Mass Effect 3

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Mar 06, 2012 1:21 pm

http://www.rockpapershotgun.com/2012/03 ... review-pc/

Мдам. Абсолютно съгласен за комбата.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6266
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Tue Mar 06, 2012 2:50 pm

Сюжетът и диалогът са много зле в първите няколко часа, които изкарах.
Spoiler: show
Сънят за детенцето е баси насилената драма отвсякъде, какво ме боли за някакво идиотче, което за пръв път виждам...
Опциите за избор на диалог са твърде малко в повечето случаи, а твърде често въобще ги няма и всичко си е като в нормална cutscene.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Mar 06, 2012 3:57 pm

Сложил съм го на ССД-то - средния лоуд ми е под секунда - одобрявам :)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Mar 06, 2012 5:59 pm

http://www.rockpapershotgun.com/2012/03 ... he-ending/

And if you didn't need a reason not to buy it.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Tue Mar 06, 2012 6:10 pm

Такива неща са ебати turn offa...

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Mar 06, 2012 6:11 pm

Не се съм се засилил да я купувам - нямам доверие на Bio още от говното Dragon Age 2, но това вече е много мръснишко особено за хората които играят заради историята и които обвиъсли НЕ им се гринди за да видят същатата тази история.

Дееба ако искам мулти ще си играя Гиърса или Ънчартед майка им стара :evil:

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Tue Mar 06, 2012 8:08 pm

При по-внимателен поглед над статията, която е линкната, всъщност пича църка леееко неоснователно. Очевидно оптимален завършек е възможен и на Single Player, просто той не си е направил труда да търси системите за War Assets, отделно църка, че имало значение какви решения сме вземали в предишни игри, колко парагон сме имали и т.н. Ами разбира се, че ще има значение, килнал си Rachni-те в 1-цата, кофти късмет, губиш силен War Asset.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Mar 06, 2012 10:23 pm

Добре че подкарах тогъл slomo-то - безценно е като обикаляш из корабите.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Tue Mar 06, 2012 10:53 pm

The Dragon wrote:Добре че подкарах тогъл slomo-то - безценно е като обикаляш из корабите.
Wat? :?

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Mar 06, 2012 11:21 pm

Ами с малко едит правиш така че като натиснеш клавиш цялата ира се движи 8 пъти по бързо докато не го пуснеш. което примерно на федедкс куестовете в Цитаделата, обикалянето на нормандия и кътсцени много помага :)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Wed Mar 07, 2012 1:13 am

The Dragon wrote:Ами с малко едит правиш така че като натиснеш клавиш цялата ира се движи 8 пъти по бързо докато не го пуснеш. което примерно на федедкс куестовете в Цитаделата, обикалянето на нормандия и кътсцени много помага :)
Cool, но за сега ми стига и безкрайното бързо тичане.

Иначе излезнах от играта просто да споделя, че ме кефи. Както и подозирах, има доста ламаво и слабо начало, с тонове cheesy реплики, но много много бързо всеки играл предишните би усетил колко добра е играта. Много по-добра от предишните, много.

Много реване беше преди да излезе, здраво, как нямало значение какво сме правили в предишни игри, как анимациите били тъпи, и какво ли не. Бахти абсурдите. Подяволите, та има тонове дребни детайли, които ги има само, ако си играл предишните игри. Персонажи, на които сме помогнали, или просто сме си поговорили с тях и сме им въздействали някак, тук са. И макар Squad mates да са малко, всички squad mates от предишни игри са в играта, включително такива от DLC-та, като Kasumi.

Току що срещнах Jack. БАХТИ! Как са успели да я направят дори още по-як персонаж, просто не ми е ясно... :shock:

Знам, че съм голям фен на франчайза, but shit, според мен всеки истински геймър ще стигне до извода, че това е една от най-добрите правени някога. Знам, че BioWare вече са практически мъртви и вероятно повече качествени игри от тях няма да видим, но са се справили за един последен път и ако нещата не се разпърдят много сериозно на сюжетно ниво, лично за мен това им е най-добрата игра.

Edit: Hey, Joker! Fffff :lol:

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1948
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Post by Martix » Wed Mar 07, 2012 8:38 pm

Верно ли няма начин да импортнеш овчар, но да си почнеш от 1во ниво. Така ми се струва много чупещо баланса, ако няма някакъв скейл на мобчетата.
Иначе я почнах със техник и засега ми направиха впечатление няколко неща.
1. Много е красива и оптимизирана. Може би единствената нова ААА игра, която върви без проблеми на лаптопа ми. А пролог мисията е малко спъната в близък план с тея бъгави патинги и любимото ми - възможността да си висиш над пропаст без да паднеш(also водата съм прити шуър, че беше нефт). Но за сметка на това страшно красива във фона, чак до хорицата, които се виждат как бягат(само не се заглеждайте в анимацията им, че става смешно).
Все пак относно тази мисия мисля, че Bioware трябва да поиграят Advent Rising и да видят как се прави апокалипсис!!!
2. От 5 избора в диалог 5 нямаха никакво значение. Лапето и драмата няма да ги коментирам. Не са убедителни.
3. Като спаунна дрон над него има някаква обозначителна икона, от която не го виждам, а съм сигурен, че някой моделър се е трудил на направи модел на дрон и искам да го видя. :?
4. Оръжията имат аммо :evil: :evil: :evil:
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
Vash
Paragon
Posts: 610
Joined: Fri Jan 27, 2006 12:17 am
Location: София

Post by Vash » Wed Mar 07, 2012 9:14 pm

Първо впечатление - http://www.youtube.com/watch?v=Ye0Rl16elKo.
Иначе май ще изчакам да излезе пач, който да оправи импорта на лицата.

"It was an octopus, centipede, spider kind o' thing, but they was a haff-shaped man's face on top of it..."

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Thu Mar 08, 2012 3:36 pm

Много повече усилия са вложили в левел дизайна този път. Нищо общо няма с 1 и 2.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Fri Mar 09, 2012 12:56 pm

Толкова жалък и тъп край - грешка - краища. Като че ли са дали на хосе градинаря да го дописва.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest