Силвър/Скротум

Мръсните страсти – на сапун
User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sun Aug 01, 2010 2:46 am

Забавно е кой го казва - човекът, който се пъне за внимание из филмовите теми и го получава все по-рядко и от все по-малко хора. Още по-смешно ще е, ако не си дава сметка защо се получава така. :lol:
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sun Aug 01, 2010 2:52 am

Все по-малко внимание ли, бе? И това го казва човекът, който ме цитира два пъти в темата за Инсепшън. :lol:

Айде сега пак постни нещо. :lol:

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sun Aug 01, 2010 2:55 am

Кофти е да се издъниш с лапсус лингве и да се разбере как стои работата с ревютата в блога на Скротума, а? Ако беше внимавал къде какво пишеш нямаше да ти лъсне оцапаният задник редом до неговия. :lol:


Абе нещо много време ти трябва да съчиниш отговори, при това все по-елементарни. Да не би Скротума на моменти да ползва акаунта на Силвъра в ШД, каквито са си дружки? :lol:
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sun Aug 01, 2010 3:06 am

Глупако, няма нищо по-лесно от това да напиша ревю със същото съдържание и никой, ама НИКОЙ да не разбере, че е писано от мен. Специално ревюто за Инсепшън трябва или да си напълно малоумен да не зацепиш, че е писано от мен, или да не си ми чел пост през живота си. Ти наистина ли смяташ, че съм се опитвал да се скрия, след като частта за Цимер и за режисьорите е като копи-пейст от постовете ми тук?

Не, ебати глупака си. Затъваш все повече и само доброто възпитание ме спира да ти го нанижа както заслужаваш, нищо че сме в прането. Ся като ти знам първосигналното мислене, следващото ти творение трябва да е нещо с "омг, да ти имам доброто възпритание" или подобно. :facepalm:
Last edited by Silver on Sun Aug 01, 2010 3:10 am, edited 1 time in total.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sun Aug 01, 2010 3:10 am

Е, щом сам си преценил, че трудът ти, независимо от степента на величието му, трябва да бъде допълнен и обнародван от Скротум, няма какво да ти се меся. Твоя работа - очевидно е било осъзнато решение и си си давал сметка на кого го даваш и какво ще стане с него. Моя работа е пък как ще го възприема. Сега остава да си понесеш последствията от моите възприятия и тези на другите, щото това е нормалната последователност от събития в творческия и публикационен процес.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sun Aug 01, 2010 3:14 am

@Skrotum's sidekick (Солташака на Скротума, демек)

Айде тогава да обявиш на всеослушание във всички форуми, където постваш как стои работата с въпросното ревю. Да видим колко хора ще се окажат "малоумни", защото не били зацепили, че ти си му автор (освен помийната част, от която се постара да се разграничиш, макар че няма как да докажеш, че и тя не е твое дело).


Впрочем, защо си губиш времето тук с човек, когото смяташ за глупак и така старателно отговаряш на постовете ми? Само не казвай, че мненията ми с нещо те вълнуват, ти си над такива като мен, нали така?

Я по-добре се разходи из филмовите теми и си събери събеседници за интелигентни дискусии. Че нещо не забелязвам напоследък такива във Филмите с твое участие (тоест такива, в които голям брой други постващи си общуват директно с теб, а не такива, в които пускаш постове и напразно чакаш да се завърти дискусия с тях като център).
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sun Aug 01, 2010 3:21 am

Да, Амелийо, наистина е крайно НЕтвоя работа да ми даваш акъл къде и под каква форма да пускам "ревютата" си, както си и напълно права, че можеш спокойно да му/ми теглиш една майна и да не се занимаваш, ВКЛЮЧИТЕЛНО и в тази тема, след като е такъв проблем всичко. Ще го преживея, спокойно.

За мен си остава добър експеримент как хората са абсолютно неспособни да преглътнат някои неща и какви лицемери са - когато НАЙ-ЛЕСНОТО нещо в това ревю е да се подмине абзаца кретения, те се концентрират САМО върху това и не стига друго, ами и размахват пръст.

Виж, пасърчето е толко плитко, че продължава да не разбира къде се намира... да съм разгласявал на всеослушание. Ами пич, иди на форплей и ги питай бе. Иди на блога и виж коментара на Ал Капоне. Как може да си толкова затънал, нямам идея. Разбира се, че съм над теб, тук повечето са НАД теб. С много.

Ти ли ми говориш за интелигентни дискусии бе мистър-ходя-по-форуми-да-събирам-матрял-за-инсепшън-че-сам-не-мога-да-се-сетя? :lol: Ти наясно ли си, че още никой не е направил дори плах опит да ми отговори адекватно на последния пост от темата? Какво още искаш да направя, за да инициирам интелигентнта дискусия? Да се скарам на Роланд и да му забраня да ме игнорира ли?

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sun Aug 01, 2010 3:26 am

Я, ама Скротумният Солташак още бил тук вместо да просветлява широките народни маси в редица теми от Филмовия подфорум.

Явно мненията ни все пак са му интересни, щом ги чете, че даже и си губи от ценното време да им отговаря. :lol:


Защо така бе, Солташак? Нали каза, че ти обръщали внимание из филмовите теми? Иди там да се къпеш във възхищението народно, иначе ние глупаците дето сме ти под нивото ще си помислим, че няма такова.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sun Aug 01, 2010 3:29 am

Fuck off, диарийо.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sun Aug 01, 2010 3:31 am

Silver wrote:Fuck off, диарийо.
С това определено подсилваш съмненията, че и помията в онова ревю е била твое изпълнение.


И продължаваш да страниш от филмовите теми. Недей така, Солташаче, иди при хората, които ти обръщат внимание там.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Aug 01, 2010 3:41 am

Обидите спират тук, впрочем, и от двете страни, особено от тая, дето ги ръси нецензурни.

Силвъре, излагацията ти в тия два дена не я коментирам, но е смехотворно да очакваш, че хората ще игнорират нещо, което е толкова не на мястото си за сметка на останалото, което било толкова смислено. Лафът за капката катран в кацата с меда си го чувал, но очевидно не го изповядваш, а трябва. Но като гледам, ти и във форумното си общуване не схващаш защо хората ти се ежат постоянно, вместо да ти оценяват постовете според информативността им, та явно ти е глобален дефект това. Хинт - когато в една стая има лайно на пода, не гледаш колко са красиви завесите на прозорците.
And you can't dance with a devil on your back...

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sun Aug 01, 2010 3:53 am

Там е работата, че обидата по адрес на дууми, по-точно по адрес на ревюто му, е точно на мястото си, дори е мека. Обидата по твой адрес е единственото нещо в това ревю, което бих спестил, щото наистина минава рамките на добрия вкус.

В интерес на истината, ако този експеримент беше завършил с пълен провал, т.е. ако ти неочаквано бе игнорирал напълно закачката в него, ако се беше въздържал от викторината вчера кой е Скротума и дали се праскат със Силвъра, ако беше прочел ревюто и започнал да дискутираш по същество - тогава по най-добър начин щеше да покажеш, че наистина това е лайното в стаята с красивите завеси и щях да ти кажа браво, щото си натрил носа на Скротума. И, понеже той не е тъп, това със сигурност щеше да е последната гаргара със слабостите ти.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Aug 01, 2010 3:55 am

Аз продължавам да недоумявам как се очаква от мен да коментирам неща, които не съм чел. Разбери, Скротума ми е много дълбоко под радара. Блога му не съм го отварял през живота си, нито възнамерявам.

И съжалявам, че съм те поставил в неудобна позиция и така не съм натрил носа на Скротума (?!), но това е положението - низш съм духом.
And you can't dance with a devil on your back...

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sun Aug 01, 2010 3:59 am

Какви тогава бяха тези епоси вчера? Какво значение имаше каква ми е връзката с него?

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Aug 01, 2010 4:09 am

Това, че не се занимавам със Скротума, не значи, че нямам изградено мнение за него и нивото му. Не очаквах да имате толкова общо, това е.
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests