Най-очаквани игри за 2011

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Най-очаквани игри за 2011

Post by AlDim » Mon Jan 10, 2011 9:59 am

Ще изкопирам миналогодишната тема, че беше доста полезна. За мен основните заглавия засега са (без определен ред):

Dead Space 2
Bulletstorm
Gears of War 3
Dragon Age II
Fight Night Champion
LA Noire
Mass Effect 3
Uncharted 3
Batman: Arkham City
Duke Nukem: Forever

Игри, които не ща:
Crysis 2
Killzone 3

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Jan 10, 2011 10:52 am

тази година за разлика от миналата май не чакам почти нищо (чудесна възможност за наваксване). Това че няма големи заглавия за чакане донякъде си го обяснявам с това че всичко се втурна към нов хардуер - моушъните при майкрософт и сони и 3д при нинтендо а стандартните заглавия се заебаха.

Та ако говорим за чакане -
Diablo 3 (100% съм сигурен че ще излезе )
Gear of War 3 (любимата ми шутинг поредица)
Bulletstorm (от създателите на пейнкилър + съпорта на Епик - какво да искам повече)
Zelda Skysword (интересно ми е какво ще излезе).


За друго на този етап не ми пука изобщо - най-вече поради липса на реално инфо.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Mon Jan 10, 2011 3:58 pm

The Witcher 2
Deus Ex: Human Revolution
Dungeon Siege 3
Dawn of War 2: Retribution
Darkspore
TES5: Skyrim
Guild Wars 2

User avatar
RossTheBoss
Adept
Posts: 218
Joined: Sat Apr 10, 2004 11:55 pm
Location: На гарата у будката...

Post by RossTheBoss » Tue Jan 11, 2011 1:26 am

Diablo 3
Dawn Of War 2: Retribution
Dragon Age 2
Deus Ex
The Witcher 2
Mass Effect 3
Batman Arckham City
Dead Space 2
Duke Nukem Forever
Dungeons
Space Marine
Rage

Горе долу това ще да са.

Portal 2 може би ще е добра
Dungeon Siege 3 нямам големи очаквания, но да видим
1st rule - I RULE.

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1941
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Post by Martix » Tue Jan 11, 2011 2:33 pm

Само аз ли забелязвам, че буквата D рулира тая тема. :lol:
Та, по темата:

The Witcher 2 - Вещерът беше RPG-то на годината. А тази засега изглежда по-добра. Само дано тръгне на лаптопа.

Spellforce 2: Faith in Destiny - незнам от къде им щукна да правят експанжън на толкова стара игра, вместо да направят 3-ка, но играта е мн добра, Phenomic са феноменални, макар и недооценени. Дано е на нивото им.

Dues Ex Human Revolution - страшно високи очаквания. Дано се потвърдят.

Batman Arkham City - Тея пичове направо превзеха гейминга с Блитзкриг. Показаха, че го могат. Играта ще кърти, спор няма.

Mass Effect 3 - Време е да се свърши. И то с гръм и трясък. Колкото и да са изгубили форма Bioware все още ги бива.

И не много по темата, но не мога да се сдържа - игри, които не чакам:

Dragon Age II - след слабата първа част нямам много големи очаквания за 2-ката. Bioware взеха да придобиват навици от Близард при разработката на игрите си. Дано се опомнят. Ще ми е мъчно, ако си изгубят пътеводната звезда.

Portal 2 - Играта ще е много добра - няма спор. Но не мисля, че Portal се нуждаеше от продължение. Някои игри трябва да останат единствени по рода си, за да се запишат в залата на славата за вечни времена. А и на Valve им е време да пуснат епизод 3.

Starcraft II - Heart of the Swarm - ако въобще излезе тази година. Еми Близърд фейлнаха. За щастие никой не ги усети, но като гледам, нещата вървят само към по-голямо сбозване на поредицата. То бива бива casual, ама тва вече дразни.
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Jan 12, 2011 9:38 am

Да си кажа и аз моите няколко стотинки по темата. 2010 година беше велика за гейминга и продължавам да твърдя, че беше една зверски добра откъм качествени заглавия година, но аз смятам, че 2011 ще е и още по-добра. Защо смятам така: действително очакваните големи игри през 2011 са по-малко от очакваните (поне от мен) през 2010, но пък от друга страна количеството "предполагаеми" AAA заглавия според мен са повече. Нови Ънчартед, Гиърс, Мас Ефект, Дед Спейс.....да стискаме палци ново ДИАБЛО? Кой себеуважаващ себе си геймър няма да зареже жена и дете и работа и храна за някоя от тези:))))) Моята класация с леки коментари, където е нужно е по-надолу. Ще направя леката уговорка, че първите 5-6 игри не са непременно класирани по очакване, тъй като всяка една от тях би ме накарала да бягам от работа и да си изключа телефона с дни:).

1. Diablo III - ако въобще я видим тази година, ако това се случи през юни трябва да почне бетата, за което засега няма никакви индикации

2. Mass Effect 3 - също ако не я отложат за началото на 2012, което мен лично по би ме зарадвало. Евала на великите Байо, че развиха такава скорост в дивелъпмънта на игрите си, ама нека да имат време да вкарат достатъчно нови работи и да се отличава от двойката. И дано всичко свърши зверски добре!

3. Uncharted 3 - ако има една-единствена игра, заради която всеки геймър трябва да притежава ПС3 всички добре знаем сами коя е тя и аз нямам търпение Ейми Хениг и компания да ме разбият още веднъж.

4. L.A. Noire - ако случайно сте играли една много хубава игра на същата фирма през 2010 г знаете защо чакам с нетърпение:)

5. Gears of War 3
- давай Маркъс, давай Финикс, чакаме те! :) Дано сингълът успее да бие този на двойката.

6. Batman : Arkham City
- след най-добрата игра по комикс евър дано Рокстеди успеят да бият собственото си постижение

7. Dragon Age 2 - аз си оставам вечен фен на първата част и макар да съм яко скептичен покрай превютата отсега знам, че излезе ли просто сядам и това е.

8. Dead Space 2 - вече съм си преордърнал колекторса и се кефя, че ще открием година с нея.

9. Bulletstorm - малко на автопилот я пиша, но покрай трейлъра здраво се зарибих, а и Пейнкилър ми е адски любима.

10. Deus Ex Human Revolution
- според мен ще е в топ 5 на годината, но просто франчайзите преди нея са ми по на сърце

Honorable mentions:

The Witcher II
Mortal Kombat
Duke Nukem Forever
Zelda Skyward Sword

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Jan 23, 2011 5:21 am

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.gametrailers.com/video/retur ... kem/709619

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Sun Jan 23, 2011 6:05 am

Две от заглавията са ми carry over от миналогодишната тема - Witcher 2 и Age of Decadence. Добавям Avadon : The Black Fortress, както и ще ми интересно накъде ще завият Civ 5 и Elemental, които тръгнаха безобразно зле. Особено втората, но пък годината завърши/новата почна интересно за тях - прилапаха дизайнера на един от най-яките модове (и личен фаворит) за Civ IV, плюс лийда на Civ V. Чакам кога ще пускат английската версия на поредния Fire Emlem, както интересно ще обяват за 3DS и съответно дали ще си струва инвестицията (въпреки че с обявените м/у 3 и 8 часа на зареждане силно ме съмнява и 100 % ще се чака някоя по капацитетна откъм батерия версия).

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sun Jan 23, 2011 9:36 am

Смятах да го постна трейлъра на дюка оня ден като дишков си го сложи в статуса, но реших, че ще се изложа и че всички вече знаете за него :mrgreen:
This is it. Ground zero.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Jan 23, 2011 8:29 pm

Аз гледам да не се обаждам за Дюка, докато наистина не излезе. :lol:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue May 03, 2011 1:07 am

само да отбележа, че следващата седмица получавам двете оггромни бомби на месеца - L.A. Noire + Witcher II. ШИ СА ЦИКЛИ!

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Tue May 03, 2011 1:40 am

А днес излезе Win версията на Avadon. От малкото което видях от демото, играта кърти.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Jun 08, 2011 10:16 am

Както и миналата година и особено на фона на Е3 в един пост ще напиша "големите" игри излезли до този моменти и тези, които очакваме до края на годината.

Излезли до момента неща с оценка минимум 7-8 (с известни уговорки, но исках списъкът да е максимално широк, умишлено не ги класирам):

Dead Space 2
Portal 2
Bulletstorm
L.A. Noire
The Witcher II
Mortal Kombat
Shogun 2: Total War
Outland
Killzone 3
Little Big Planet 2
Motorstorm Apocalypse
Dragon Age 2
Infamous 2
Red Faction: Armageddon
Duke Nukem Forever (пиша я излязла за прегледност, в крайна сметка остават 2 дни)

До края на годината поне за мен най-очакваните игри са:

1. Uncharted 3: Drake's Deception
1. Gears of War 3
3. Batman: Arkham City
4. Deus Ex 3: Human Revolution
5. Assassin's Creed: Revelations
6. The Elder Scrolls V: Skyrim
7. Torchlight II
8. Dead Island
9. Catherine
10. Warhammer 40K: Space Marine
11. Heroes of Might and Magic 6
12. Rage
13. Serious Sam 3
14. Modern Warfare 3
15. X-Men Destiny
16. Battlefield 3
17. Rayman : Origins
18. The Legend of Zelda: Skyward Sword
19. Resistance 3
20. Alice: Madness Returns
21. Dungeon Siege III


Горе-долу това е:)

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Wed Jun 08, 2011 12:15 pm

Пропуснал си няколко важни заглавия, примерно Dirt 3, NFS Shift 2, Fight Night Champion и Stacking на Schafer.

Иначе аз и след E3 продължавам да си чакам същите неща с добавката на Assassin's Creed Revelations.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Jun 08, 2011 12:33 pm

DIrt 3 не излезе ли вече?

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests