София прайд

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Jul 04, 2011 9:43 am

Просто последните три коментара в линка на РСС
Черните шабец-гои са легализирали хомосексуалните бракове под натиска на юдейските си господари, но населението на Африка никога няма да приеме сексуалните извращения като нещо нормално.
Трябва да има нетърпимост към хомосексуалистите, това води до деградация на общества и обезмисля смисъла на съществуването ни. Всичко, което е извън природните закономерности не трябва да се толерира а наказва!!!
ами гадни са лесбийките да.Имам близки контакти с такива и впечатленията ми са ужасни-нагли женици,презиращи мъжете,държащи се арогантно и предизвикателно,като селски гамени,явно така доказват мъжествеността си.Според мен си го е заслужили обратната!
:roll:
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Jul 04, 2011 9:52 am

Което ни води до мисълта че ако и тук ги защитят законово това ще отрищи вълна от наказателни импровизирани акции.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Jul 04, 2011 10:16 am

Няма, щото балканецът е путка, голяма само на думи.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Jul 04, 2011 10:26 am

Друго си е зулуса.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Jul 04, 2011 6:14 pm

Доколкото зная, почти в цяла южна и централна Африка имат многократно завишен брой на изнасилванията. На всякакви жени, не само хомосексуални или социално неприемливи по някаква причина, особено чудовищно е положението в страните с военни конфликти. Така че не мисля, че това е резултат на легализирането на хомосексуалните бракове, по-скоро е последица от някаква особено тъпа народопсихология и пълно потъпкване на човешките права.

Бтв, греша ли или при все цялото надменно презрително отношение, тип "онези педалчета" от част от хората, в България не е имало някакви толкова жестоки хомофобски престъпления?
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Jul 04, 2011 6:19 pm

Не помня да е имало.
А в ЮАР попрочетох инфо и работите там са в съвсем друга вселена - откак негрите са дошли на власт всичко е отишло по дяволите.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Mon Jul 04, 2011 6:28 pm

Едни приятели бяха миналата година там за световното и казаха, че ЮАР са ДАЛЕЧ по-напред и по-организирани от България, та не знам...
This is it. Ground zero.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Jul 04, 2011 6:37 pm

Morwen wrote:Доколкото зная, почти в цяла южна и централна Африка имат многократно завишен брой на изнасилванията. На всякакви жени, не само хомосексуални или социално неприемливи по някаква причина, особено чудовищно е положението в страните с военни конфликти. Така че не мисля, че това е резултат на легализирането на хомосексуалните бракове, по-скоро е последица от някаква особено тъпа народопсихология и пълно потъпкване на човешките права.

Бтв, греша ли или при все цялото надменно презрително отношение, тип "онези педалчета" от част от хората, в България не е имало някакви толкова жестоки хомофобски престъпления?
Всъщност докато четеш как примерно в зимбабве някаква жена разправяше как докато се прибирала от работа, била на два пъти изнасилена от банди на младежката ZanuPF сериозно ти е драйфа от човечеството. Може би най ужасявящото беше колко casual и примирено говореше за това. А във гражданска война и не само изнасилването си е оръжие.

В Бг - не знам дали е нямало, но не е имало нищо шумно.

@Мор - а пък на мен едни други приятели обясняват как в Йоханесбург май си от ограденото gated community в колата и не спираш до закрития паркинг на офиса. И обратно.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Jul 04, 2011 6:42 pm

Аз четох че от 4% сега са 20% заразени от СПИН, 25% от мъжете са редовни изнасилвачи, всякак втора жена е изнасилвана, всеки десети мъж е изнасилван. Има практика за изнасилване на бебета. Средната възраст на страната е паднала с 20 години. Престъпноста е на първо място по убийства и изнасилвания в света.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jul 04, 2011 7:08 pm

Всеки десети мъж?! :shock: Ама това в зряла възраст, или на ниво педофилия още?
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Jul 04, 2011 7:34 pm

В зряла възраст..

User avatar
JohanVladimir
Sorcerer
Posts: 381
Joined: Fri Mar 19, 2004 1:40 pm

Post by JohanVladimir » Mon Jul 04, 2011 8:44 pm

Африка е ужасяваща. Ужасява ме до ужас. При това изобщо не е стандартния ужас от непознатото и чуждото, точно обратното - ужасявам се колкото повече научавам за Африка. Никога няма да забравя едно документъри за ритуален канибализъм. В ЮАР, наши дни. УЖАС.

User avatar
Zeiss_optik
Arcanist
Posts: 771
Joined: Fri Feb 18, 2011 7:20 pm

Post by Zeiss_optik » Mon Jul 04, 2011 9:03 pm

Не знам за ЮАР - но за Швеция не съм чувал да има кой знае какви проблеми. Нито пък за любимата ми Испания - въпреки католицизма и въпреки силните фалангистки настроения в Андалусия и в някои други райони.
Т. е. - мисля, че всичко в крайна сметка опира до народопсихологията. Каквато си е тя без гей-браковете - такава ще си е и с тях.
А пък и на България - извинявайте, ама гей-браковете са й най-най-най-последния проблем. Когато в ДС са разпитвали артиста Георги Парцалев дали бил хомосексуалист, той ги питал: "Цялата държава наредихте, та до моя задник ли стигнахте?"
Та и сега така: хубаво сме си наредили дъжавата - само гей-браковете ни останаха кусур ли?
Hemos pasado!

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Jul 04, 2011 10:03 pm

Ми щом има гей паради, значи проблемът вече е наболял достатъчно, че да трябва да се реши най-накрая. Кое си требе, оно си сака.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Zeiss_optik
Arcanist
Posts: 771
Joined: Fri Feb 18, 2011 7:20 pm

Post by Zeiss_optik » Mon Jul 04, 2011 10:11 pm

Amelia wrote:Ми щом има гей паради, значи проблемът вече е наболял достатъчно
Не знам за тазгодишния - но миналата година в София парадиращите бяха основно холандци. Виж, ако те имат някакъв проблем - не България е в състояние да им го реши. :lol:
Hemos pasado!

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 15 guests