Duke Nukem Forever!

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jun 10, 2011 6:11 pm

Върви идеалка. Само нещо не вдявам как точно сейва и къде да си лоадвам играта после из менютата :( чекпойнта работи докато не изляза от играта съвсем... после дава само нова игра ;((((
:ninja:

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Fri Jun 10, 2011 11:30 pm

Бая го плюят Дюка, а на мен не ми пука :P

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sat Jun 11, 2011 11:01 am

AlDim wrote:Бая го плюят Дюка, а на мен не ми пука :P
Свинките удрят като за световно. А и си личи че части от дизайна са на 10+ години.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
F242
Sorcerer
Posts: 383
Joined: Sat Feb 11, 2006 6:34 pm

Post by F242 » Sat Jun 11, 2011 3:26 pm

Никога не съм се оплаквал от графика - но този път не мога да замълча. Графиката на 360 е в пъти по-зле от Prеy - Игра на 3D Realms - започната и завършена от тях преди около 6 години. :mrgreen: В самото начало бекграундът е отчайващо пикселизиран. :(
Но това ми е единствената забележка - простотията и носталгията са максимални и побеждават всичко. Не мога да спра да играя :)
"The vulgar think the God by analogy to man and so worship Him in the form of the Gods. The learned think the God by analogy to principles and so worship Him in the form of Love or Truth. But the wise think the God not at all. They know that thought, which is finite, can only do violence to the God, who is infinite. It is enough, they say, that the God thinks them."

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Jun 12, 2011 2:59 pm

Ултимативен фенсървис си е, прецапах я нощес с кеф :twisted: :twisted: 20 минути само еърхокей... :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Jun 12, 2011 5:14 pm

Не мога да си обясня що толкова силно ми се иска тая игра да смърди О.о
And you can't dance with a devil on your back...

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Jun 12, 2011 6:16 pm

За сега мисля да не я играя, защото ми се струва, че много ще намирисва и просто не искам с това да запомня Дюка.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Mon Jun 13, 2011 12:47 pm

Доколкото виждам хората, които не са си поръчали PC версията, са се минали жестоко... Явно конзолните портове са голяма мъка.

Иначе играта засега отбелязва титанични продажби във Великобритания и допускам, че положението ще е същото в останалия сват.

Много ме кефи отчаяния позив на Eurogamer народът да не се занимава с Дюк:

"Duke Nukem Forever has topped the UK all-formats chart and sold a meaty majority on Xbox 360.

...

Unfortunately, Duke Nukem Forever is rubbish - Eurogamer awarded it 3/10. " Nostalgia only gets you so far," wrote Eurogamer reviewer Dan Whitehead, "and in Duke's case, it's not far enough."

A much better new game released on Friday was Red Faction: Armageddon, which scored 7/10 on Eurogamer."

:lol:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jun 13, 2011 1:06 pm

В интерес на истината Ред факшън новият изглежда доста приятен, не че сравнението не е абсурдно. Но да си призная - аз в петък си отмених преордъра - първо не съм чак такъв фен, второ ще си я мина по-натам, сега имам други заглавия, а пък и да си призная нищо освен хумора не ме очарова в демото. Хем олдскуул, хем две оръжия и регенериращо здраве, че и в комбинация с убер лайняната графика. Не ми е особено спешна на тоя етап, а и предвид, че хуморът се свежда само до насилие, ебане и сране същият не ме привлича на макс. Но определено ще я мина скоро.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Mon Jun 13, 2011 1:28 pm

Гледах някакво unboxing video за Balls of Steel Edition-а и честно казано дори само за екстрите бих дал 100-те кинта.

Иначе повечето фенове на олд-скуул шуутъри и на самия Дюк изглеждат предоволни, та ще видим какво ще излезе накрая...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jun 13, 2011 5:55 pm

Баси 5.5 на убер платен сайт като IGN, тази игра точно колко храна ще изяде не е риба наистина. На геймранкингс средната й оценка е 43% за бокс, на метакритик 50% пак за бокс.

Един от малките ми incentives да я изцъкам са лесните ачийвмънтаци на бокса, че гоня 30те хиляди най-после (дето Сашо ги е направил 2009:))))

User avatar
F242
Sorcerer
Posts: 383
Joined: Sat Feb 11, 2006 6:34 pm

Post by F242 » Mon Jun 13, 2011 6:34 pm

Muad_Dib wrote:Един от малките ми incentives да я изцъкам са лесните ачийвмънтаци на бокса, че гоня 30те хиляди най-после (дето Сашо ги е направил 2009:))))
Много си прав - за около 2 часа игра имах около 150 GP
Иначе - :metal: RFA Aldim е много прав да цитира Eurogamer - аз скоро не съм играл толкова иновативен и зарибяващ - линеен- както е най-силното обвинение спрямо него, TPS. 10 юни 2011 ще остане в историята поради двете игри. Но за това май трябва да пиша в друга тема :D

PS A DNF май ще се купува и за компютър - но ще изчакам да поспаднат цените. Balls of Steel едишъна и си заслужава и несъвсем, впечатленията са ми раздвоени - Можеха да се постараят повече с картите - в тях освен гърба няма нищо тематично - аз да си призная очаквах babes :mrgreen:
"The vulgar think the God by analogy to man and so worship Him in the form of the Gods. The learned think the God by analogy to principles and so worship Him in the form of Love or Truth. But the wise think the God not at all. They know that thought, which is finite, can only do violence to the God, who is infinite. It is enough, they say, that the God thinks them."

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jun 13, 2011 6:41 pm

Той го цитираше саркастично, така че не е прав.

User avatar
F242
Sorcerer
Posts: 383
Joined: Sat Feb 11, 2006 6:34 pm

Post by F242 » Mon Jun 13, 2011 6:48 pm

Сарказъмът ми се губи малко, защото както в събота играх DNF, така в неделя много по-трудно се отлепих от RFA :D
"The vulgar think the God by analogy to man and so worship Him in the form of the Gods. The learned think the God by analogy to principles and so worship Him in the form of Love or Truth. But the wise think the God not at all. They know that thought, which is finite, can only do violence to the God, who is infinite. It is enough, they say, that the God thinks them."

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Mon Jun 13, 2011 8:23 pm

Сарказмът ми е относно цитирането на тяхно ревю като факт и директна пропаганда коя игра смятат, че хората е трябвало да си купят. Още по-забавно е, че останалите Eurogamer сайтове оценяват PC версията, давайки й 7-чки.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests