WTF Blizzard World of Warcraft : Mists of Pandaria

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
bgspace
Misting
Posts: 336
Joined: Mon Jun 23, 2008 3:41 pm

WTF Blizzard World of Warcraft : Mists of Pandaria

Post by bgspace » Sat Aug 13, 2011 2:42 pm

Още едно събитие, освен това с Диаблото, разтърси света...

Оказа се, че Крис Метцен от загуба на мозъчни клетки при всеки следващ експанжън, вече е останал съвсем без мозък...

Blizzard запазиха авторското право на Mists of Pandaria... Независимо от всички спекулации, 99% е сигурно, че това ще бъде следващият експанжън на World of Warcraft... По подобен начин през 2009 беше регистрирано името Cataclysm, както и преди е било регистрирано Wrath of the Lich king...

http://www.wowwiki.com/Pandaren
http://www.wowwiki.com/Pandaria

Браво, идиоти!!! Браво! По-добра идея не можахте да измислите...

И на фона на това: СБОГОМ, BLIZZARD! Ще играя в Archaica.eu, сървърът на Vanilla...

Ако исках да играя с панди, пандарени и други олигофренски раси, щях да играя Hello Kitty Adventure Island ...

Или Приключенията на Островът на Котенцата, играта, която Бътърс играеше в Саут Парк в епизова "Make Love, Not Warcraft

User avatar
Strelok
Paragon
Posts: 508
Joined: Fri Nov 13, 2009 6:02 pm

Post by Strelok » Sat Aug 13, 2011 3:32 pm

:panda: Какво против пандите имаш? :panda:

User avatar
bgspace
Misting
Posts: 336
Joined: Mon Jun 23, 2008 3:41 pm

Post by bgspace » Sat Aug 13, 2011 3:44 pm

Нямам нищо против пандите. Имам против заглавието на играта... То показва следното:

1. Mists of Pandaria звучи ужасяващо за феновете на сюжета на WoW, много по-зле и идиотски от Burning Crusade (името е свързано с пламтящия легион), Wrath of the Lich King (за него всеки знае) и дори Cataclysm...

2. До този момент пандарените са били включвани в играта само шегаджийски и са заемали само маргинална роля в Warcraft 3. С такова заглавие на експанжън се показва, че сега те ще заемат основната роля... Пфу!

3. Има толкова много нерешени въпроси в скапаната игра - като това къде е Кул Тирас, къде са Туральон и Алерия, къде е Назжатар, кога Кралица Ажара ще се появи в играта като основен рейд бос.. Какво прави още Данат Тролбейн в Аутленд... Толкова нерешени въпроси, вместо да ме занимават с този дебилизъм.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sat Aug 13, 2011 4:01 pm

Или просто запазват домейна за следващия първи април
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
bgspace
Misting
Posts: 336
Joined: Mon Jun 23, 2008 3:41 pm

Post by bgspace » Sat Aug 13, 2011 4:04 pm

The Dragon wrote:Или просто запазват домейна за следващия първи април
Тцъ... До този момент никога не се е случвало нещо подобно - Blizzard да trademark-не име и да не го ползва.

И нещо повече... Така е било и през 2009-та, когато Blizzard Trademark-наха Cataclysm, а и по-преди...

Освен това е trademark-нато в категорията за софтуер, игри и прочие...

Лошото е, че Pandaria наистина съществува като остров в историята на Warcraft...

Така че всички останали варианти са плод на wishful thinking-а на хора, които не искат да приемат суровата реалност

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1941
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Post by Martix » Sat Aug 13, 2011 5:02 pm

Вие изобщо наистина ли сте изненадани. Blizzard отдавна започнаха само ташаци да си правят с феновете си. Като има фенове, нека. :lol:
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
bgspace
Misting
Posts: 336
Joined: Mon Jun 23, 2008 3:41 pm

Post by bgspace » Sat Aug 13, 2011 5:07 pm

Martix wrote:Вие изобщо наистина ли сте изненадани. Blizzard отдавна започнаха само ташаци да си правят с феновете си. Като има фенове, нека. :lol:
За съжаление хората почнаха да губят търпение...

Някъде към месец март Близард отчетоха загуба на 600 000 играча. Това тогава беше близо 5% от популацията. Затова въведоха World of Warcraft: Starter Edition - първият в историята Free2Play Wow - първите 20 нива са свободни, но с много ограничения... като например няма гилдии.

Сега чета в официалния форум на WoW - през август компанията отчита допълнителна загуба на повече 300 000 души...

Общо, близо 1 милион играчи са напуснали играта от месец декември (излизането на Cataclysm насам)...

Като гледам Mists of Pandaria, цифрата ще се увеличи

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Aug 13, 2011 5:59 pm

ЙЕСССС ПАНДИИИИ!!! :mrgreen: :panda: :panda: :panda: :panda:
:ninja:

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sat Aug 13, 2011 8:51 pm

Ми то, ако бяха кръстили и последните 2 експа с имена на сладки жувотинки, пак нямаше да е грешно. Играта отдавна е детински малоумна. Mists of Pandaria е просто вече по-публично засвидетелстване, че играта може да се играе и от 7 годишни с доволен успех.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Aug 13, 2011 9:15 pm

Какво лошо има да се играе от всеки ?

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sat Aug 13, 2011 9:19 pm

RRSunknown wrote:Какво лошо има да се играе от всеки ?
Няма лошо принципно. Да играят, каквото ги кефи хората. Мен не ме кефи играта да ме държи за ръчичка и да ми прави фелацио нонстоп. :)

User avatar
bgspace
Misting
Posts: 336
Joined: Mon Jun 23, 2008 3:41 pm

Post by bgspace » Sun Aug 14, 2011 12:38 am

Гейм мастерите също правят фелацио... Спомням си през декември един от тях стоя с мен цял ден за някакъв дребен проблем, но много държеше проблемът да се реши.

User avatar
Rentless
Scholar
Posts: 149
Joined: Fri Aug 06, 2010 7:44 pm

Post by Rentless » Sun Aug 14, 2011 7:32 am

Ми, Близзард... Още от WarCraft 3 нещата тръгнаха надолу. С изключение на синематиците, разбира се.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Sun Aug 14, 2011 7:34 am

Нямал си е друга работа човека, и е си е запълвал работното време? И нищо му няма на заглавиято, даже звучи почти яко.

А всички неща, които казваш че липсвали, ще ги напускат мн ясно. Eventually being the key word.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Aug 14, 2011 12:39 pm

Amikae wrote:
RRSunknown wrote:Какво лошо има да се играе от всеки ?
Няма лошо принципно. Да играят, каквото ги кефи хората. Мен не ме кефи играта да ме държи за ръчичка и да ми прави фелацио нонстоп. :)
99% от игрите в момента те държат за ръчичка.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests