ХБО полюции

Мръсните страсти – на сапун
Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sat Sep 25, 2010 3:40 am

О, недей, щото и аз мога да ти дойда в аниме раздела и да съм Омар направо...

Btw, ако искаш още от Омар, гледай Boardwalk Empire дето почна миналата неделя. Сигурен съм, че за него ще успееш да измислиш също толкова оригинална критика като тази, че популяцията на Ел Ей е... американци...

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sat Sep 25, 2010 5:08 am

Мне, не можеш да ми дойдеш в Анимето, защото ще те облитерирам. Това ще е краят на кариерата ти в този форум. :lol:

Иначе и в Балтимор бяха американци. Ма нямаше нито една цъфнала собствена стойност, нито една веганка и нито една супер интелигентна стереотипна феминистчица. :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sat Sep 25, 2010 5:28 am

Цъфнала собствена стойност, която не беше забелязала; "веганка", която я има в 2-3 епизода; и... о, я си гледай колбите и епруветките и мълчи малко. Ся па феминистка я кръсти, хаха. Не, инерцията ти и тенденциозността ти нямат равни. Бренда с табелка "права за жените"? Какво по дяволите... за същия сериал ли говорим?

Най-интересното е, че тука пподходих съвсем добронамерено, а ти в крайна сметка реши да ме правиш на глупак. Обаче стига толкова.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sat Sep 25, 2010 5:40 am

Запомнила бях важното - а именно паралелните реалности, които имаха отношение към сюжета. :lol:

Иначе аз не се занимавам с колби и епруветки - максималната ми интеракция с тях е да ги гледам отдалече докато водя упражненията на студенцията. Иначе съм квантов химик, кат стана думи за кванти така помежду другото небрежно. И собствените стойности (че и функции) на Хамилтониана са ми работата - цъфнали, вързали, узрели, загнили или червиви, квит излязат. :lol:

А това тук отдавна вече е за кофата и ще се целеустреми нататък всеки момент, така че ако сега не се полигавим - кога? И кой бтв ме съветваше да не взимам твърде насериозно писаното в тоя форум?
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sat Sep 25, 2010 2:33 pm

Между другото, кой модератор се изложи така? "ХБО полюции"? :lol: Малко адекватност се иска, съвсем малко.

Ми айде преместете тука Glee полюциите или Уидън полюциите като сте тръгнали. :lol:

kalendarа_ska4a
Misting
Posts: 338
Joined: Mon May 30, 2011 6:26 pm

Post by kalendarа_ska4a » Tue Aug 30, 2011 12:56 am

Обожавам вииииии.....

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests