Camelot [Starz]

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Camelot [Starz]

Post by Silver » Sat Feb 26, 2011 9:59 pm

Леле, тва Камелот колко е зле. :shock: При това подходих с подобаващо занижени очаквания.

Нищо няма вътре, нищичко... Всичко живо вътре се спуква да преиграва, репликите са като от Лека нощ деца (Пюрфой обаче измуча едно "фак" ни в клин ни в ръкав), камерата е евтина, дигитална, неориентирана и като цяло ужасна. На едно място ни даряват с поглед над Камелот през птиче око, което е толкова 3DSMax реколта 99, че срам да те хване. Най-смешното в цялата тая глупост е, че си личи старанието да се правят на кинематографични, обаче всички замесени толкова си могат просто. Някакво хем комично, хем тъжно...

Та така... Амелийо... :) Айде изгледай сега пилота и ела пак да ми обясниш на кой кви са му претенциите.

Завършвам с пожеланието Троновете да приличат възможно най-малко на тази излагация от всякаква гледна точка и особено откъм writing. То се е видяло, че тоя жанр не може да понесе малкия екран, та дано от ХБО да наблегнат на формулата от останалите им едночасови драми, без да се изсилват където няма как да стане.

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Sat Feb 26, 2011 10:19 pm

Ок, знам, че по Starz вече се е излъчил, но досега не съм видяла нито един торент. Официалния пилотен еп е за 01.04, та къде го намери? Ако е в нета, дай един линк.
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6461
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sat Feb 26, 2011 11:16 pm

http://arenabg.com/details.php?id=e81bf ... b65918ebb5
Мислих да го сваля и да го видя, но поради някаква причина се отказах. Още трейлърът не ми хареса, между другото.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sat Feb 26, 2011 11:56 pm

Уа, изненадка! :lol:
Свалям го, ма не с много вълнуваща скорост. Дано се свали навреме да си го гледаме за вечеря.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sun Feb 27, 2011 3:05 am

Само да не се задавите от възхищение.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Feb 27, 2011 5:35 am

Беше много екстремно зле. His Eyeness крал Артур много ме депресира, особено когато е тъжен и гледа мокро с очищата. Интерпретацията на легендата е от по-тъпите засега. Мерлин е много опасен латентен педофил, който най-вероятно е бил кастнат от слепец. Но най-вече - имаше само около 5 секунди цици за 50 минути, като тия на Моргана ги видяхме само за 1/3 от секундата, което е абсолютно неприемливо.

Или с други думи - ако коефициентът цици към тъпотия се повиши в полза на циците, ще го гледам. Иначе зависи от коефициентът на як екшън към тъпотия, но такъв няма засега, та ще видим.

п.п.
Camelot!
Camelot!
Camelot!
It's only a model.
Shhh! Knights, I bid you welcome to your new home. Let us ride... to Camelot.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sun Feb 27, 2011 6:17 am

Да, Мерлин определено прилича на ей това:
Spoiler: show
Image
Или поне на това (в ляво, Артур прилича на тва вдясно):
Spoiler: show
Image
Ебаси! Тоя сериал е точно толкова долнопробен, колкото се виждаше от трейлъра! Всички се държат като извадени от някой особено изпаднал комикс. Сега остава наистина да вкарат малко повече кръв и секс и ще е бамбинка!!!

ПП. Оня с "Ай сий юю Джоаааааааанааааааа" продължава да ми прави скомина.
ППП. Секс сцените са ВТФ като във филм на Уве Бол.
ПППП. Имаше няколко хубави пейзажа.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Mon Feb 28, 2011 12:25 am

Тъпо почна, ама и Спартакус беше тъп в началото.
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sun Apr 03, 2011 3:30 am

Втори епизод - боклук от невероятен калибър.
Точка по въпроса.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Mon Apr 04, 2011 8:24 am

Тва е ебахти и бозата. Влюбения Шекспир е толкова зле в ролята на Мерлин, че дори не е смешно. Поне Артур не дразнеше as much във втората серия и има (малък) шанс да стане нещо поне гледаемо.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Sun Apr 10, 2011 10:21 pm

Тия отзиви нещо ме тревожат при положение че тия са правили новия Торчууд. :neutral:

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Mon Apr 11, 2011 12:34 am

Claymore47_Fen wrote:Тия отзиви нещо ме тревожат при положение че тия са правили новия Торчууд. :neutral:
Тия са давали само парите.Същите сценаристи and stuff си го правят Torchwood.
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Mon Apr 11, 2011 9:35 am

Аз за това мислех да едитна, ама все съм малко скептичен.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Mon Apr 11, 2011 10:16 am

Torchwood има и нови, щатски, сценаристи, колкото и Barrowman да разправя че Davies е написал целия сезон.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sat Jun 11, 2011 8:51 pm

Уви, десет епизода по-късно не може дори да почне да се опитва да настигне Спартак по кефометъра ми. Вероятно, поради щото всички са прекалено overdressed. Няма нито един гол, намазан с олио мускулест мъж с кандилкащ се пред камерата пишок. Ебаси загубата на време, честно!

Ще има ли втори сезон? Досега с тоя доникъде не са я докарали - тепърва има да се появяват Ланселоти, Мордреди и прочее екземпляри. И честно, не съм виждала трактовка на тая легенда с по-безполезен Мерлин.

Иначе имаше няколко свежи идеи - тази за дамата от езерото, например, или как малко по малко си сглабят кръглата маса. Но като цяло ми скучнее твърде и ми е прекалено скандално тъп. :cry:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests