Mass Effect 3

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Tue May 17, 2011 9:21 pm

Roland wrote:...на която винаги можеш просто да не отговориш.
Разбира се, че мога просто да не отговоря, но смяташ ли, че това спомага за преживяването? Това е ролева игра. Аз искам да я изиграя, както смятам за добре, а това означава, че не искам да ми се налага да възприемам Garrus, Kaidan and co, като педали, което няма как да не стане, ако ми правят тънки намеци или са на ръба да клекнат и да ми направят фелацио, както е с определени персонажи в DA2.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue May 17, 2011 10:18 pm

От друга страна е малко вероятно да стане така, доколкото тия персонажи са естаблишнати в предните игри.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1941
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Post by Martix » Tue May 17, 2011 10:38 pm

Roland wrote:естаблишнати в предните игри.
Anders someone??? :roll:

Но героите са собственоста на Bioware и имат пълното право да си ги правят каквито поискат. Нито са длъжни, нито могат да угодят на всички.
Amikae, може да искаш да възприемаш Garrus и като танцьор на танго, но това не е твое решение.
There are no rules! I'm gonna get you!

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Wed May 18, 2011 12:09 am

И аз това викам, не е мое решение, с нищо не мога да ги накарам да ми угодят, но пък виж дискриминираните хомосексуални явно могат. Важно е да сме толерантни. :)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed May 18, 2011 12:18 am

Ами да, всъщност, ако следваме твоето схващане, че игрите са изкуство, следва да сме толерантни. Изкуството винаги е такова.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed May 18, 2011 9:44 am

Amikae wrote:След година и половина РЕВАНЕ по форумите, BioWare най-сетне cave in-наха и направиха кефа на педалите да се чукат мъж с мъж в ME3. Не бих имал нищо против това решение, ако не беше взето под натиск на обожедискриминираните, но това просто ме отвращава. ПЛЮЯ НА ВСИЧКИ ХЕТЕРО/МЕТЕРО/ХОМО БОКЛУЦИ, КОИТО СЕ НАЛАГАТ ПО ТОЛКОВА ДОЛЕН НАЧИН! Колко трябва да си нещастен година и половина да ревеш, да ревеш, да ревеш и на края да ти угодят. Гадни хора има, ве, просто гадни и нетърпими хорица. Ся ME3 ще е, като DA2, дето човек не може да поговори с мъжките си съекипници без да му кажат, че искат да го чукат в дупето. Пу ве! :twisted:
Йес, бееееееееееееееее!!!!
Комън сенса взе, че победи! :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Wed May 18, 2011 1:10 pm

Amelia wrote:
Amikae wrote:След година и половина РЕВАНЕ по форумите, BioWare най-сетне cave in-наха и направиха кефа на педалите да се чукат мъж с мъж в ME3. Не бих имал нищо против това решение, ако не беше взето под натиск на обожедискриминираните, но това просто ме отвращава. ПЛЮЯ НА ВСИЧКИ ХЕТЕРО/МЕТЕРО/ХОМО БОКЛУЦИ, КОИТО СЕ НАЛАГАТ ПО ТОЛКОВА ДОЛЕН НАЧИН! Колко трябва да си нещастен година и половина да ревеш, да ревеш, да ревеш и на края да ти угодят. Гадни хора има, ве, просто гадни и нетърпими хорица. Ся ME3 ще е, като DA2, дето човек не може да поговори с мъжките си съекипници без да му кажат, че искат да го чукат в дупето. Пу ве! :twisted:
Йес, бееееееееееееееее!!!!
Комън сенса взе, че победи! :lol:
Прави това, което правиш най-добре, о almighty. :lol:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests