAls

Доста добре изглежда. :)

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sat Jan 28, 2012 7:04 am

Image

Иначе чакам с нетърпение сингъла.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sat Jan 28, 2012 2:10 pm

Е аз стискам палци това да са просто преработени локации от сингъла, за да не са хабили излишен ресурс за нещо, което няма да се играе повече от час-два веднъж и повече да не се пипне.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Wed Feb 01, 2012 12:13 am


Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Feb 12, 2012 7:13 pm

Аз си поствам сам, явно никой не го ебе за играта, но ще видим, като излезе дали ще продължи да е тъй. :lol:

Ще оставя това тук.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 8coPpuYaF4

Не мога да чакам повече.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Feb 13, 2012 1:34 pm

Ами може би защото Масс Ефектите просто не достигнаха легендарен статус поради куп причини, затова не ни ебе освен за реални неща като демото, крайната игра и т.н. Утре ще го разцъкам демото. Дано да е ок.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon Feb 13, 2012 7:24 pm

Хм, не знам дали тролваш. :lol:

Ако не, дефинирай "легендарен статус". Защото сред съвременните западни RPG-та, по-популярен и тачен франчайз НЯМА.

Edit: В тоя ред на мисли, най-голямата опасност за МЕ3 е дали ще бъде RPG или чист екшън. Щото маркетингът им до сега изобщо не се цели в купувачите на ролеви игри, по-скоро се целят в аудиторията на Gears of War. Това е меко казано притеснително.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Feb 13, 2012 8:04 pm

Ето ти легендарен статус

http://www.kickstarter.com/projects/667 ... -adventure

Мас ефектите просто нямат тази ударна сила която имаха Балдурите или първия КОТОР или дори пресния пресен Скайрим, Fallout II или God Of War. В тях няма много което да издържи тестовете на времето или да остави трайни следи.

Факт е че сред "съвременните западни РПГ-та" Мас Ефект винаги е деливервал много добре доларовата си стойност в геймплей, но личното мнение ми е за играта е нещо от сорта на "готин KOTOR/Gears of war хибрид, на който липсва адреналиновия потенциал на второто и дълбочината на първото в стандартна Sci fi вселена, който единствената причина да работи е доказаното умение на Bioware да разказват истории и да създават поносими персонажи (Тайлър не се брои)"

Това е. Мас ефектите са отлични игри, третата част на които ще продаде като невидяла. Но не очаквам след 10 години да влизат в класациите най добри игри на всички времена.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon Feb 13, 2012 8:22 pm

:shock:

Ами ок. Макар, че аз съм на обратния полюс, особено що се отнася до вселената. Не знам как реши точно това да критикуваш, за мен това е най-добрата Sci-Fi вселена съществуваща в момента измежду всички entertainment медиуми. И някои от игрите, които си изброил, като God of War и Skyrim, са такива, които просто не бих изиграл 2 пъти(колкото и много часове да имам навъртяни на Skyrim), докато МЕ1, 2 съм ги превъртал 20+ пъти общо. Даже, ако тръгна да правя сравнения, ми е трудно да сравня друго RPG с Mass Effect, защото просто няма аналог. И това говори много. Колкото и да е велика KOTOR, тя почти по всички критерии може да се сравни с повечето от останалите WRPG-та. Докато МЕ няма с какво да се сравни, защото е първия голям тласък напред в жанра от Baldurs Gate насам. Играта стои на едно отделно стъпало спрямо останалите ролеви игри.

Така че след време ще си проличи дали МЕ ще се помни. За мен по-добра ролева игра от МЕ2 няма, очаквам МЕ3 да промени това.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Feb 13, 2012 8:28 pm

За мен
Единствената важна дума от постовете дотук.

За мен Killzone има най-яката сай-фай вселена - само за протокола го отбелязвам.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon Feb 13, 2012 8:41 pm

RRSunknown wrote:За мен Killzone има най-яката сай-фай вселена - само за протокола го отбелязвам.
Good to know. На мен такива неща са ми интересни. Вместо само да се плювкаме. Ако си сериозен де.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue Feb 14, 2012 12:28 am

Аз си обожавам Mass Effect 1 и 2, пък ако ще да не е легендарен :lol:

Иначе откъм сай-фай вселени Fallout, Deus Ex и Half-Life са му мамата.

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Post by Martix » Tue Feb 14, 2012 2:52 pm

AlDim wrote:Half-Life
srsly?

А по темата, Bioware толкова ми паднаха в очите, че дори играта да е легендарна, няма да ми влезе в любимите.

Като Вселена ME1 беше ненормално добре построена, но двойката, не чак толкова(не мога да им простя пълнителите на оръжията :lol: )
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Feb 15, 2012 12:23 am

Ами засега е по добре. Определено изглежда добре. Разбира се лайнарите очевидно не могат без тъпи скриптове, но явно толкова си им могат идиотите.

Пример е края на първата мисия където едно нещо винаги се тригърва когато останеш без муниции. Ако си точен избиваш 300 ако не си 3 и можеш да го бавиш полвин час. Мизерия.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Feb 15, 2012 11:08 am

Подкрепям могъщо Ал-Дим за обожаването и мен лично силно ме боли за легендарния статус в очите на Драгъна, тази трилогия е едно от най-важните неща за мен в това поколение конзоли, така че нямам търпение да видя как ще свърши и мисля да я изцикля за отрицателно време.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests