Portal 2

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Mon May 09, 2011 1:30 am

Заяждам се за това, което ми пречи на мен. Това, че повечето хора не са в състояние да си представят колко коренно различно преживяване би бил сингъла на Портал 2, дори ако се смени музиката в менюто, всъщност ме забавлява.

Пъзелите са 6+, като изключим няколкото момента, където трябва да се звериш по стените за бяло.

Промененият характер на Гладос е нищо пред досадния Мърчънт, който е недоизползван златен шанс. По едно време просто исках този тип да вземе и да млъкне и да оставят картофа да приказва.

Няма безумно много периоди, в които нищо не се случва. Не знам къде ги четеш тези неща.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon May 09, 2011 1:49 am

Пъзелите са 6+, като изключим няколкото момента, където трябва да се звериш по стените за бяло.
Е тук вече мен искрено ме забавляваш :). Играта лично мен в седмия си чаптър почти ме отказа с това колко елементарно олигофренски беше за решаване пъзел, на който аз бях измислил друго доста по-сложно решение. Как по-дяволите пъзелите ще са 6+ като сигурно няма и три пъзела, на които средно-интелигентен да се замисли повече от минута-две? Наистина? :roll:

И като цяло спри да говориш безмислици и си сери по темите в киното, тук работа нямаш. Игрите са игри, защото са направени, за да се ИГРАЯТ. Едва ли някой хардкор играч ще ти назове повече от 2-3 от най-любимите си например 20 заглавия, в които основен фактор за неговата привързаност към тях е била точно музиката.
Няма безумно много периоди, в които нищо не се случва. Не знам къде ги четеш тези неща.
Тук вече започваш да дразниш....Честно играл ли си същата игра? 10-15 минутни сикуънси, в който просто се движиш напред, решавайки максимум половин до един пъзел като за деца-олигофренчета? Ring a bell? :lol:

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Mon May 09, 2011 1:59 am

Dude, това последното е част от сторито бе. :lol:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon May 09, 2011 2:02 am

Не говорим за двата отрязъка от по 10 минути, в които всъщност нещо се случва, а за другите 6-7, пич :wink:

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Mon May 09, 2011 11:40 am

Въобще нямам идея за кво говориш. Сигурно имаме различни дефиниции за нищонеслучване, за добри пъзели (бтв, ако тази ти е била скука, предната не знам как си я доиграл), за сингълплей експириънс етц.

Явно и ти нямаш идея за какво говоря, след като изсипваш това:
Едва ли някой хардкор играч ще ти назове повече от 2-3 от най-любимите си например 20 заглавия, в които основен фактор за неговата привързаност към тях е била точно музиката.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon May 09, 2011 1:04 pm

Въобще не мисля да храня трола и да ти отговарям повече, смятам, че бях кристално ясен във всичко, което казах, дори последното, което си цитирала. Траскай ревюта на блога и не ни занимавай :wink:

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Mon May 09, 2011 2:58 pm

Как съм трол? Като казвам, че тва е горе-долу единствената PC-игра за последните година-две, която всъщност си струва да се изиграе ли? :lol:

Да, кристално ясна си във всичко, което казваш, просто приказваш кристално ясен нонсенс: няма НИТО ЕДИН хардкор играч, който да назове ДОРИ ЕДНА любима своя игра, към която е привързан заради музиката. Ето, аз не съм хардкор играч, ценя музиката повече от нормалното, и пак не съм привързан към никоя игра заради музиката. :lol: Научи се да четеш и да разбираш прочетеното.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon May 09, 2011 3:08 pm

е горе-долу единствената PC-игра за последните година-две, която всъщност си струва да се изиграе ли
А ти се научи да не пускаш рандъм безпочвени генерализации, само и само някой без работа да ти се хване на въдицата. Просто като не си запознат и очевидно си доста ограничен в областта, си трай. И не, сега няма да тръгна да ти извадя поне 10 ПЦ-игри за последните две години, които си заслужават изиграването, защото си ценя времето и не ми се занимава с хронично болни форумни тролове, които логореята ги тресе мощно и си нямат работа :wink:

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Mon May 09, 2011 3:14 pm

Пойнтът ми, Muad_Dib, е че последното нещо, което правя е да троля по Портал 2 - нещо, което явно пети пореден пост вече не можеш да смелиш.

Естествено, че можеш да ми изброиш 10 PC-игри, което е тотално ирелевант, предвид това, че не си ми някъв образец за вкус към игри. Наистина, внимавай повече какво говори отсрещната страна, може диалогът да вземе да се получава по-кохерентен. ;)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon May 09, 2011 6:24 pm

Уф, ае стига мачизъм де, нали и двамата сте с добро поведение в момента!
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon May 09, 2011 7:40 pm

/Офтопик - Brutal Legend .

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Mon May 09, 2011 7:51 pm

Да, съвсем офтопик е, ако я даваш за пример за добра PC-игра. Много ясно, че Шафър е пич, след като е замесен в половината от игрите по света, които си струват губенето на време. Обаче много тъпо не пуснаха порт на Brutal Legend за PC.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon May 09, 2011 8:00 pm

Е ти не си поставил като изискване да е PC.

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Mon May 09, 2011 8:07 pm

Silver wrote:Как съм трол? Като казвам, че тва е горе-долу единствената PC-игра за последните година-две, която всъщност си струва да се изиграе ли? :lol:

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon May 09, 2011 8:19 pm

Silver wrote:
Silver wrote:Как съм трол? Като казвам, че тва е горе-долу единствената PC-игра за последните година-две, която всъщност си струва да се изиграе ли? :lol:
Смело твърдение. Да не говорим, че играта дори не е PC ексклузив. :lol:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests