Mass Effect 3

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Fri Jun 13, 2014 1:37 am

Ми то има още два от същия, но в шестото има спойлери за финала. В седмото няма.
Ето едно готино фенфик комиксче с герои от някакъв сайдкуест в двойката:
http://www.escapistmagazine.com/article ... -of-Illium

Май имаше и един с ФемШеп и Гарус на някаква вечеря.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sat Jun 14, 2014 11:50 am

DLC-тата на Mass Effect 3 е още по-what the fuck, че не са включени от самото начало от Shadow Broker в ME 2. Особено Leviathan, който прави историята многократно по-яка и обоснована, да не говорим, че има едни от най-яките мисии в цялата поредица. Алчността на EA просто няма граници...

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Jun 15, 2014 8:57 pm

Дам доста е тъпо с длц-тата. Поне можем да си ги свалим на аванта най-обидено и да си джиткаме де :). Аз Цитаделата длц-то си го преигравах 5 пъти сигурно, нищо че излезе след дъжд качулка.
Spoiler: show
Image
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Jun 16, 2014 9:22 am

Това всичкото фигурки ли са???
Искам... :suck:

Тройката спрря да ме дразни и сега се разкъртвам от кеф. Тва дет се случва на Тучанка е много яко!!!
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Jun 16, 2014 10:47 am

My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Jun 19, 2014 5:39 pm

Ха случайно си свалих версия на ме3 с http://masseffect.wikia.com/wiki/Mass_Effect:_Genesis_2
адски удобно като ми изгоряха сейвовете с харддиска наскоро.
Genesis 2 fills the role of Mass Effect and Mass Effect 2 for new players to the series, introducing them to the story of the first two games in the Mass Effect trilogy and allowing them to make some of the major plot decisions that players could make by playing through the previous games (see Save File Transfer). The player is prompted to begin Genesis 2 after character creation, but using it is optional. There are two versions of the comic, one each for a male and female Commander Shepard.
:ninja:

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Mon Jun 23, 2014 8:45 am

Shepard vs Shepard битката в Citadel DLC-то е най-големия геймплеен булшит в цялата трилогия.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Jun 23, 2014 10:05 am

Е то там фъна е в Апартамента и арената май само, ама мене ми е достатъчно.

Баси предишните игри не бях успял лично да утрепам Мордин, всеки път нещо ново...
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Jun 23, 2014 4:38 pm

Фънът в Цитаделското ДЛЦ е навсякъде - аз се размазах от кеф като тръгнахме с целия екип и кретените взеха да си подвикват лафчета ин керъктър. :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Jun 23, 2014 7:32 pm

Чист Фенсървис длц-и си е това да :). Мързи ме да дигам женски шепърд до апартамента нещо да видя опциите с лафовете дали има много разлика.
:ninja:

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Wed Jul 30, 2014 9:02 am

Изгледах аниме филма по Mass Effect с Джеймс Вега, Paragon Lost. Беше учудващо добър, особено на фона на боклуците, които обикновено получаваме като странични истории на известни гейм заглавия.

Визията беше слаба като за Production IG (особено фоновете бяха доста мъка) и повечето персонажи бяха озвучени сравнително посредствено, но филмът компенсира с много добро темпо, готин екшън, прилична история и интересен край. Има разни сериозни разминавания със сюжета на самата игра, та явно доста неща не са съгласувани добре, но Paragon Lost си остава забавен и си струва едно гледане. Само жалко, че Вега не беше използван по-добре в Mass Effect 3, човекът си има доста повече потенциал, отколкото показа в играта.

7/10

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Aug 01, 2014 11:57 pm

Довършихме Мас Ефект 3 и верно краят си е ебал капаците... В смисъл, онова малко пишлеме не ми дойде като гръм от ясно небе, защото в Левиатан ДЛЦто ни биде обяснено кви са рийпърите и закво се борят. Е, предполагам ако не си играл Левиатана цялото това нещо накрая ще е яко ВТФ. Но дори да оставим малкия сополанко на мира, кви за бога бяха тея т.нар. опции? Аз тая игра съм я виждала и преди. Наричаше се Деус Екс и финалът там беше също толкова малоумен и аут ъф керъктър за главния герой. Но ако в Деус Екс това някак си можеше да мине, за Мас Ефект, където действията ти НАИСТИНА ИМАТ ЗНАЧЕНИЕ в продължение на цели 3 игри, някво такова недоносче е напълно непростимо.

Ебентуално бих избрала червената експлозия, с което наебвам любимите си гети и Иди, ама там поне може да се върже логическото умозаключение, че мирът не може да се постигне хептен без жертви. Тъпо е колкото си искаш, но някак мога да си го представя. Щото зелената и синята експлозия са толкова в джаза, че изобщо не мога да разбера мисловния поток, който ги е пръкнал. Те са анти всичко, което Мас Ефект е. Абсолютно безобразие!

Като изключим покъртително лошите последни час и половина от играта, иначе съм дълбоко влюбена в нея. Невероятно преживяване беше и дори само това, че ме накараха толкова да се привържа към разни герои, е достатъчно. А в Мас Ефект има и други хубави неща освен персонажите. Мисля, че само Джейкъб и Кейдън ми останаха неприятни. Кейдън е толкова слизест, че ми призляваше всеки път като си говоря с него... Гарус е един от мъжете на живота ми. Лиара и Тали ги чувствам като сестри. Мордин, Рекс и Грънт са безкрайно кефещи по всякакви начини. А Джеймс Вега се оказа учудващо свестен тип - безкрайно съм му благодарна, че не се беше наредил на опашка за задника на Шепърд и той в тая гимназия, дето се предполагаше да бъде уж професионална армия. А нашата Шепърд е един от най-яките женски персонажи в историята на човешкото творчество въобще изобщо. Ще ми липсват ужасно всичките!
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Oct 27, 2014 9:14 am

Поздравче :)
https://www.youtube.com/watch?v=hfelfyV8LwA

Амелио преиграй го с мъжкия шепърд, на първите 15 минути сигурно ще си посегнеш :D
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Oct 28, 2014 9:37 am

Моето сърце (и тяло) принадлежи на Гарус обаче! :lol:

Абе ако на Сашко му се доиграе МЕ някой път с мъжкия Шепърд, ще го изгледам и с него. Така или иначе, тая игра за мен е най-добрата игра евър.

We'll bang, ok?
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Oct 29, 2014 7:35 pm

Я пак :)

We'll bang, ok?
Image
Last edited by Xellos on Wed Oct 29, 2014 9:33 pm, edited 1 time in total.
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests