Hisoka is God (HxH темата)

Банди върлуващи отакута... окапита... опосуми... така де, вашето next door аниме кътче
User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Aug 08, 2011 6:55 pm

Уви, не е завършена. Мангаката е ужасно мързелив и лигав. Сега сме стигнали до един много тъп арк в мангата и сме на него от над 7 години вече. Не знам дали някога ще бъде финализиран с бавните темпове, с които излиза мангата. Това преди него си заслужава гледането дотолкова, че да компенсира чувството за незавършеност, но все пак има сюжетни линии, за които искрено ми пука (тая на главния герой не е от тях) и които не видях приключени. Така че имайте го това предвид преди да загледате анимето - няма да видите глобален финал там.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Aug 08, 2011 7:14 pm

Ми има нещо като завършени аркове но нищо финално... живота си тече и там дамек ;). Не се очертава да продължи кой знае колко в обозримо бъдеще предвид мангаката с епичното постижение - по глава през няколко години. Пак си заслужава до края каквото е излязло.

Не виждам кой знае къф дълбок смисъл да го правят наново, почти сигурно няма да ми хареса повече. Особено ако махнат гласа на Хисока ще е мега фейл.
Last edited by Xellos on Mon Aug 08, 2011 7:18 pm, edited 2 times in total.
:ninja:

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Mon Aug 08, 2011 7:15 pm

Ясно, ще си чакам значи, щом можах да изчакъля 10 години да свърши оня Хелзинга, значи и на това ще му видя края все някога. Той и Берсерка толкова бавно се движи горе-долу, така че няма да ми е за сефте :lol:
Image

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Aug 08, 2011 8:27 pm

Абе няма смисъл да чакаш, не е като да има голям шанс да продължи. И така си е ценно анименцето. Изпускаш направо голямо забавление :)
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Aug 08, 2011 9:14 pm

И аз съм загубила надежда, че тая манга ще бъде завършена. Извергът сега пуска по 10 глави без забавяне и после излиза в отпуск, докато публикуват танкобончето с тея глави. След това цикълът се повтаря.

Някога така му е доскучало Ю Ю Хакушото дето бил подхванал и му е изпляскал някъв финал ваден от не знам кой анален отвор. Май Хънтъра ще го сполети същата участ. Уж го били осъдили да пише - да видим докъде ще я докара.

Но наличното си е доволно яко и ако човек се абстрахира от това, че глобален край няма, арковете си стоят добре завършени.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Aug 08, 2011 9:24 pm

Пък и който не е гледал Хисока не е живял ;р точно зяпам ся 23-24ти с значките с него... :drool: :yay: :heart:
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Aug 08, 2011 9:44 pm

Факт неоспорим. Продължавам да не мога да разбера кво прави тоя абсолютно умопокъртителен психопат в аниме за 12 годишни. Ма то цялото аниме е някво странно - хем има ебаси детинските залитания, хем персонажите вършат едни работи, дето хич не са кат за деца... Къв в крайна сметка му е таргета на тоя НхН?
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Aug 08, 2011 10:08 pm

Ние :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Aug 09, 2011 7:59 am

Преместих постовете за Хънтъра в нова тема. Чувствайте се свободни да се отдадете на масов онанизъм на тема Хисока. Знам, че на всички гледали анимето ви се иска.

В тоя ред на мисли ето малко мастурбационни помагала от мен. Плз, ако не сте гледали анимето, не ги разглеждайте, че ще се оспойлите:
Spoiler: show
Image
Image
Image
http://www.youtube.com/watch?v=hZ8bb_bi ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=EuVWeVG6 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=CESpInzM9yA
http://www.youtube.com/watch?v=Qd23zIxP ... re=related
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Aug 09, 2011 9:06 am

и аз тва си мислех :) хехех превари ме със сцената в езерцето :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed Aug 10, 2011 1:57 am

Ох, и аз изгледах 22-23-и (със значката на Хисока). Нема. Нема такъв урод, немааааааа... :cry:
Баси колко е гениален! Вместо да се затъркаля по оцъкленото, олигавено от смях клише на гадняра - психопат, Хисока всъщност НАИСТИНА смразява кръвчицата. :cry:
Уникален е. Той е като едно от чудесата на аниме индустрията... Нямам търпение да стигна до Геней Рьодан арка.

А Гон и Килуа как може да са толкова сладки заедно??? И те са уникални - няма други такива дечица в шонен сапунките.

ТОГАШИ, МЪРШО ПРОКЛЕТА!!! ЗАЩО НЕ СИ РИСУВАШ МАНГАТА, ТВОЙТА КОЖААААААА!!!
Тва неговото е престъпление срещу човечеството. Да създаде такива персонажи и да ги заебе после. Бой, ебане и сръбска музика за тоя!!!! Да му го натаковат скапаните мравки!
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Aug 10, 2011 8:52 am

Уф още ми се точат паяците и гриид айлънд торентите ;(((

Абе мангаката е се ли появаваше с една кучешка маска да ръси простотии тук там из анимето? :mrgreen: И да остро бих минал без Леорио..
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed Aug 10, 2011 5:52 pm

Аз си го имам записано на ДВДта слава богу.
Сега съм вече на кулата с боевете - нашите стигнаха до 200-ия етаж и намериха Хисока там. Гон още не се е бил с него, ама скоро и това ще стане. Геней Рьодан аркът наближава...

А Золдик фемили колко са яки... Килуа е най-якият от тях, ама и другите са изроди. А Силва е толкова глориъс. :lol:

едит: Хахахахаха, Килуа нарича Хисока сталкер като говори за него. Това не е преведено както трябва в субс за съжаление. :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Aug 10, 2011 6:16 pm

Тия дето съм свалил тука са с бг събс и ме сърби много не където трябва, добре че ги знам наизуст така и така :roll:

аз съм фен на гриид исланда та паяците като се свалят тогава обратно на тях.

Мдааа Биске е също нема такъв монстър! Почвам са играта с Рейзър!!!

Ебаси любимия момент :)
Spoiler: show
Image
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Aug 11, 2011 3:00 am

Аз си ги карам пoред с много леки скипове на малкото скучновати моменти. Таман свърши боят между Гон и Хисока - мога да го гледам цял живот на лууп без да ми писне. Пюр джиниъс!

А сега погледнах боят между Хисока и Кастро, който е даден в детайли в мангата. Не са се осмелили да го анимират обаче, щото е твърде болен за японската телевизия... То са едни хвърчащи ръце, Хисока дъвче месо от собствената си откъснати крайници... Изобщо, психопатия до шия. Що това е преценено като допустимо за страниците на Шонен Джъмп не ми е известно. Тук щяха да го пуснат в некой комикс с рейтинг NC-17... Това ако го анимират сега в римейка, ще превърне анимето в злосторноват сейненец, с което това заглавие ще покори поредния връх в аниме медията...

Маризът в кулата е към края си. Нашите сега ще идат на кратка ваканцийка при леля му на Гон и после почва Йорк Шин търга и зловещинята с паяците. ЩЕ СЕ РАЗМАЖААААААААААА!!! Ей така небрежно, както го гледам за 4ти път...

Ма колко добре ми влиза...

edit: Геней Рьодаааааааааан, йесссссссссс!!! Баси, Убогин е толкова мой тип! Също ме кефи Финкс, особено откакто надяна анцуга и заеба странните египетски одежди. А Фейтан е толкова достоверно злобен. Мачи и Пакунода също ме радват много. Останалите са ми някви никви. Включая лицето Луцифер. А оная с прахосмукачката не мога да я понасям.
Last edited by Amelia on Thu Aug 11, 2011 8:41 am, edited 1 time in total.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests