Dexter

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Dec 11, 2011 8:29 pm

Аз добутах до края на 3ти и нещо ми писна, ама гледам масово се оплакват че пада качеството натам...
:ninja:

User avatar
Strelok
Paragon
Posts: 508
Joined: Fri Nov 13, 2009 6:02 pm

Post by Strelok » Sun Dec 11, 2011 10:50 pm

Значи едва ли ще сбъркам ако пропусна. :lol:

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Tue Dec 20, 2011 4:57 pm

Бе те не че са лоши епизодите след края на първи (евентуално и с уговорки може би и втори) сезон. Освен всичко от 3ти, който е кофите. Има кво да се види всъщност и в 4ти, и в 5ти, а 6ти сезон засега е мн по интересен/приятен отколкото очаквах. Просто схемата на сериала си е вече бая изтъркана.

User avatar
Feather
Smallfolk
Posts: 5
Joined: Fri Jan 27, 2012 8:31 pm

Post by Feather » Fri Jan 27, 2012 8:51 pm

Аз тези дни започнах да го гледам и мога да кажа, че съм възхитен. Сериалът е брутален. Всичко в него е на грандиозно ниво - актьори, режисура, камера, атмосфера. Още съм в началото. Сега започвам втори сезон

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Sat Jan 28, 2012 2:43 am

Спри по-добре точно в края на първи за да си запазиш отличните впечатления :)

User avatar
Mother
Misting
Posts: 266
Joined: Fri Jul 06, 2007 9:32 am

Post by Mother » Tue Feb 14, 2012 11:01 am

Шести сезон е направо epic fail. Не знам какво му се случи на този сериал, ако и седми сезон е бозица аз лично го спирам :)
Повечето смъртни понякога престават да вярват на разни части от себе си. С изключение на Круппе, разбира се, чиято заслужена самоувереност е абсолютна.

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Post by Killua » Tue Dec 24, 2013 7:38 am

Ха, интересно..

Аз бях на приливи и отливи, имах обаче един-единствен досаден сезон, този с лудата англичанка...
Обожавах Тринити, супер ме изкефи как свърши с Рита... Малко ми беше досадно с Прадо, не се забавлявах особено и с Куин и Дебра...
Но като цяло последните няколко сезона, особено седми, най ме изкефиха...
Тъй като гледах всичко накуп, не си спомням вече добре кое кога се случваше...
Много ревах за
Spoiler: show
Дебра, най-любимия ми персонаж, супер голяма душа... сцената със смъртта на Рита също беше много красива..Но Рита не ми беше особено интересна, трябваше да умре, за да ми запука за нея. Дебра обаче много много много я харесвах - обожавах й вечните кахъри с мъжете, постоянното псуване, избухливостта - изобщо разкошна. И колкото и да беше сик и тотално не на място вероятно, супер се изкефих на туиста с любовния й интерес.
Забавното е, че аз като цяло гледах Декстър и харесвах Декстър заради всичко, което не беше Декстър. Тоест, той спря да ми е интересен още след 1-2 сезона, после започнах да се кефя на всякакви други неща и герои.

И всъщност първият сезон ми тръгна много трудно, едвам се навих да го догледам и да продължа нататък.
Най-много ме захапа от Тринити нататък...

User avatar
Devoted of Slaanesh
Paragon
Posts: 740
Joined: Fri Jul 04, 2008 2:53 pm
Location: Austria

Post by Devoted of Slaanesh » Sun Jan 19, 2014 12:22 am

Догледах 8 сезон днес и определено не съм доволен от края му. Все пак са оставили отворена една много мъничка вратичка за евентуално продължение.
Все пак, като цяло сериала ми хареса, любимка ми стана Хана - то си е и наше момиче де (австралийско полякинче). :lol:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests