Силвър/Скротум

Мръсните страсти – на сапун
User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sat Jul 31, 2010 4:22 am

Silver wrote:Пасъра вече ме цитира, но ще повторя: филмът предполага много интерпретации, и повечето от тях няма как да се отхвърлят, защото Нолан много мазно е дал хинтове за всяка от тях, без категорично да сочи в определена посока. Просто всеки като си избира теория трябва да прецени не само какво му appeal-ва на потребностите, но и до какво води тя.
Това са цитати, които дадох от ревюто на Скротума. А и в самото ревю имаше буквално цели изрази и изречения от твои постове тук и във форплея - и на Дем, и на мен направи впечатление. А и тук каза преди няколко дни, че ще трябва да изчакаме ревюто ти, а малко по-късно се появи ревюто на Скротума (ревю с автор "Силвър" и до момента няма). А във форплея каза, че слагаш линк към ревюто в подписа си, понеже "Роланд нали си рекламира блога в своя".

Значи ти си и Скротума.

Страхотно е това разкритие да дойде баш в тема за творба на Нолън. :lol:


Иначе чудесни разсъждения, де, ама това вече го казах, макар че не знаех, че го казвам на теб. :mrgreen: Личните заяждания обаче само пречат на четенето - нарушава се ритъмът на творбата (пейсинга, дето викат някои), а и малко хора извън визираните разбират кого имаш предвид и за чий се отклоняваш. И Морвен го отбеляза доста точно. :)
Last edited by passer-by on Sat Jul 31, 2010 4:39 am, edited 1 time in total.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sat Jul 31, 2010 4:39 am

Шерлок, разбира се, че аз НЕ съм Скротума.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sat Jul 31, 2010 4:40 am

По казаното в предишния ми пост по-скоро се разбира обратното. Едноредов отговор тип "не съм, ПЪК" не е достатъчен.

Мен не ми пречи, де.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Jul 31, 2010 4:45 am

Мен също, само ще ми срине сравнително доброто мнение, което имам за теб. Не, че нямаше индикации и преди де...

Като разрешим тоя казус, ще ти отговоря на дългия пост, имам какво.
And you can't dance with a devil on your back...

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sat Jul 31, 2010 4:46 am

Скан на личните карти ли искаш за да е *достатъчно*? Ми виж, ти в тая тема си на някъв фул-форс режим и постваш след всеки (нормално, Инсепшън е възбуждащ филм), но дай ако искаш да не обсъждаме кой е Скротума, а филма, кво ще кажеш?

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Jul 31, 2010 4:47 am

В тоя ред на мисли не мога да не отбележа, че никът ти във форплей е "Мр. Пелвис", а Скротума се опита да ме засере с некви мазни Тру Блъд спойлери точно в периода, когато спорех с теб за сериала в друг форум.
And you can't dance with a devil on your back...

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sat Jul 31, 2010 4:58 am

Ок, виж, НЕ съм аз Скротума, просто му дадох да пусне "ревюто" ми - мислех, че е очевидно. Кво - следващия път към теб ли да се обърна? :) В тоя ред на мисли пък, можеш да се прежалиш и да попрочетеш там малко по-подробна и по-кохерентна обосновка що 1) е най-привлекателната версия.

(Онзи случай си има и той логичното обяснение, но да не изпадаме в баналности.)
Last edited by Silver on Sat Jul 31, 2010 5:04 am, edited 1 time in total.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sat Jul 31, 2010 5:04 am

Silver wrote:Ся, понеже написа 4 реда за Скротума, нека и аз, сори: Виж, префърцунен олигофрен при все че не го четеш е несериозно. Проблемът е елементарен - баннахте го доста кофти от форума, без много мислене и за тва цялата уж омраза точно към твоята персона продължи като някакъв горчив майтап, който, btw, в сравнение с общото количество текст, което се излива на блога му всекидневно е някаква изключително мизерна част (просто хваща окото, щото хората искат сеир, дори когато го обявяват, че не щат). В смисъл - чак толкова чувства и обсесии няма и блога му не е за тебе или за дууми. Направили са му впечатление някви превъзнасяния, износвания на деца, НОЛЪН Е БОГ и подобен шит и ги осмива, big deal.
Silver wrote:НЕ съм аз Скротума, просто му дадох да пусне "ревюто" ми - мислех, че е очевидно.
Ревюто, в което ненужно се леят кофи помия по хора от ШД и форплея ли?

Аха.

Не знам, не знам... твърде Скротумен полъх имаха тия изблици, а и се срещат и в други ревюта на "Скротума". Извън тях смислената част ми хареса, казах го вече.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sat Jul 31, 2010 5:13 am

Да, ревюто, в което единствената връзка с ШД е една картинка и едни скоби за Вивиан, а единствената връзка с форплей е една картинка и един абзац със засирането на резила на дууми, щото няма кво да се кривим - неговото беше наистина под всякаква критика. Бтв, тоя абзац започва с предупреждение, та беше забавно, ей така - като тест - да се види колко народ ще се концентрира специално на него и ще пропусне написаното в останалите 12 уърдовски страници.

Ок, с изкл. на тези безобразни неща (+ другите картинки) - останалото е мое. Сега може ли вече за филма?

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sat Jul 31, 2010 5:19 am

А, значи версията сега е, че ревютата в блога на Скротума са съвместно начинание? Щото сега няма как да се разбере и за останалите - кое в тях е от "Силвър" и кое от "Скротум".

Аз не се разсеях от "тези безобразни неща", а прочетох цялото ревю и потретвам - смислената част ми хареса, а заяжданията бяха излишни, включително защото на твърде малко хора говорят нещо, а и нарушават темпото, което е контрапродуктивно за самия текст.

А помията беше не само споменатата от теб, а и с подмятания на още няколко различни места в самия текст и за Вивиан, и за Роланд, и за дууми, не се опитвай да минаваш метър.


Иваче филма си го обсъждаме вече двуцифрено число страници. Аз вече почвам да се повтарям, а нямам особено желание.
Last edited by passer-by on Sat Jul 31, 2010 5:20 am, edited 1 time in total.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Jul 31, 2010 5:20 am

Не може, стана ми твърде интересно. Значи ревюто е твое, но простотията в него е на Скротума? Как стана тая връзка изведнъж? Или не е толкова изведнъж?
And you can't dance with a devil on your back...

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sat Jul 31, 2010 5:22 am

Да.

Пасър, фак ю, защото направи един сърч на "Роланд" или "Roland" в ревюто.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Jul 31, 2010 5:24 am

Смешна история, и много жалка :lol: Как да ти кажа, доста по-малко кредибилити щеше да изгубиш, ако не се "оказваха" некви неща случайно "така" с оправданието, че били "очевидни", ами се знаеха изначално. В смисъл, човек като играе театър, после рядко му вярват...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sat Jul 31, 2010 5:25 am

Silver wrote:Пасър, фак ю, защото направи един сърч на "Роланд" или "Roland" в ревюто.
Не съм. А и подмятанията за цигулари , както и някои реплики в снимките и двамата знаем по чий адрес са.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sat Jul 31, 2010 5:29 am

Чакай, какъв театър, какво изисквам да ми се вярва? Изобщо не разбирам как изведнъж се оказва, че има значение кой е написал нещо, а не какво е написал. Вие ми говорите за кредибилити, когато от 2 страници се обсъжда кой е обидил Роланд и дууми, вместо да се кажат 2 думи за най-интересния аспект от филма. Jesus.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests