GRIMM

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
Post Reply
User avatar
Damnation
Farmer
Posts: 50
Joined: Tue Jan 03, 2012 4:45 pm
Location: Sofia

GRIMM

Post by Damnation » Tue Jan 10, 2012 10:00 pm

Сравнително нов сериал, донякъде прилича на Supernatural, но една идея по-приказен и лек като тематика. Иначе пак има зли сили, пак има не особено възторжени от попрището си герои и често - майтапи. Все пак любимата подскочи пред екрана веднъж-дваж, та може би не е чак толкова лек :D
Интересно ми е, дали има бъдеще сега, когато Supernatural май е в стагнация.
Ego te provoco

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Jan 10, 2012 11:06 pm

Симпатичен е доста, покрай него се бях присетил да подхвана супернечърала и са като изгледах 7те сезона и се закучи ще го видя кво ново е излязло от декември :).

Image
:ninja:

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Wed Jan 11, 2012 6:12 pm

Има някои сериозни проблеми и редица големи глупости в Grimm, някои от които даже нямат конкретно със самия него (лично за мен най-големия трън ми е, че някой идиот е поръчал Grimm вместо 17th Precinct, подобен като тематика пилот, но значително по добре изпипан откъдето и да го погледне човек). Но май има някакъв напредък, последните серии от преди НГ бяха аха да станат интересни. За разлика от оная глупост с осите или квото беше там. Сигурно най wtf епизода който гледах тоя сезон.

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5265
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Wed Jan 11, 2012 8:54 pm

Най-големият проблем на сериала е, че Монро е сто пъти по-интересен от Ник, обаче Ник е главният герой. Затова се налага във всеки епизод да си изсмучат от пръстите някакъв начин да вкарат Монро. Всеки епизод двамката водят един същи диалог - Монро не ще да помага на Ник, оня пък някак го убеждава накрая. От друга страна, нещата вървят към подобряване, пети и шести епизод бяха много добри.
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
Damnation
Farmer
Posts: 50
Joined: Tue Jan 03, 2012 4:45 pm
Location: Sofia

Post by Damnation » Tue Jan 17, 2012 5:23 pm

Даааам, главния герой наистина е скучен, безличен и честно казано неподходящ.
Spoiler: show
В осми Ник яде доста бой и влиза в болница, та Монро свършва цялата "мръсна" работа
Ego te provoco

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Wed Dec 26, 2012 12:59 am

Абе зарибяващ си е сериалът - вярно е, че хич не ме кефи, че главният герой никак не пасва на идеята за Грим, но пък си струва заради много интересният Монро. Интригата с шефа на Грим, който всъщност май е някаква голяма монстър клечка също ме кефи. А и в доста епизоди гледах бъзици с приказките, така че определено нямам търпение да дойде март, че да продължат нататък.
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests