Световната конспирация и петролния разлив

Мръсните страсти – на сапун
User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Mon Jul 05, 2010 9:57 pm

thunder wrote:нека просто се разберем, че няма да получиш нищо освен :?: :roll: :popcorn: :mnia: като реакции по тази тема
Както и Image, :rofl: и :dunno:
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Tue Jul 06, 2010 9:58 am

coldie, ако състоянието ти се задълбочи пиши ми лц, мога да те насоча към добър психиатър.
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Tue Jul 06, 2010 10:34 am

coldie wrote:Опитвам се да не го приемам като хабене, успявам само донякъде :D
Да, напълно съм убеден, тъндър. Не ми е възможно да пренебрегна стотици доказателства + интуицията ми за да се съмнявам, че ги има. Имало ги е и преди векове, но дали са изповядвали същите ценности като сегашните незнам, със сигурност влиянието им е било мн по-малко от сега. всъщност не мога да съм сигурен каква са им ценностите, но предополагам...
:thumbsup: Евала, като се окаже, че всички други "здравомислещи" хора грешим и илюминатите наистина съществуват и световния ред е изцяло дирижиран от тях, ти ще се смееш последен :mrgreen:
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Tue Jul 06, 2010 9:03 pm

JaimeLannister wrote:coldie, ако състоянието ти се задълбочи пиши ми лц, мога да те насоча към добър психиатър.
И тва ми го казва, човек Addicted to star craft brood war ? :mnia:

Тъндър, новият световния ред беше обявен от Буш старши на 11/септ. 1991 г. ако се не лъжа.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Tue Jul 06, 2010 11:00 pm

Ми не, няма такова нещо, но ако имаше, естествено, че илюминатите щяха да правят тайните съдбоносни крачки на кръгли десет години, та да не ги подозира никой. Въобще, ако си тайна организация, първото, което правиш е да си развяваш символите навсякъде и да си празнуваш годишнините шумно...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Tue Jul 06, 2010 11:10 pm

Да се готвим за 11 септември 2011 г. значи, че като гледам как са ознаменували предишната кръгла годишнина пустите му новосветовноредци... :lol:
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Wed Jul 07, 2010 10:19 am

passer-by wrote:Да се готвим за 11 септември 2011 г. значи, че като гледам как са ознаменували предишната кръгла годишнина пустите му новосветовноредци... :lol:
Деееба как и празнуват а? Аз даже бтв ЗНАМ къде ще ударят този път:

Image

Да не припарвате близо до Куала Лумпур начи
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Wed Jul 07, 2010 11:14 am

coldie wrote:
JaimeLannister wrote:coldie, ако състоянието ти се задълбочи пиши ми лц, мога да те насоча към добър психиатър.
И тва ми го казва, човек Addicted to star craft brood war ? :mnia:
Разочароваш ме. Нима прозорлив човек като теб не успя да прочете скрития смисъл зад символа в думите ми?
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Wed Jul 07, 2010 11:40 am

Е какво пък :)

Човекът се е вкарал във филм, който очевидно допринася за смисъла в живота му. По някакъв начин... Просто филмът е различен от нашите. Случващото се в темата е също част от филма - Слепите за Световната Конспирация са тия второстепенни персонажи, които в края на филма гледат глупаво, когато Виделият Я се оказва прав. Според мен колди многократно е минавал през целия тоя филм, видял е глупаво опулените физиономии на Невярващите поне 100 пъти и поне 100 пъти си се е представил с пръст в лицата им, праведно декламиращ Доказаната си Правота.

Аз лично предпочитам, вместо да чакам точния миг, когато незначителният ми преводачески филоложки задник ще е на Точното място в Точното време, за да изиграя Решаващата Роля - или поне една от тях, в свалянето на Новия Световен (Еврейски? Че как иначе) Ред, възползвайки се от подробните си познания за него, получени от ъндърграунд уеб сайтове и игри с карти, да търся смисъла на живота си другаде и да се развличам с други хобита. Но тва съм аз, де.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Wed Jul 07, 2010 12:58 pm

Trip wrote:Но тва съм аз, де.
Изумително, това съм и аз. :shock:
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Wed Jul 07, 2010 1:04 pm

Знаех си! Знаех си, че има нещо нередно и че не случайно ме мота главата всеки път, като се опитам да си спомня подробности за която и да е случка, в която си мисля, че съм ви виждал двамата на едно място!
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Wed Jul 07, 2010 7:28 pm


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests