Soul fly- концерта...

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
Post Reply
User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Soul fly- концерта...

Post by JaimeLannister » Thu Jul 01, 2004 10:47 am

Трябваше по- рано да я сложа тая тема, но до вчера не знаех, че ще отида на концерта...
Така де, нещата се наредиха в последния момент и за втори път имах честта да видя групичката на Макс на живо. Този път музикантите бяха други и очевидно не толкова добре сработени, публиката беше по- малко, жегата беше повече...
Абе, в общи линии, концерта беше по- слаб, но в никакъв случай слаб...
И така, някой случайно да е бил там? Отзиви? За Soul fly като цяло? .......
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
HeavenWarrior
Scholar
Posts: 103
Joined: Mon Jan 19, 2004 11:46 am
Location: Kingdom Of Glory
Contact:

Post by HeavenWarrior » Sun Jul 04, 2004 6:04 pm

Bqh tam i beshe jestoko, vypreki jegata i drugite nedostatuci, Soulfly mislq 4e se predstaviha dostaty4no dobre ;)
Гордостта заслепява хората и им отнема потребността от промяна. Затова за да извърви човек пътеката на истинската мъдрост, трябва да пристъпи върху нея през дверите на смирението.

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Sun Jul 04, 2004 6:34 pm

ЕЕЕ, тъкмо бях решил, че съм сам самичък изтърсак дето ходи по такива концерти, но сега ми се успокои душата...
Ми, добре се представиха, но можеше и по- добре. Тук, естествено, правя сравнение с предишния концерт... Най- малкото- можеше да свирят малко повече... :)
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
ildalina
Adept
Posts: 202
Joined: Sun Feb 29, 2004 9:26 am
Location: Somewhere far beyond
Contact:

Post by ildalina » Mon Jul 05, 2004 1:52 pm

Ако бяха свирили малко повече, рискувах да колабирам там на място 8-) Концертът беше убийствен, по мое мнение, независимо дали го сравнявам с предишния, който си беше класика, няма какво да си говорим :twisted: Просто перфектен начин да си излея цялата налична агресия насред сесията! :twisted: Песните на Сепултура бяха по-малко, но какво да се прави :roll: И добре че публиката не беше много по-малко от предния път и пак се представихме на ниво!
На мен барабанистът ми направи много добро впечатление.
А онзи младеж с влечение към гмуркането в дълбочина да не би да беше синът на Макс?

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Mon Jul 05, 2004 5:43 pm

Ако не се лъжа, синът на Макс е роден 92 година. Няма как да е той. А гмуркането беше изключително забавно, особено за тия, които са отдолу... :)
Може би концерта ми се стори твърде кратък, защото пропуснах подгряващите групи...
Абе (мъдро казано), беше си яко.
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
ildalina
Adept
Posts: 202
Joined: Sun Feb 29, 2004 9:26 am
Location: Somewhere far beyond
Contact:

Post by ildalina » Tue Jul 06, 2004 10:19 am

Направих малко проучване и се оказа, че това е бил доведеният син на Макс - Ричи Кавалера.

User avatar
HeavenWarrior
Scholar
Posts: 103
Joined: Mon Jan 19, 2004 11:46 am
Location: Kingdom Of Glory
Contact:

Post by HeavenWarrior » Tue Jul 06, 2004 12:33 pm

Suglasen sym s mackata - verno 6te6e da se kolabira - li4no poslednata polvina ot koncerta - bqh trup, bole6e me vsi4ko i bqh podgiznal v pot.
Гордостта заслепява хората и им отнема потребността от промяна. Затова за да извърви човек пътеката на истинската мъдрост, трябва да пристъпи върху нея през дверите на смирението.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests