WTF BLIZZARD WTF?

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Dec 07, 2014 5:56 pm

RRSunknown wrote:Единственото което ме дразни в играта ,е че няма възможност да компенсираш неадекватните си съотборници - играта е такава, че сам човек не може да доминира посмъртно. Самостоятелния скил<<<<Отборната мисъл и владеене на картата.
Нямаш възможност да компенсираш точно защото всичко се върти около картите и целите в тях. Не е достатъчно да си добър 1v1/2/3. Не е достатъчно да можеш да избиваш противника. Трябва твоите да си вършат работата.

Между другото не една игра съм загубил, където тотално сме доминирали противниковия отбор откъм убийства, но противника е играл по-правилно и макар с малко убийства е избутвал линиите до базата, до един момент, в който се оказва, че ние сме с 30-40 убийства, а противника 10-20, но базата ни умира.

Няма такива неща в LoL. Няколко ранни умирания и отбора ти почти сигурно губи.

Claymore47_Fen, Awesomenauts е брутална игра! Спор няма!

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Sun Dec 07, 2014 6:36 pm

Ако я имаш и ти се цъка някой път, в Стийм съм Slouching Towards Bethlehem или по акаунт sunstealer_94, горе-долу съм добър, гравитирам около 47-50 процента win rate. Принципно цъкам най - вече с Coco, Lonestar, Raelynn и Skree, но си вдигнах престижа и затова в момента карам на рандъм, като нови любимци са ми Yuri, Sentry и Clunk.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
ProxyFantasy
Paragon
Posts: 615
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:59 pm
Contact:

Post by ProxyFantasy » Sun Dec 07, 2014 7:17 pm

Това, което на мен не ми харесва в Героите на Бурята (HotS) подред на номерата.

1. Героите са jack of all trades. Тоест нямат обособена роля, доста са блудкави и не могат да ме свържат с каквито и да точни и отработени комбота.

Пример - Рейнър го водят Асасин, обаче пича има DoT/AoE ултимат (другия е ок) АоЕ Бъф, Регенерейшън и някакъв шот, който ти позволява да пазиш дистанция. Просто липсва онова комбо, което във форумите на playdota наричат Synergy.

2. Обджективите по картата според мен са силно небалансирани.

Пример - Не е нормално при "Gardens of Terror", както и при 'Dragon's нещо си" картата, когато свалите точките живот на този, който взел обджектива, той да се ражда на фул хп. Жив и здрав. Не е нормално да има такъв малък "disadvantage", че не си е преброил кръвта (същото се отнася и за Thor-ът на маринката).

3. Маркетинговата система е ужасна. Изисква твърде огромно количество време, за да бъде използвана от free user.

При положение, че един дневен куест (от рода на 3 победи), който изисква поне час и половина игра, ако не и повече, дава 600 голд (в добрите случаи, за да си купите един герои от по нов вид ви трябват едно 20 дена продължителна игра, което за мен е супер много. Не знам как е в лигата например, но тук го виждам като супер голям блокър към пълната наслада на играта.

Това са трите основни неща, които не ми харесват. Играта става за цъкане, но не и за сериозна игра. Определено ми топли сърцето, че е много ориентирана върху 5 мен роуминга, но смятам, че близард трябва да се постараят мааалко повече за вбъдеще.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Dec 07, 2014 7:37 pm

Аз не мога да играя. Имам 80-100 пинг, но има някаква шитня, пише ми "Spikes per minute", а там е 30-40 в момента. Всеки spike ми замразява екрана. Бахти ташака, играе ми се, но просто не мога. Това е единствената игра, в която имам подобен проблем. Blizzard имат нужда да си фикснат лайната.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Dec 07, 2014 8:46 pm

докато няма наказания за лийв и репорт явленията влязъл проформа за да изпълни дейлото ще се шири...
А за шибания мачмейкинг не ми се говори - на тоя етап версуса е рулетка от към мачъп .

Иначе на LOL се цикли дори и повече за повечето герои.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Mon Dec 08, 2014 11:09 am

Само дето в ЛоЛ героите не струват еднакво и дори с две-три победи плюс бонуса за първа победа на деня можеш да си купиш герой. Иначе се присъединявам към препоръката за Awesomenauts, страхотна игрица :D

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Dec 08, 2014 7:56 pm

Е те и тук не струват еднакво - той говори за най-скъпите.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Fri Dec 19, 2014 10:17 am

Оня ден и аз получих достъп до ХОТС, с няколко приятели може да заформим нещо довечера или утре вечер, Радо теб те имам в батълнет, някой друг ако иска може да се джойне. Снощи направих първия си Versus ,беше пълно с лийвъри и естествено загубихме. Иначе играта кефи за сега :D

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Dec 19, 2014 7:23 pm

като ме видиш в батълнета пиши - и без това се чудя с кого да играя HoS :)

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Mon Dec 22, 2014 12:52 pm

Май те видях онлайн през уикенда, но беше в игра, а аз трябваше да ставам :)

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by Xellos » Wed Jul 29, 2015 8:14 pm

Next WoW expansion will be unveiled at gamescom 2015! Join us on August 6 via live stream

Трябва ни смайли с доене на кравичка и тн ;)
:ninja:

User avatar
ProxyFantasy
Paragon
Posts: 615
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:59 pm
Contact:

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by ProxyFantasy » Thu Jul 30, 2015 1:44 pm

Очаквам някакъв морски експанжън, определено има нужда от по-малко flying булшит и така нататък :D

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by Delegat » Fri Jul 31, 2015 9:49 am

Може и бой с дирижабли да вкарат :D

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by Claymore » Fri Jul 31, 2015 1:39 pm

Аз не цъкам, ма и аз мисля че е време да вкарат Маелстрьома като експанжън, с некъв инстанс с Азшара като бос
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by Xellos » Tue Aug 04, 2015 11:11 pm

Ох на бате кампанията :)

https://www.youtube.com/watch?v=OUMSMDX5iQc&
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests