NCIS (Naval Criminal Investigative Service)

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Oct 03, 2010 2:41 pm

Добреее, с помощниците им вкараха малко разнообразие в схемата ;).
:ninja:

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sat Dec 25, 2010 11:36 pm

Убеждавам се че когато това шоу ни държи от противните лични драми на екипа и се занимава с военни дела и харуеър си остава доста приятно и в 7и и 8ми сезон.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Sun Dec 26, 2010 11:28 pm

The Dragon wrote:Убеждавам се че когато това шоу ни държи от противните лични драми на екипа и се занимава с военни дела и харуеър си остава доста приятно и в 7и и 8ми сезон.
Мен пък, когато има лични драми ми най-интересно.Иначе е като random криминален сериал.
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Thu May 05, 2011 2:00 pm

NCIS 8.22 - Морските детективи съумяват да извадят добри епизоди дори в осмия си сезон. Много добро разследване и чудесно разкритие как Тони се е запознал с Гибс.

Don't make a habit of it :lol:

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Thu May 12, 2011 1:06 am

8.23 - Това се вика финал на епизод. :thumbsup:

Тия копелета ще ме накарат да гледам и деветия сезон. С предпоследния епизод на осми ми напомниха, че NCIS е сериалът с най-добри финали на сезони - ако изключа този на седми с татко Гибс, който не ме впечатли, всичките са по правило откъртващи.

Само не ми харесва депресирането на Зива - би трябвало да е доста по-калена с нейната подготовка. Дано да не е знак, че ще осерат образа й, че и без това напоследък не се включва в ръкопашни боеве, много кротка я правят нещо.

Сцената в асансьора между четиримата беше точно толкова вълнуваща, колкото е нужно без да е лигава.

RIP знаете-кой. По-добре така, отколкото да се изроди култовият му статус в бъдещи сезони.

Нямам търпение да дойде финалът на сезона. Дано да не свърши на клифхенгър, ама предвид предишните седем, по-вероятно ще.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Wed May 18, 2011 7:28 am

8.24 - Умеят да си завършват сезоните тия хора! :thumbsup:

Определено ще се гледа и деветият сезон.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Wed Mar 28, 2012 9:22 pm

... и се гледа. :mrgreen:

9.19 беше доста приятен, макар и
Spoiler: show
от самото начало да беше ясно кой ще е убиецът, за да има смисъл от драмата. Ама добре се получи все пак, защото имаше и други вероятни варианти.
Персонажите са улегнали, по-кротки и твърде познати, ама в деветия сезон е нормално. Докато гледах епизода си мислех, че не е редно да очаквам да продължат да се държат интензивно кодошлийски като в ранните сезони - преживелиците им оказват влияние. Все пак ми се щеше Зива чат-пат да има екшън сцени като преди, че забравихме откъде е дошла.
Моментът с Тони около професионалната му оценка за бъбривост си беше кефещ, както и последвалият му разговор с Гибс. Майкъл Уедърли чудесно изиграва промените на настроение.

Все така съм доволен. Малко по инерция го гледам, но дори в деветата поредна година държи прилично добро ниво - не е сравнимо с това на първите шест сезона, но остава съвсем гледаем.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: NCIS (Naval Criminal Investigative Service)

Post by Xellos » Sun Jan 10, 2016 3:06 pm

Не че някой му дреме или е имал нервите да го догледа до 13-ти /омг/ сезон, ама сега и Майкъл Уедърли -Динозо се махал. Дано му спрат системите вече, отдавна е в кома тоя сериал. Само да не направят още един NCIS napichkasimaichina с Динозо начело клон... по добре да го утрепат.
:ninja:

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Re: NCIS (Naval Criminal Investigative Service)

Post by passer-by » Sun Jan 10, 2016 3:17 pm

Учудващо тоя сериал и сега държи адски високи рейтинги, но да, след напускането на ДиНозо, а преди него и Зива, не е ясно колко още ще изкара заглавието-майка, ама му били готвели двама нови персонажи, та явно докато има гледаемост ще се прави. Пък и два клонинга вървят вече, единият в Лос Анджелис с Крис О' Донъл и Ел Ел Кул Джей, а другият в Ню Орлиънс със Скот Бакула като шеф на звеното.

За мен сериалът-майка е железен в първите шест сезона и части от седми, което само по себе си е страхотно постижение. Нататък само за заклети фенове като при... ъъ, други заглавия. :mrgreen:

Иначе го спрях някъде около... девети? десети? ба ли го. Тия дни хвърлих един поглед на последните два епизода от 13-и, ами пълна скръб като гледам на какво са замязали персонажите, а и заместничката на Зива е поредният израз на сценарна бецзпомощност. Не се учудвам, че на Коте де Пабло и Майкъл Уедърли им е писнало.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests