Red Dead Redemption

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Red Dead Redemption

Post by Muad_Dib » Wed May 19, 2010 3:40 pm

...играта на 2010, поне до този момент, лично за мен. И едно нещо, което със сигурност е без съмнение - най-красивата open world игра до момента, hands down.

Image

Няма да пиша много, докато не навъртя поне 10 часа (засега имам 3 часа, които буквално не ги усетих). Пускам линк към видео-ревюто на Геймспот, където игра има 9.5/10 и Editor's Choice:

http://www.gamespot.com/xbox360/action/ ... atchlink;1

IGN - 9.7, Gamerankings from 13 reviews - 96%

ROCKSTAR DID IT AGAIN!

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed May 19, 2010 6:30 pm

Не, не, какви елементарни геймплейни хрумки има, дето просто къртят не е реално...Например да си сложиш маска, за да си обираш пътниците спокойно без да ти пада honor и fame, гениално е просто. Да не говорим, че има хербализъм и скининг и са толкова ЯКИ:)))

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Wed May 19, 2010 6:40 pm

Как само ме мъчиш, не те е срам!

Бтв рандъм цитат:

"While playing I ran into a woman asking for help, sure enough it was an ambush. After Dead Eyeing the bandits she begged for her life, I lassoed her whilst on my horse and proceeded to drag her to the train tracks. Watching that train come over the horizon and gib her was awesome. Thank you Rockstar for another great gaming experience."

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed May 19, 2010 8:01 pm

Два часа и половина съм седял в средата на нищото да ловувам ястреби, койоти, сърни и зайци без да изпълнявам мисии. Само това ще кажа, за да си правите сметка колко точно могъществено СИК е тая игра...Бтв с лова се прави е баси кеша.

User avatar
F242
Sorcerer
Posts: 383
Joined: Sat Feb 11, 2006 6:34 pm

Post by F242 » Wed May 19, 2010 8:39 pm

Аз ще трябва да почакам до събота, когато чакам да ми я донесат.
Така или иначе няма да имам време да и се насладя дотогава.
А след това очаквам да съм една седмица отпуска. :D
Това е един от първите ми преордъри, който не е специално издание, за който въобще не се поколебах.( Да си призная, другите преордъри, за специалните издания се свършват много бързо. Последният ми преордър за специално издание беше FF13)
Rockstar rules!
Имам големи очаквания и за L.A Noir :D
Off -В момента съм събрал огромна колекция на игри от Рокстар. Предишната ми покупка беше Рокстар колекшън от Стиим. Имам всичките GTA и Manhunt 1 и 2 за PS2 и всички без China Town Wars за PSP - но и на нея ще и дойде времето. На 360 - само Bully и всичко за GTA 4 :D
"The vulgar think the God by analogy to man and so worship Him in the form of the Gods. The learned think the God by analogy to principles and so worship Him in the form of Love or Truth. But the wise think the God not at all. They know that thought, which is finite, can only do violence to the God, who is infinite. It is enough, they say, that the God thinks them."

Scourge
Mistborn
Posts: 1280
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:02 pm

Post by Scourge » Thu May 20, 2010 12:33 am

силно се надявам туй да няма много общо с недоразумението гта4.

в тоя ред на мисли, можеш ли да се записваш по време на мисии?

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu May 20, 2010 12:54 am

Scourge wrote:силно се надявам туй да няма много общо с недоразумението гта4.
Също известно като единственото GTA недоразумение, което изтраях повече от 20 часа... :roll: Даже към 50.

Scourge
Mistborn
Posts: 1280
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:02 pm

Post by Scourge » Thu May 20, 2010 1:16 am

AlDim wrote:
Scourge wrote:силно се надявам туй да няма много общо с недоразумението гта4.
Също известно като единственото GTA недоразумение, което изтраях повече от 20 часа... :roll: Даже към 50.
аз го изтраях 40 = цялото, щото явно съм мазохист.
съсредоточи се върху въпроса, не върху въведението. :P

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu May 20, 2010 1:19 am

Съсредоточавам се върху това, което мога да коментирам :P

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu May 20, 2010 12:27 pm

Red Dead Redemption 360 >> PS3, явно повече и от разликите в GTA IV. Версията за PS3 си е чисто и просто мазаница с по-ниски детайли и по-нисък фреймрейт.

http://www.neogaf.com/forum/showpost.ph ... tcount=704

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu May 20, 2010 1:39 pm

Мдааа тва ще ме накара да свия отнекъде бокс :twisted:
:ninja:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu May 20, 2010 2:06 pm

Аз си я поръчах от англия - ще се забави но е по-евтина.

Scourge
Mistborn
Posts: 1280
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:02 pm

Post by Scourge » Thu May 20, 2010 2:21 pm

абе не е много ясно коя версия колко е зле, докато не се гледат в движение. гта в разни отношения всъщност беше по-поносима визуално на пс3 (дитъра на сенките и по-кротки хайлайти, бокс версията направо ти вади очите в туй отношение).

на тия картинки си струва да се отбележи, че тук-там има некви странни грижи с осветлението в пс3 шотовете. "мацаницата" в движение всъщност може да е по-добре от алтернативата (фреймрейт настрана).

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu May 20, 2010 5:19 pm

Scourge wrote:абе не е много ясно коя версия колко е зле, докато не се гледат в движение. гта в разни отношения всъщност беше по-поносима визуално на пс3 (дитъра на сенките и по-кротки хайлайти, бокс версията направо ти вади очите в туй отношение).

на тия картинки си струва да се отбележи, че тук-там има некви странни грижи с осветлението в пс3 шотовете. "мацаницата" в движение всъщност може да е по-добре от алтернативата (фреймрейт настрана).
Нямам представа какво имаш предвид под "кротки хайлайти", но точно същия отвратителен дитър на алфа-блендинг-а е сложен на PS3 версията в Red Dead Redemption, докато на бокса всичко е перфектно. Аз съм виждал 360 версията със собствените си очи и изглежда умопомрачително добре, без никакви подобни артефакти. Реално единственият проблем е свързан със спадовете на фреймрейта по време на кътсцените с повече детайлни глави, но на PS3 дори геймплея се мъчи здраво, така че...

Иначе в нито една от версиите на GTA IV или Red Dead не е имало МОУШЪН блър. Говорим си чисто и просто за замазани от ниска разделителна + омразния quincunx AA текстури.

Или да го кажем с две думи - независимо дали гледаме шотове или играта "в движение", RDR на PS3 смуче големия.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu May 20, 2010 6:33 pm

/y WTB XBOX!
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests