Момчета, които играят с женски герои в ролевите игри!

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Fri Aug 06, 2010 2:09 pm

walkearth wrote:Е, сега, не сте ли пробвали женски командир Шепърд :lol:
Ми колкото и да е странно не. ME2 и DA:O са единствените ролеви игри където не съм тествал с женски персонажи - просто не пасват и това е.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Fri Aug 06, 2010 2:36 pm

Макар, че всъщност Jennifer Hale е свършила прекрасна работа с женския командир Шепард. :)

User avatar
Ashlie
Smallfolk
Posts: 24
Joined: Fri Nov 27, 2009 8:18 pm
Contact:

Post by Ashlie » Fri Aug 06, 2010 2:48 pm

Ако мъжествеността на някой страда от пола на героя в WoW, нещо ми звучи като да е доста неустойчива :)

Следващият въпрос дали би бил "Дали жените, играещи с мъжки герои са лесбийки?". О, забравих - всъщност лесбийките не им пречат на мъжете, напротив даже...

"Дали мъжете, играещи като крави, в действителност нямат някакви странни содомитски отклонения?"

Абе, като имаш чук...

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Fri Aug 06, 2010 2:52 pm

Ashlie wrote:Абе, като имаш чук...
...ловиш вещици? :)
(дори е странно подходящо)
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Fri Aug 06, 2010 2:53 pm

Ashlie wrote:Ако мъжествеността на някой страда от пола на героя в WoW, нещо ми звучи като да е доста неустойчива :)

Следващият въпрос дали би бил "Дали жените, играещи с мъжки герои са лесбийки?". О, забравих - всъщност лесбийките не им пречат на мъжете, напротив даже...

"Дали мъжете, играещи като крави, в действителност нямат някакви странни содомитски отклонения?"

Абе, като имаш чук...

хехе :) Специално при мен си зависи от расата. Орките/таурените и ъндедите и джуджарите са винаги male. Трол - малко е mixed - кефят ме и двата пола нечовешки там. Human, belf, nelf, gnome,dranei - exclusively female.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
bgspace
Misting
Posts: 336
Joined: Mon Jun 23, 2008 3:41 pm

Post by bgspace » Fri Aug 06, 2010 3:00 pm

The Dragon wrote: хехе :) Специално при мен си зависи от расата. Орките/таурените и ъндедите и джуджарите са винаги male. Трол - малко е mixed - кефят ме и двата пола нечовешки там. Human, belf, nelf, gnome,dranei - exclusively female.
Като прочета малко от това, и все едно прозира следната логика:

Орките, таурените, ъндедите и джуджарите - нали са грозни по природа, затова са male.

А понеже елфите, хората, гномите и дренеите са ги нарисували читаво, айде female

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Fri Aug 06, 2010 3:02 pm

Ммм, сам си писал във втория случай "понеже са ги нарисували читаво" - откъде-накъде изобщо ти хрумва да търсиш друга причина за първия случай?! Наистина не разбирам.
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Fri Aug 06, 2010 3:05 pm

bgspace wrote:
The Dragon wrote: хехе :) Специално при мен си зависи от расата. Орките/таурените и ъндедите и джуджарите са винаги male. Трол - малко е mixed - кефят ме и двата пола нечовешки там. Human, belf, nelf, gnome,dranei - exclusively female.
Като прочета малко от това, и все едно прозира следната логика:

Орките, таурените, ъндедите и джуджарите - нали са грозни по природа, затова са male.

А понеже елфите, хората, гномите и дренеите са ги нарисували читаво, айде female
Всъщност не. Моделите са еднакво добре нарисувани за всички раси. Просто на големите едри и диви оркове им отива да са masculine, докато елифте са feminine. Тъй като нямаш подходяща къстомизация на расите за жалост си вързан директно към gender-a им.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Aug 06, 2010 3:07 pm


хехе :) Специално при мен си зависи от расата. Орките/таурените и ъндедите и джуджарите са винаги male. Трол - малко е mixed - кефят ме и двата пола нечовешки там. Human, belf, nelf, gnome,dranei - exclusively female.
+1

Макар че имах един роуг кръстен Гадолини с голям червен мустак.

User avatar
bgspace
Misting
Posts: 336
Joined: Mon Jun 23, 2008 3:41 pm

Post by bgspace » Fri Aug 06, 2010 3:18 pm

The Dragon wrote: Всъщност не. Моделите са еднакво добре нарисувани за всички раси. Просто на големите едри и диви оркове им отива да са masculine, докато елифте са feminine. Тъй като нямаш подходяща къстомизация на расите за жалост си вързан директно към gender-a им.
Да, но това едва ли не изключва ролплея...

Ако трябва да сме честни - великите друиди са мъже-елфи. Докато за прийстовете - елфи отиват да са жени.

Дренеите също. Красиви-грозни - пророкът Велен и паладините.. Същото и за хората... Аз не мога да си представя жена паладинка.

За джуджетата и орките - съгласен съм... Там са предимно мъже. За блъд елфите съм 50 на 50, в зависимост от ролята.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Fri Aug 06, 2010 3:28 pm

Аз пък не мога да си представя мъж паладин - ако имаше ташаци щеше да е warrior не путка ;)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
bgspace
Misting
Posts: 336
Joined: Mon Jun 23, 2008 3:41 pm

Post by bgspace » Fri Aug 06, 2010 3:30 pm

според лорето паладините са смесен клас - разчитат както на молитвата към святата светлина, така и на ръчните умения :)

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Fri Aug 06, 2010 3:38 pm

bgspace wrote:според лорето паладините са смесен клас - разчитат както на молитвата към святата светлина, така и на ръчните умения :)
Ми развили са ги тия ръчни умения. То като си дълги години в манастир и най-близката мома се казва Пешо, почваш да тренираш редовно - за бицепс, за трицепс и така :)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
bgspace
Misting
Posts: 336
Joined: Mon Jun 23, 2008 3:41 pm

Post by bgspace » Fri Aug 06, 2010 3:39 pm

За манастир - трудно е да се каже :) Един от паладините по време на една от войните в историята изчукал елфа :)

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Fri Aug 06, 2010 3:42 pm

bgspace wrote:За манастир - трудно е да се каже :) Един от паладините по време на една от войните в историята изчукал елфа :)
Ми то елфите идват с два female gender-a. Единствената разлика е че по женствените от тях нямат цици.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests