Как да преливаме (пренесено от темата за WoT)

Мръсните страсти – на сапун
Elan Morin Tedronai

Post by Elan Morin Tedronai » Wed Mar 16, 2011 9:07 pm

защо е необходимо нещо да постигам? в смисъл ако ви накарам само да помислите за това, "задачата" ми е изпълнена.

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Post by Martix » Wed Mar 16, 2011 9:31 pm

няма ли поздрави?

А по темата :lol: :lol: :lol:
Teleporting is so overrated.
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Mar 16, 2011 9:35 pm

Несъгласен съм. Като човек, дето трябва да се влачи час и половина с кола до най-близкия съседен град за гигове, съм ТВЪРДО зад телепортацията...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed Mar 16, 2011 9:46 pm

И аз не бих отказала денем да си правя ПхДто в Канада с канадската заплата и да се прибирам за вечеря в България...
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Mar 16, 2011 9:54 pm

@Чаво - аз мисля, че ние цял живот мислим за това, та едва ли казваш нещо ново. Въпросът е какво очакваш - да те питаме как става ли, да искаме доказателства ли, да се възхищаваме ли, да те подкрепяме ли, да ти се вържем ли, ей това не ми е ясно :)
This is it. Ground zero.

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Post by Martix » Wed Mar 16, 2011 10:00 pm

Ще си позволя да цитирам един човек, който е доста по-навътре в нещата
Elan Morin Tedronai wrote:мога случайно да оставя органите си или дрехите си на улицата докато го правя или някой друг да прекъсне "полета" ми.
Не ми изглежда особено безопасно, но какво да се прави. Науката иска жертви. За ежедневна употреба обаче технологията още не е доозряла. edit: Айде дрехите ще ги прежалим, на ако си оставиш нещо различно от далака може да ти се стъжни.
There are no rules! I'm gonna get you!

Elan Morin Tedronai

Post by Elan Morin Tedronai » Wed Mar 16, 2011 10:07 pm

ами... какво да ви кажа? решението си е ваше. играта е твърде голяма и умението не е никак просто. тук става дума за позициониране, абстрактно мислене, картинно въображение, сила на духа и тялото. нямам право на грешка. и веднъж почнеш ли, става като втора природа. сега-засега крачка по крачка, вървя напред. какво ще стане след месец, два, три? не знам. ще видя ли вселенската подредба? не знам. за момента искам да продължа да го правя и да се усъвършенствам в това. на вас оставам да мислите каквото пожелаете.

човек почва от малко. ако действително искате да го постигнете, трябва да започнете да овладявате психичността си в околната среда. аз го правя докато вървя или се опитвам да се позиционирам в апартамента си. да изляза извън тялото и да посещавам континенти или други плантерани цивилизации? не, не съм готов за това. просто съм почнал от малко. така че ако всички вие толкова се бутате да "прескачате" през времето и пространството, трябва да започнете от най-малкото. аз започнах от малки крачки на тротоара. не съм щракал с пръсти да ходя в Париж или да правя докторат като Амелия. с други думи не става така както си го представяте. просто... не се получава. ако толкова искате трябва да се абстрахирате от мимолетността.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Wed Mar 16, 2011 10:44 pm

ОК, пожелавам ти успех. Пък дано опитите ти доведат до изобретяването на нова технология, която веднъж завинаги ще реши кризата с горивата по света. :) Що не, все някой отнякъде трябва да започне, няма причина да не си ти. :)
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Elan Morin Tedronai

Post by Elan Morin Tedronai » Wed Mar 16, 2011 11:04 pm

не мисля че има нещо технологично, което може да емулира и да разшири границите на психиката. възможно е да съм повече от пич и вездесъчковец - кой знае? въпреки това смятам, че подобен дивайс ще е в услуга само на този, който го създаде. не изглежда реалистично за момента, но да видим.

поздрави: Чавдар

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Mar 16, 2011 11:14 pm

Аз искам да попитам защо някой не отклони последните няколко страници към някаква отделна тема за да си остане тази по същество.

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5260
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Wed Mar 16, 2011 11:26 pm

Речено-сторено.
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Thu Mar 17, 2011 1:41 am

Чаво, не мисля, че има дума вездесъчко, сигурно си е твой личен термин...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Sun May 22, 2011 9:31 pm

Както казват"цайс брадърс" няма невъзможни неща. Хората не вярват в чудеса но същевременно искат да ги преживеят. Е няма как. Да наистина всичко е възможно, но е строго индивидуално, има хора които са си отгледали нови зъби, ново зрение, и какво ли не.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue May 31, 2011 9:20 am

БОЖЕ МИЛИ, сега я видях тая тема....Абсолютният ДВОЕН ФЕЙСПАЛМ....

User avatar
Samail
Sorcerer
Posts: 436
Joined: Fri Mar 19, 2004 4:48 pm
Location: Монреал, Канада

Post by Samail » Wed Jun 01, 2011 6:49 pm

Муахаха! :P Ми не можах да се сдържа като я видях тази тема.. :twisted:

Може ли и аз да бъда научен да преливам. Детска мечта ми е, още откакто Ранд изчисти сайдин! :wink:
"Който ни освободи, той ще ни зароби" - Васил Левски
Живот на високи обороти

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests