Duke Nukem Forever!

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Mon Jun 13, 2011 9:03 pm

Поцъках към час. Маже много и пребих Крисчън Бейл. A great start! :lol:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Jun 13, 2011 9:22 pm

Количеството препратки към филми е брутално мдаа :). Ти стигни до стрип клуба му, се едно ти си го правил ;р
:ninja:

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu Jun 16, 2011 2:03 am

Основното, което липсва на Дюка, е качествен левъл дизайн май...

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu Jun 16, 2011 8:10 am

И геймплея ми е малко тромав. Но аз нещо съм в началото и нямам много ищах да го играя бързо.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu Jun 16, 2011 8:34 am

Hive нивото беше много готино (жал ми е за бейбовете :( ) и след това стиптийз бара беше просто на макс. Кефи ме колко хора в гейм пресата въобще не са схванали майтапа в бара (забравих кой идиот плюеше, че имало "fetch quest", а то точно това беше гаврата - мацката ти предлага "role play" и те праща да й търсиш разни глупости :lol: Поне това е прекрасен повод човек да се разходи доволно и да се позабавлява с многобройните мини-игри).
Обективно играта е посредствена в най-добрия случай. Но субективно кефи и то много.

Edit: Следващите нива са още по-яки! Това в Duke Burger-а е омазващо, после и карането на monster truck-а с цел газене на свини е голям фън.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Jun 16, 2011 11:01 am

Свините в калните локви просто до каубойския град... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: иначе доста линейни за придвижване са наистина нивата, макар това в кухнята беше яко :) И мене ме е яд за мацките :(. Грехота. Абе фесървис чист си е и е яка само в контекста ако се гледа обективно :)
:ninja:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Jun 16, 2011 11:17 am

Аз в крайна сметка ще я прасна на бокса за ачийвмънти :lol:

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu Jun 16, 2011 11:21 am

Недей да се минаваш така. Цъкай или на PS3, или по-добре на PC. 360 версията е много зле.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Jun 16, 2011 11:24 am

Мдам видях, че е зле, но така и така ще играя игра, за което вече почти грам не ми пука - поне да боцна някакви ачийвмънти, видях, че са омега-лесни и много. На ПС3 не ми се дават пари, на комп няма ачийвс/трофеи, та към версията за бокс отивам, тъкмо да видя дали е чак толкова трагична.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat Jun 18, 2011 2:51 pm

еми опитах се. Два часа нерви с версията за бокс са ми предостатъчни да кажа, че първо точно тази версия е АБСОЛЮТНО трагична и второ - не смятам да се занимавам с Duke Nukem Forever и не мисля, че ще е особено голяма загуба за гейм-културата ми.

User avatar
F242
Sorcerer
Posts: 383
Joined: Sat Feb 11, 2006 6:34 pm

Post by F242 » Sat Jun 18, 2011 8:37 pm

Muad_Dib wrote:еми опитах се. Два часа нерви с версията за бокс са ми предостатъчни да кажа, че първо точно тази версия е АБСОЛЮТНО трагична и второ - не смятам да се занимавам с Duke Nukem Forever и не мисля, че ще е особено голяма загуба за гейм-културата ми.
Прав си- за два часа в играта и аз изпитвах подобни чувства. Но по-нататък нещата идват на мястото си. Днес едвам се спрях на Duke Burger нивото. Въпреки, че се колебаех дали ще поставя отново диска в 360. В един момент даже и скапаната визия и дългите зареждания престават да дразнят. Това е игра, чиято оценка е много по-субективна от всичко друго, което съм играл досега.
Накрая прочетох и разгледах великолепната книжка от специалното издание. И всичко дойде на мястото си. За себе си вече знам защо тази игра ми харесва и защо ще я доиграя на 360. След това може да помисля и за преиграване на компютър. :D
Много хора поставят въпроса, дали тази игра е въобще е трябвало да се издава въобще. Според мен определено да. В игрите досега съществуваше черната дупка DNF - източник на митове и очаквания, скептицизъм и нереален хайп.
Благодарение на GearBox, които поеха всички рискове - тя вече е реалност. Дванайсет годишният труд и търсене на стотината хора работили по нея не са там някъде в мълвата и нарицателно име за неуспех и jinx последица от името на неродения продукт, а са пренесени са на парчето пластмаса в смисъл материализирани :D и вече всички ние можем да ги приемем или не в собствения си свят.
Тази игра не създава или обогатява гейм-културата ни. Тя по-скоро контактува със всичко натрупано досега на много подсъзнателно ниво.
В този ред на мисли всякакви оценки на играта от рода N от N са дълбоко погрешни. Колко е безкрайност от безкрайност :mrgreen: :mrgreen: Май че би трябвало да е някакво ирационално число. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"The vulgar think the God by analogy to man and so worship Him in the form of the Gods. The learned think the God by analogy to principles and so worship Him in the form of Love or Truth. But the wise think the God not at all. They know that thought, which is finite, can only do violence to the God, who is infinite. It is enough, they say, that the God thinks them."

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Jun 18, 2011 9:49 pm

Или, за да понамалим патоса, докато я нямаше, беше готин виц, сега е просто поредният провален гейм-боклук.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Jun 18, 2011 10:58 pm

Никви ядове на компа, като изключа че нямах сейв ама за 0$ толкоз :). Съвсем играема е, а от средата натам доволно яка + че е фенсървис.
:ninja:

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Jun 19, 2011 6:32 am

Roland wrote:Или, за да понамалим патоса, докато я нямаше, беше готин виц, сега е просто поредният провален гейм-боклук.
Ти къде се бъркаш да хейтиш без въобще да имаш за какво да говориш? :roll:

Duke е игра със средно качество, която носи много кеф на феновете на олд-скуул шуутърите, особено тези, които са харесвали Duke навремето.
първо точно тази версия е АБСОЛЮТНО трагична
Told you, but you didn't listen... Quality > achievements any day.

User avatar
F242
Sorcerer
Posts: 383
Joined: Sat Feb 11, 2006 6:34 pm

Post by F242 » Mon Jun 20, 2011 2:51 am

AlDim wrote: Ти къде се бъркаш да хейтиш без въобще да имаш за какво да говориш? :roll:
@Roland - Това е позитивен форум :D :D :D Тук не бива да я има класиката на социалистичестото/комунистическо ораторско изкуство и основен аргумент -
"Аз тази игра/книга/филм и т.н. не съм я/го играл/чел/гледал, НО....... ( следва рандом критика от здрави партийни позиции или пък предубеденост)
Така не бива - все пак вие сте хора израснали много след 1984(9 :D ) година. :mrgreen:
"The vulgar think the God by analogy to man and so worship Him in the form of the Gods. The learned think the God by analogy to principles and so worship Him in the form of Love or Truth. But the wise think the God not at all. They know that thought, which is finite, can only do violence to the God, who is infinite. It is enough, they say, that the God thinks them."

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests