Фестивал "Sofia Rocks" е официално обявен!

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sun Jun 27, 2010 12:51 am

Да, егоизмът е лошо нещо. Когато е нечий чужд гръб. И особено когато е на нечии чужди крака и заплашва да спука нечий далак. :roll: Айде стига пънчлайни.
Нека ти напомня и че това въобще не е първият ми метъл концерт, никога не съм била не седалките и никога не е било и близо до това.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6459
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sun Jun 27, 2010 1:10 am

Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Sun Jun 27, 2010 1:18 am

Идиот... и си вярва, мани другото :( Определено не е за онзи форум, дано го осъзнае скоро.
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6459
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sun Jun 27, 2010 1:21 am

Деазнам... Интересно ми е как може за едно перце да иска пари колкото за две акустични китари, ама...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Mon Jun 28, 2010 9:37 am

Morwen wrote:
JaimeLannister wrote:
Morwen wrote: А аз искам да видя групата отблизо, без да ме е страх, че ще ми счупят нещо. Проблем? Като купуваш билет, купуваш едно място, а не полянка, на която да се вихриш както си щеш. Баси, като станаха две погота около нас, останалите трябваше да отидем назад и да се набутаме като сардини. Плащаш на групите да ти свирят в двора и си правиш колкото искаш погота.
А има и седалки де.
Какво точно от първото ми изречение не разбра? А и от останалите...
Е да де, ама има и седалки все пак?
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Jun 28, 2010 9:50 am

Е, да де, ама са далече. Неслучайно седалките се продават доста по-евтино. И колко по-просто ще е ако просто няколко групи хора не се държат като че ли са сами на стадиона. Става дума за това малцинството да се съобрази с мнозинството, все пак.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

RAT400
Sorcerer
Posts: 383
Joined: Tue Jan 06, 2009 11:55 pm

Post by RAT400 » Mon Jun 28, 2010 10:17 am

или за това, или за това малцинството, което мрази погота, да се съобрази с мнозинството, което не ги мрази. Да направим анкета?

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Mon Jun 28, 2010 10:17 am

А в 60-те г. на миналия век погото изглеждаше така:
http://www.dailymotion.com/video/x4phri_letkis_music
"Не вярвам в колективната мъдрост на индивидуалното невежество."
- Йежи Лец, "Невчесани мисли"

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Mon Jun 28, 2010 10:17 am

А последно какво стана с моето въпросче за къде ще си купиш билети? ;)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Jun 28, 2010 10:29 am

RAT400 wrote:или за това, или за това малцинството, което мрази погота, да се съобрази с мнозинството, което не ги мрази. Да направим анкета?
Не, не поставяш нещата правилно. Въпросът е дали са повече хората, които се нуждаят от пого или тези, на които то бърка в здравето. Групата на която й е все тая няма защо да я причисляваш към някоя от страните.
Btw, не знам за кой път казвам - сигурно има начин това да се направи цивилизовано, но то въобще не беше такова.
А последно какво стана с моето въпросче за къде ще си купиш билети?
Не знам, Тънди, колебая се и наистина не знам какво да ти отговоря. А и няма как да знам дали ще е същото, може да е кротко като всички предишни пъти.

И все пак за онзи от музикант.орг - голяма шемет е :lol: Искрено се смях на темата.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Mon Jun 28, 2010 11:26 am

Предполагам, че хората, които са срещу погото са малцинство в предните редици на концерта.
Ама виж на седалките си е друго. Може да го приемеш като съвет.
Пък и не е толкова далеч.
:mrgreen:
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Cruelty
Paragon
Posts: 536
Joined: Mon Jan 01, 2007 8:06 pm

Post by Cruelty » Mon Jun 28, 2010 11:55 am

Морви, не знам защо очакваш на концерт на Slayer да го има варианта да си стоиш на предна линия и едва ли не да пляскаш в такт с ръце. Не ти е било комфортно - ОК, следващия път на седалките (лично аз изкарвам доста концерти или на седалките, или някъде назад, не е срамно да не си най-отпред ;)). Не знам на какви метъл концерти си ходила, но според доста народ публиката е била супер кротка и на практика е имало пого само на 1-2 песни. И от личен опит - на 2-ри ред front stage няма пого, а преса.
Както каза Драгъна - метълът е агресивна музика. Дори и да е по-скоро поп, отколкото метъл :).
We're just a lie,
We're just a fake
I can't wait 'til I'm finally dead
Erase my numbers and hope to never return again

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6459
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Mon Jun 28, 2010 12:32 pm

Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

rodd1ck
E'lir
Posts: 198
Joined: Tue Nov 17, 2009 12:35 pm

Post by rodd1ck » Mon Jun 28, 2010 12:57 pm

цък

Ето я и въпросната "бутаница" на Slayer. Има 6 кратки клипчета от тоя потребител. Дори се видях няколко пъти. :D Ама нещо кой знае какво се вижда, че няма, малко и културно. :lol:

Като се замисля си е направо срамно, но като се има предвид, че публиката си е предимно от "харвестъри". :roll:

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Jun 28, 2010 3:04 pm

Морви, не знам защо очакваш на концерт на Slayer да го има варианта да си стоиш на предна линия и едва ли не да пляскаш в такт с ръце.
Само дето концерта не беше на Слейър, не бяха дори хедлайнери.
Отделно, че е концерт, а не дискотека.
Не ти е било комфортно - ОК, следващия път на седалките (лично аз изкарвам доста концерти или на седалките, или някъде назад, не е срамно да не си най-отпред ). Не знам на какви метъл концерти си ходила, но според доста народ публиката е била супер кротка и на практика е имало пого само на 1-2 песни. И от личен опит - на 2-ри ред front stage няма пого, а преса.
Петя, не съм била най-отпред да ловя перцата и палките. Просто бях във фронтстейдж частта, не в края. Уверявам те, погото нито беше само на една песен, нито беше само едно. Иначе съм била на Металика, Скорпиънс и на тези така тихи и кротки младежи, правещи камерни концерти, Меноуор. И поседморявам - никога не е било дори близо до това.
Ето я и въпросната "бутаница" на Slayer. Има 6 кратки клипчета от тоя потребител. Дори се видях няколко пъти. Ама нещо кой знае какво се вижда, че няма, малко и културно.
Да беше една бутаницата... Тази край мен беше по-рехава, което даваше на хората доста повече възможност да се засилят. Бтв, какво очакваш да се види в един подобен запис? Фенове, пищящи "Смаза ми краката, бе"? Падащи хора? Хората са толкова нагъсто, че няма накъде да ги занесе удара, но от това само се чувства по-силно.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests