Bayonetta

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Mar 10, 2010 10:17 pm

Докато заредят ти оставям да ти потанцува Байонета :)
http://www.youtube.com/watch?v=DhUxNsEa ... re=related

User avatar
F242
Sorcerer
Posts: 383
Joined: Sat Feb 11, 2006 6:34 pm

Post by F242 » Wed Mar 10, 2010 10:55 pm

Мерси за клипа.
Ключовата дума в него, а вероятно и в играта е entertainment :metal:

Предварителните ми очаквания са: :D Най-правилният DMC за хетеросексуални :D

User avatar
F242
Sorcerer
Posts: 383
Joined: Sat Feb 11, 2006 6:34 pm

Post by F242 » Sat Mar 27, 2010 10:00 pm

Вече и аз видях това чудо на живо :D :D :D
Час и половина не мога да се отлепя от телевизора и да се съвзема.
Играта си заслужава всички суперлативи, че и отгоре.
Страхотен стил, като се започне от междинните синематици, мине се през музиката, и се завърши с геймплея.

SEGA, май от Sonic насам :D не се удряли така в десятката за гейм-икона.
"The vulgar think the God by analogy to man and so worship Him in the form of the Gods. The learned think the God by analogy to principles and so worship Him in the form of Love or Truth. But the wise think the God not at all. They know that thought, which is finite, can only do violence to the God, who is infinite. It is enough, they say, that the God thinks them."

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Mar 28, 2010 1:36 am

F242 wrote:SEGA, май от Sonic насам :D не се удряли така в десятката за гейм-икона.
Ами получиха сериозна инжекция бивш капкомски талант все пак. :)

User avatar
F242
Sorcerer
Posts: 383
Joined: Sat Feb 11, 2006 6:34 pm

Post by F242 » Tue Mar 30, 2010 12:30 am

Тази игра ме разби и със спомени... и отпратки

"Hey, check this out. Whadya buying!? Heard that in a game once." :D :D

Да не говорим за цялата Verse I на Chapter XIV: Isla Del Sol :

Space Harrier :yo: - Даже и мотивите от музиката са му запазили...
Техен си е - на SEGA - още имам в нас картриджа за GameGear.

А следващият цитат, не съм мислил, че ще се случи в игра, особено пък такава :D
В началото на същия чаптър, във въртолета, някой искаше да си пусне "The Ride of the Valkyries" :D
Моментално ми замириса на напалм :D :D :D и стана сутрин
:D
"The vulgar think the God by analogy to man and so worship Him in the form of the Gods. The learned think the God by analogy to principles and so worship Him in the form of Love or Truth. But the wise think the God not at all. They know that thought, which is finite, can only do violence to the God, who is infinite. It is enough, they say, that the God thinks them."

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Mar 30, 2010 12:39 am

А забеляза ли в началото препрактите към Стария Eggman :) , рингчетата на Соник също много ми харесаха.

User avatar
F242
Sorcerer
Posts: 383
Joined: Sat Feb 11, 2006 6:34 pm

Post by F242 » Tue Mar 30, 2010 1:01 am

Да, но в началото не вярвах на това, което виждам и чувам :D :D :D
Никога не съм си мислел, че въпросният Eggman, може да има нещо общо с пича с мустаците :D Което е още едно доказателство, че тази игра си играе с теб на много нива, като се започне от спомени, запазени, някъде в най-ниската част на гръбначния ти мозък. :D
"The vulgar think the God by analogy to man and so worship Him in the form of the Gods. The learned think the God by analogy to principles and so worship Him in the form of Love or Truth. But the wise think the God not at all. They know that thought, which is finite, can only do violence to the God, who is infinite. It is enough, they say, that the God thinks them."

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jun 27, 2011 8:30 am

Ебаси кретенската игра, честно :mrgreen: Първите 5 минути бях "ewww, go away", после почна Fly Me to the Moon и съм се хилил като идиот на всяка анимация евър синс.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jun 27, 2011 11:20 am

Аз вчера си дръпнах паза за ПС3 и май ще си я цъкам на него, след пача е почти на нивото на бокса като лоудинг, като графика може и да не е, ама падът ми е много по-удобен за такава игра. Аз след три опита още не съм я изцъкал.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Mon Jun 27, 2011 9:23 pm

Bayonetta 360 >>>>>>>>>>> Bayonetta PS3. Не те разбирам как може да трейдваш перфектен 60fps геймплей с 30 (много мизерно точно за такава игра) само защото фейс бутоните на PS3 те кефят повече...

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Jun 27, 2011 9:29 pm

Мен пък точно пада ми беше много по удобен предвид че всичко се върти около десния тригър.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Mon Jun 27, 2011 9:39 pm

Мдам, на PS3 това също е огромно зле, ако нямаш пласмасови джвъчки, които оправят тригърите.

За мен единственото нещо, с което PS3 контролерът е по-добър е D-Pad-а. Ма Bayonetta не е файтър, така че това няма никакво значение. Аз минах играта 2 пъти поред (30 часа геймплей) на 360 на нормална и висока трудност и нито ми се умориха пръстите, нито имах проблеми с комботата (които честно казано са ми и по-удобни на 360).

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jun 27, 2011 9:48 pm

Абе след пача разликите във фрейма не са чак толкова трагични, а контролерът го харесвам повече принципно и извън тригърите според мен превъзхожда могъщо майкрософтския. А и не си представям да не мога да ремапне да не ми е доджа на десния тригър, ако не мога значи играта е фейл:)

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Jun 27, 2011 10:01 pm

Кой как е свикнал. Аз съм ги наредил 7-8 различни на етажерката и 360-ката най -ми пасва за всичко. Но със всичко се свиква след малко тренинг.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Mon Jun 27, 2011 10:02 pm

Muad_Dib wrote:извън тригърите според мен превъзхожда могъщо майкрософтския
Някакви аргументи?
Тригърите и приятно кликващите бъмпъри са по-удобни на 360, контолерът ти ляга в ръцете, вместо да го държиш с пръсти (така де, освен ако не си с малки японски ръчички), аналозите не се изплъзват постоянно и са по-прецизни за шуутъри с по-приятно съпротивление (тия на PS3 винаги са ми били прекалено "меки"). А фейс бутоните са въпрос на вкус - аз силно предпочитам издадените такива на 360. Същото важи за разположението на D-Pad-a и левия аналог - в игри с по-честа употреба на аналога, 360 е по-удобен. При файтърите, които са 10-тина за цялото поколение конзоли, ситуацията е обратната, но те се играят най-добре с къстъм стикове ениуей.

Иначе след патчването основната разлика при Bayonetta е, че не пада лошо под 30 кадъра. Както и да го сучеш, пак е наполовина на 360, което е огромна пречка за реакциите на играча в толкова бърза игра.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests