WTF Blizzard World of Warcraft : Mists of Pandaria

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Aug 14, 2011 2:19 pm

Като човек прекарал общо около 3 години с УоУ (че даже и 3 месеца тази година т.е. в "най-новия" уоу) смея да кажа, че наистина нашите любимци ще ударят едно силово дъно....Вцепеняващата картина на рейд-бос гигантска панда не може да излизе от главата ми.... :roll:

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Aug 14, 2011 2:46 pm

RRSunknown wrote:
Amikae wrote:
RRSunknown wrote:Какво лошо има да се играе от всеки ?
Няма лошо принципно. Да играят, каквото ги кефи хората. Мен не ме кефи играта да ме държи за ръчичка и да ми прави фелацио нонстоп. :)
99% от игрите в момента те държат за ръчичка.
В коя друга игра можеш да започнеш да играеш нов герой и за една седмица без чужда помощ вече да си облечен в конкурентни за пвп итеми? :lol:

Съжалявам, друга игра няма. В другите игри ще играеш месеци и ще си мишка, както си и трябва да бъде. В WoW за 1 месец вече ще си правиш алтове, които ще са на максимален левел и добре облечени. Даже съм очуден, че точно ти от всички не си разбрал колко лайнясала и елементарна е станала играта. Лично на мен ми е съвсем малко над тези facebook игрици, дето хората са луднали по тях последно време. Играта е такъв епохален провал, че дори най-зарибените ми приятели вече ги е срам, че я разцъкват и казват, че единствения смисъл е, ако ти се цъка ПВП. Жалко е.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sun Aug 14, 2011 3:22 pm

Amikae wrote:
RRSunknown wrote:
Amikae wrote: Няма лошо принципно. Да играят, каквото ги кефи хората. Мен не ме кефи играта да ме държи за ръчичка и да ми прави фелацио нонстоп. :)
99% от игрите в момента те държат за ръчичка.
В коя друга игра можеш да започнеш да играеш нов герой и за една седмица без чужда помощ вече да си облечен в конкурентни за пвп итеми? :lol:
Абсолютно всяка игра в която има смисъл да се играе пвп.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Aug 14, 2011 4:39 pm

+1

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Aug 14, 2011 5:37 pm

Не, тук не говорим за Counter Strike, говорим за MMORPG. Много MMO-та имат страхотно PvP, до което просто няма да имаш достъп, ако не си положил съответните усилия. WoW не е върха на PvP-то, WoW предлага една форма на PvP в MMO жанра. PvP-то дори на хартия не е фокуса на играта, а една част от нея. Просто се получава така, че всичко е толкова елементарно и безсмислено, че единственото, което можеш да правиш е да пуцаш PvP. Райдовете са едно разводнено жалко подобие на това, което някога бяха. Всеки нууб и баба му е изчистил всички райдове. Дори не ти трябва гилдия, просто пъг. Итемите нямат стойност = героите нямат стойност = всички изглеждат еднакво = няма усещане за постижение.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sun Aug 14, 2011 5:43 pm

Амикае - освен ако нямаш world first/twentieth hard mode kill или http://www.wowwiki.com/Title#PvP_titles_2 или някоя от тези титли си смешен.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Aug 14, 2011 5:49 pm

Смешен е начинът, по който спорите с мен. Аз боравя с аргументи, вие спорите от келешлък и фенбоизъм - "НЯМА ПЪК!!!! НЕ Е ТЪПА ИГРАТА, ПЪК!@№"... :lol:

Ма щом ви се плаща за лайната на World of Warcraft, кой съм аз да ви спирам? :mrgreen:

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sun Aug 14, 2011 5:55 pm

Някой в тази тема дори да е казал че харесва ПВП-то на wow?

Удоволствието в една ПВЕ игра от грухането, в ПВП идва от победата над равностойни противници и баланс.

Затова колкото по-блиъзък по ilvl гиъра в пвп между противниците, толкова по забавни мачове се получава.

И wow e живото доказателзство за това като сравниш нормалните батъл граунди и арените.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Aug 14, 2011 6:06 pm

Виж за това съм напълно съгласен, пита се обаче дали си заслужава парите, които искат. Ако беше F2P или да речем на половин цена, бих разцъквал PvP, но в момента просто не намирам нещо, което да ме мотивира да давам 20+ кинта на месец.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Aug 14, 2011 6:18 pm

Със сигурност ще ти отнеме повече време от всяка една от съвременните десет-петнадесет часови игри.

б.т.в. интересно ми е да ти видя 100% ачийвмънта на WOW.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Aug 14, 2011 6:41 pm

RRSunknown wrote:Със сигурност ще ти отнеме повече време от всяка една от съвременните десет-петнадесет часови игри.

б.т.в. интересно ми е да ти видя 100% ачийвмънта на WOW.
Щеше да е жалко, ако имах такова нещо. Ачийвмънтите в тази игра никога за нищо не са ме мотивирали.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Aug 14, 2011 6:47 pm

Тоест - ти не си "успял" по някаква причина да минеш дадени рейдове но твърдиш че играта е прекалено лесна и всеки нууб ги минава.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sun Aug 14, 2011 6:52 pm

Ба - дори лич кинга на 25 хард е достатъчно. Defile все още уайпва като за световно дори и година и половина по късно.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Aug 14, 2011 7:05 pm

Минал съм всеки райд, който съм поискал да мина. Просто нищо не ме мотивираше да мина и по-следващия. Имах надежди за Cataclysm, но е същата пишка, като WotLK. Рейдвах няколко месеца и ми писна. А на PvP отдавна нямам какво да постигам. Когато имах мерак, бях най-добрия с класа си в цялата бойна група.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Aug 14, 2011 7:12 pm

Извода е - прекалено си добър за останалите , всичко под 10 ниво потреперва като те види но не се занимава да се опънеш на големите.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests