Lady Gaga - masonic puppet

Мръсните страсти – на сапун
Locked
User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Lady Gaga - masonic puppet

Post by coldie » Sat Jun 19, 2010 8:39 pm


User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sun Jun 20, 2010 12:27 am

Your point being?
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Jun 20, 2010 12:43 am

Hello Kitty e илюминатски символ кво друго :mrgreen:
:ninja:

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Sun Jun 20, 2010 9:37 am

Музикалната индустрия прелива от скрити и явни послания, повечето отвратителни, ако някой му е станало интересно може да потърси в ютуб. Ето едно примерно видео, от него всеки може да се линкне към свързани. Аз просто споделих, всеки може да си решава за себе си.
http://www.youtube.com/watch?v=TAqYfYSRZZk

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Jun 20, 2010 10:05 am

Не разбрах, имаш нещо против демоните ли? :roll:

rodd1ck
E'lir
Posts: 198
Joined: Tue Nov 17, 2009 12:35 pm

Post by rodd1ck » Sun Jun 20, 2010 11:45 am


User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sun Jun 20, 2010 2:31 pm

Интересно ми е как ще ми повлияят скритите илюминатски символи като не ги знам и за мен не значат нищо... Бтв, допускам, че скрити илюминатски символи могат се намерят и в рекламата на рендето Вьорнер...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sun Jun 20, 2010 2:49 pm

Те там въобще не са скрити, ами са много явни даже. А за космодиска дори няма да споменавам, че ще стане страшно.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Sun Jun 20, 2010 6:58 pm

Мен илюминатите не ме притесняват. Служил съм с някои от тях в казармата и са пичове. Бойко също е пич, тъй че може и да е илюминат.
По ми е интересен случаят с древната Атлантида. Според някои алтернативни източници, тя се е намирала точно на северния полюс, но поради рязкото и внезапно изместване на земната ос се озовава точно там, където е, а именно под ледовете на Ледовития океан, което обяснява липсата й.
Оттам вече, оцелелите атланти бавно и постепенно се изнасят, преименувайки се (спор. други алтернативни изтчници) в прабългари и през Хималаите (доказателство за което е връх Булгар, видим непосредствено зад Джомолунгма, мое ляво) и през степите, губят по пътя свръхестествената си мощ и къде с кратунки, къде с мяхове преплуват долното течение на Дунав, обаче Коцето Брадата го хваща подаграта, та се връща в Несебър да си прави баня, а ние основаваме град Абоба.
Талмудът естествено мълчи за всичко това, понеже евреите са причината за всичко, но. Известният византийски хронист Аноним Византийски споменава за три основни племена: утигури, кутигури и оногундури.
Забележителното в случая е, че византийските хроники упорито премълчават името на четвъртото, най-важно племе: чукундури.
Пита се защо?
"Не вярвам в колективната мъдрост на индивидуалното невежество."
- Йежи Лец, "Невчесани мисли"

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Sun Jun 20, 2010 8:01 pm

Morwen wrote:Интересно ми е как ще ми повлияят скритите илюминатски символи като не ги знам и за мен не значат нищо... Бтв, допускам, че скрити илюминатски символи могат се намерят и в рекламата на рендето Вьорнер...
Правиш си майтап, обаче нищо чудно и там да ги има :) Ами твоя въпрос всъщност е въпроса дали ако не вярваме в нещо то ни оказва влияние. И аз не съм сигурен по тоя въпрос, но се предполага, че да. Или пък да се запитаме, дали нещата съществуват без нас или да се опрем на схващането на квантовиците :)
Но по темата: ами от Зората до наши дни хората с власт и познания , и изобщо цивилизациите явно вярват в силата на символите, и обилно ги използват. Най-простото обяснение, е че символа е геометрична фигура и като такава носи определена информация, а всяка информация е и енергия.
Абе всъщност ако някой го интересува да гледа клипове по темата, хем е по-смилаемо, хем е по-нагледно.

Ако някой не го е еня, мен ме притеснява това, че някой си ще ми въздейства скрито по негово усмотрение, щото и звуци недоловими за ухото и картини неуловими за окото могат да се вплитат и важното е, че макар и осъзнато недоловими мозъка ги отчита и по някакви си свои начини ги разчита и всъщност те оставят отпечатъка си.
http://www.youtube.com/watch?v=cylkRgzU ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=jqALdkTA ... re=related

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Jun 20, 2010 9:05 pm

А как си сигурен, че и в момента някой не ти въздейства? Може на това да се дължи тази твоя истерия. Може би точно това искат и просто си играят с теб, експериментират. Нали не вярваш, че ако някой(или нещо) може да ти въздейства по описания от тебе начин, същият този някой ще ти позволи да имаш собствена воля? :wink:

А нещо да имаш да кажеш за написаното от Interpreter? :)

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Sun Jun 20, 2010 9:12 pm

Amikae wrote:А как си сигурен, че и в момента някой не ти въздейства? Може на това да се дължи тази твоя истерия. Може би точно това искат и просто си играят с теб, експериментират. Нали не вярваш, че ако някой(или нещо) може да ти въздейства по описания от тебе начин, същият този някой ще ти позволи да имаш собствена воля? :wink:
Някои са по-поддатливи от други, всичко въздейства на всичко.

А нещо да имаш да кажеш за написаното от Interpreter? :)
Какво да кажа, Любен Дилов #2

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Sun Jun 20, 2010 10:03 pm

Забравили сте да добавите към посланията Stairway to Heaven & The Exorcist!
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests