Red Dead Redemption

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Jun 07, 2010 10:26 am

Търся Бокс назаем!?!? :mrgreen:
:ninja:

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Mon Jun 07, 2010 10:33 am

Muad_Dib wrote:Превъртях я в крайна сметка. Тая игра беше почти безкрайна баси. Накрая на статс-а ми пишеше 25 часа точно, 86.6% complete, което май ми е рекордът в сандбокс игра (т.е. смятайте колко яки са сайд-ивентите)
Абе не че нещо, но това е най-много около средното за сендбокс. GTA 4 така и не съм го минал още, а съм на 50 часа. На Fallout 3 съм навъртял около 70-80. Не че часовете имат значение за мен, но туй за "почти безкрайната" игра ми е доста смешно.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jun 07, 2010 10:44 am

Доста смешно ти е защото просто понякога имаш крещящата нужда да си гъз, не е за друго, спокойно. :lol:

Просто играта правеше впечатление на доста по-кратка като я започвах. Браво, че си имал време да играеш 50 часа ГТА 4, аз вложих около 30 и накрая бях на 55-60%, на Бруталната Легенда, Ред Факшън и например Сеинтс Роу 1 също на горе-долу толкова.

А и преди всичко поради липса на време играх Ред Дед малко над две седмици с доооста прекъсвания та може би заради това ми се е видяло дълго.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Jun 07, 2010 11:06 am

На GTA много време се пести от взимане на таксита .

А Red Dead маже отвсякъде и определено е най-добрата игра на Росктар която съм виждал и ако не беше Старкрафт 2 сигурно щях да я определя за игра на годината :).

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jun 07, 2010 4:22 pm

Не искам да бъда АлДим, но аз го бях пропуснал този елемент и искам да го повторя тук - Ред Дед е на Рокстар Сан Диего, т.е. не е на Рокстар North, които са правили ГТА 4. Макар да няма каквото и да е особено голямо значение:)))

Съгласен съм за конкуренцията със Старкрафта, просто знаеш, че не цъкам мулти и на мен автоматично половината ми Старкрафт все едно го няма (че и повече), затова Ред Дед>>>МЕ2>>>all

Още нещо искам да допоясня - Ред Дед изглежда дълга, защото има общо 3 финала, на всеки от които си мислиш, че играта е свършила, а тя все още не е.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Jun 10, 2010 10:25 am

And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Jun 10, 2010 10:28 am

Парадоксално е, но печално извесните "много" бъгове на тази велика и гениална игра на мен ми се случиха около 2 пъти за 25 часа (без да броя преиграванията).

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Jun 10, 2010 10:42 am

Това не е парадоксално - както знаем, всичките винаги се случват на АлДим :mrgreen:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Jun 10, 2010 10:45 am

Аз реално погледнато съм рилоуднал точно една мисия (от около 70тина) заради бъг :)

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Aug 22, 2010 12:12 am

Много яка игра, много бъгави и ужасни за управление коне... Assassin's Creed беше в пъти по-добре в това отношение.

Edit: Нагласих управлението на конете да е camera related и е малко по-добре. Иначе всичко кефи на макс, като най-много ме учуди удоволствието от пасенето на крави и обяздването на кончета. Покерът пък мога да го играя до безкрайност, безумно реалистичен е и компенсира, че жена ми никога не ще да го играе с мен ин риъл лайф. :)

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu Aug 26, 2010 9:32 am

Вече съм почти в края на играта и определено е много, много гениална и въздействаща, до степен да минава повечето уестърн филми от последните 10-20 години. Великото в нея е, че е поставена в уникален период, точно последните години на "дивия" запад, малко преди първата световна. Контрастът между Армадило и Блекуотър, да речем, е невероятно представен и кара човек да се позамисли и да потъгува по идеализираната уестърнска романтика. Пък конфронтацията с Дъч към края е нечовешка, много яко ме жегна.
Те това е игра, която не се свени да има предизвикателен характер, да казва смислени неща и макар и не особено постоянно, да опитва геймплей, който няма нищо общо с обичайното пушкане на лошковци (или добряци, в зависимост от настроението). А и някак прекарах 10-тина часа в цъкане на покер, liar's dice и blackjack, което не съм го правил от KOTOR насам. Как да е, утре ще довърша нещата, любопитно ми е дали има още нещо интересно да се случва е епилога.

Само ме е яд, че шибаните бъгове ми изядоха злостно някои моменти. Примерно песента, която се пуска при пристигането в Мексико ( http://kotaku.com/5556788/my-highlight- ... sthis-song ) просто си ми прекъсна след 10 секунди и лоуд не помогна по никакъв начин. Или още по-шибан пример - кътсцената след пленяването на Джон в Мексико просто се затри. Подобно нещо се опита да се случи и по време на атаката срещу мексиканския полковник, но там вече се усетих и лоуднах веднага.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Aug 26, 2010 10:11 am

Еми странно как все на теб ти се случват, аз имам общо 26-27 часа накрая и почти нямам релоуднати заради бъогве сейвове. Но наистина на фона на това което е тази великолепна игра - бели кахъри. Иначе мнението ми се припокрива с твоето.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu Aug 26, 2010 4:32 pm

Emi v takava otvorena igra bugovete sa pochti neizbejni, problemut e, ako gi ima v neshto po-lineino, shot tam e prosto rushkane na devovete.

Btw za razlika ot vsichki filmi, koito sum gledal tazi godina, ne moga da spra da mislq za Red Dead-a. Da ne govorim che igrite tolkova chesto sa s tupi i pretupani zavursheci, a tuk ima i mashtab, i vuzdeistvie, i direktna vruzka s temite, razvivani ot samoto nachalo.

Ta mnogo sum razdelen mejdu RDR i ME2 za igra na godinata. Otkum izpipanost na gameplay ME pecheli, no opre li do istoriq, dialozi, ideinost i vizualno vuzdeistvie, RDR e napred.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu Aug 26, 2010 4:50 pm

Как ме е яд че нямам пари да я взема а поръчката която си бях направил евтино от англия се провали. кофти късмет.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Thu Aug 26, 2010 5:11 pm

RRSunknown wrote:Как ме е яд че нямам пари да я взема а поръчката която си бях направил евтино от англия се провали. кофти късмет.
+1 :(

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests