WTF BLIZZARD WTF?

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Rentless
Scholar
Posts: 149
Joined: Fri Aug 06, 2010 7:44 pm

Post by Rentless » Sun Aug 07, 2011 8:34 pm

RRSunknown wrote:
Rentless wrote:Щом има идиоти да си дават парите за глупости...
Не е ли по-идиотско да загубиш 50 часа в гринд за същото?
НА едно ниво по глупост са и двете. Грайнда е мръсна механика.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Aug 07, 2011 8:52 pm

Ако знаеш друга за намирани на хубавите Диабло 2 предмети сподели я.

User avatar
Rentless
Scholar
Posts: 149
Joined: Fri Aug 06, 2010 7:44 pm

Post by Rentless » Sun Aug 07, 2011 9:15 pm

RRSunknown wrote:Ако знаеш друга за намирани на хубавите Диабло 2 предмети сподели я.
И за какво са ти?

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Aug 07, 2011 9:22 pm

Кое за какво ми е ?

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Aug 07, 2011 11:31 pm

Uber predmetite za kakvo sa ti. Idealno se igrae i bez da si nagruhal vsichkite nai-nai-guzarski set-ove.

I btw grind-eneto vsushtnost e dalech po-tupoto zanimanie ot tova da si davash parite za gluposti. Ako dadesh pet leva, ne ti si gubish jivota za toq deto duha. A i za 50-te chasa, prez koito ne si grindval, shte napravish dalech poveche pari v realniq jivot.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Aug 07, 2011 11:38 pm

Първо питаш за какво са ми и после дословно повтаряш каквото казах и аз.


Принципа на равенство е всички участници да почват при равни правила и условия извън играчите а не единия да играе шах само с царици а другия само с пешки.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sun Aug 07, 2011 11:43 pm

Единствения начин този аукцион да работи е ако не позволяват итем да се пусне само за real money. Тогава ще се балансират нещата.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Aug 08, 2011 12:48 am

Е нали това казаха - не четете ли инфото или само първосигнално по сензацийката ?

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon Aug 08, 2011 1:23 am

Уважавам Близард за това, което правят. Първата сигурна крачка към превръщането на гейменето в професия. Ако това AH се окаже успех, всички онлайн игри ще го имплементират и ще е само въпрос на време хората да осъзнаят, че така се правят страшно много пари. Примерно аз не крия, че троша пари по F2P MMO-та и щеше да ми е адски много по-лесно, ако всичко беше имплементирано в самата игра, вместо да ми се налага да влизам в сайтове, в които не ми се влиза. Искам да си купя едикоя си благинка, но нямам ин гейм валутата, бам 2-3$, моя е. И защо не? Работя, нямам време да фармя, но пък пари вадя и ще ги харча, както ми кефне. Много хора ще си купуват по този начин, адски много. Ако почнат да се въртят добри пари с това чудо, тук с един приятел сме готови сериозно да се захванем с фармене. :lol: Особено за БГ с умрелите заплати тук, като нищо от AH-то в Diablo 3 ще могат да се правят повече пари, отколкото, ако си на заплата някъде. Bring it on!

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Mon Aug 08, 2011 1:46 am

RRSunknown wrote:Първо питаш за какво са ми и после дословно повтаряш каквото казах и аз.
Почти :) Да, той първо пита за какво са ти, а след това каза, че *ако* има някаква причина да ти трябват тези най-велики предмети, то - в такъв случай - е по-добре да дадеш пари, отколкото да губиш часове. Но все пак идеята му - доколкото я разбирам - е, че спокойно можеш да си спестиш и парите, защото тези предмети не би трябвало да са ти нужни изобщо :)
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Aug 08, 2011 1:58 am

Това е и моята идея...

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Post by termit » Mon Aug 08, 2011 5:09 pm

Личното ми мнение - абсолютно не ме ебе ТК-то. Намирам за странно, че някой ще си даде парите за игра, в която основния кеф от един момент нататък е да мачкаш гадините и да ти падне някой як предмет, а след това ще дава допълнително пари за якия предмет, за да си спести мачкането, но пък това си е работа на хората.
Силно съм против обаче, че за да си вкарат поддръжка на инфраструктурата, наебават друга част от играта. В случая - задължителния интернет за самостоятелна игра, че да не можеш да хакваш и да вкарваш скъпи предмети в ТК-то. 300 слона за тях. Когато си цъкам сам вкъщи, хич не ми е изтрябвало тъпия компир да звъни през две минути към сървър на майната си. И по форумите даже не ги оплюват както оплюха Уби, въпреки че правят абсолютно същата мизерия.
Elves dig rocket launchers.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Aug 08, 2011 5:26 pm

Задължителния интернет няма нищо общо с играта- задължителния интернет идва от политиката на Близард всичко да е вързано към батъл нет акаунта (при това наведнъж за да може хора играещи Уоркрафт, Старкрафт 2 и Диабло 3 да са свързани помежду си).

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Mon Aug 08, 2011 7:16 pm

Което не прави по-малко тъп факта, че ако съм си купил играта, няма никаква опция да си я цъкам оф-лайн. Освен да я кракна де, то е ясно че начин ще се намери. Основния проблем на "always online" като DRM мярка (както и на целия DRM като цяло де) е че образува нерви на хората, които си плащат.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Aug 08, 2011 8:07 pm

Напротив - хората които хем нямат интернет хем са склонни да закупят Диабло 3 за да играят само сингъл са някакво много малко малциственце , горе долу колкото тези купили си Старкрафт 2 да играят кампанията.
Точно тези които си плащат едва ли ще ги затрудни интернета.

И обратно - ще го духат замундажиите които са планирали да откраднат играта както обикновено но няма да им се отвори парашута.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests