Mass Effect 3

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Feb 15, 2012 11:20 am

А че ще се изиграва ще се изиграва. Засега изглежда ок и като че ли ще успеят да направят смислен левелинг ъп-а. Геймплейно - като че ли е ок. Тъкмо ще врътна 1 и 2 сега за сейвовете.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Feb 15, 2012 5:20 pm

Всички ще я изциклим дори да няма никакъв геймплей само заради историята :)

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Feb 15, 2012 5:37 pm

RRSunknown wrote:Всички ще я изциклим дори да няма никакъв геймплей само заради историята :)
Шепърд ще обедини Галактиката. Ще ривърснат някаква рийпърска технология или ще довършат ултимативното оръжие на протеаните или ще напишат компютърен вирус. Всичко ще е на косъм и нашите ще ядат брутален пердах докато в последната секунда шепърд не го деплойне. След това ще живеем хепили евър афтер или поне до края на кредитите когато ще ни подскажат че всъщност заплахата изобщо не е била елиминирама или ще загатнат за нова.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Feb 15, 2012 5:44 pm

не тая история - искам да видя планетите на Саларианците, Асари и Турианците.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon Feb 20, 2012 3:43 pm

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... s7kix6_8Ks

Най-сетне приличен трейлър.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Feb 20, 2012 4:18 pm

Има напредък, Ашли беше тъпа и грозна, сега е тъпа и цицеста.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Wed Feb 29, 2012 8:53 pm

Well played, Jim Sterling, well played!

http://www.escapistmagazine.com/videos/ ... Love-Story

User avatar
Ambartanen
Arcanist
Posts: 992
Joined: Mon Mar 15, 2004 6:45 pm

Post by Ambartanen » Thu Mar 01, 2012 10:03 pm

Мултиплейъра в демото се оказва изненадващо зарибяващ и интересен. Малко е скучно със само две карти, но в самата игра би трябвало да има много повече разнообразие. Подобрената смяна на прикрития и различните типове врагове правят битките доста динамични и стоенето в прикритие не винаги е най-добрата и рядко единствена тактика.

Новата система с тежестта на оръжията и ефекта им върху cooldowns на уменията леко ме притеснява. Не че в предишните игри много сменях между оръжията, но май повечето класове в МЕ3 ще се играят само с едно оръжие и досега не съм видял причина да избереш SMG или пушка.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Fri Mar 02, 2012 7:41 pm


User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Fri Mar 02, 2012 7:50 pm

За какво ти е цялата галактика. Дай ми само минск, врекс и сериозния сам и ще замолят за милост :P
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Mar 06, 2012 3:02 am

След около час и половина игра - става :) Определено е по динамична от двойката. Лошото е че с импорт от МЕ 2 сейв директно ме метна 31 левъл :(
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Mar 06, 2012 8:37 am

Друг бонус е колко зверски оптимизирана е - върви ми по добре от МЕ1 при многократно по добра графика.

Лошото е че отношението кътсцени/реална игра е почнало да отива в МГС територията.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Tue Mar 06, 2012 10:41 am

Всичките ми страхове се оказаха напразни, с изключение на един. Многото реване за нереалистичните движения е пълен лол. Да, движенията са напълно нереалистични, направо се плъзгаме, но това е направило възможно битките да бъдат в пъти по-качествени и геймплея да е много над този на предишните 2 игри, особено в 2-ката, където недоносените движения правеха прицелването без slow mo много куца история, гадовете правеха някакви странни неадекватни чупки, врътки, мръдвания и обръщания, които ми вдигаха нервите нон стоп. Тук може да се плъзгаме, но има някаква кохерентност в движенията.

Единственото ми притеснение, че сега, за около час и нещо в играта, няма толкова диалог опции, колкото ми се иска. Иначе нямам нищо против кътсцени ала MGS, за разлика от MGS, това е игра, в която това трябва да преобладава над пуцането. Даже беше едно от нещата, за които се страхувах, че ще е много клецане и малко кътсцени, дано само нагоре диалог опциите нарастнат, че едните голи кътсцени не ме топлят чак толкова.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Mar 06, 2012 10:51 am

А какво стана с трите режима - нали щеше да има Екшън, стори и фул ?

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Tue Mar 06, 2012 10:57 am

RRSunknown wrote:А какво стана с трите режима - нали щеше да има Екшън, стори и фул ?
Не ми даде да избирам, като си импортнах сейф, явно си избираш само при нов характер. В играта иначе има отделна опция Narrative и там можеш да си нагласяш всичко. При мен уж е дадено изобщо играта да не прави избори вместо мен, но Шепард в 90% от времето си говори сам, тук таме има 2 диалог опции, много рядко 3, а до сега Investigate не е имало. Надявам се това да е така само в началото. :shock:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests