The Spider-man movies topic

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Mon Mar 15, 2010 10:29 pm

Може би трябва да отворим една тема за Жената...крайно време е! В противен случай е сексистко! (баси, взех да звуча като зла феминистка :neutral: )
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Mon Mar 15, 2010 11:23 pm

Само уточнявай коя е, щото аз като чета "Жената" се сещам за Айрин Адлър. :lol:

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Tue Jun 08, 2010 9:38 pm

Ново слухче - Джейми Бел в главната роля. Разбира се, отникъде нищо не е потвърдено, но ужким бил 'надежден' източник...
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Jun 09, 2010 12:07 am

Джейми Бел е разкошен енд ол, но някакси никак не го виждам в баш тая роля...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Jun 09, 2010 11:21 am

Силно се подписвам под последното, очевидно пак ще сме с абсурден Паркър.

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Sun Jun 13, 2010 9:42 pm

Ново име в играта -Антън Йелчин...
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jun 14, 2010 12:16 am

По-подходящ, ама пак не мисля, че е ок, поне в сегашния си полуплешив чичкав вид.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Tue Jun 15, 2010 11:11 am

Ураааа, нов Спайди :) Тобито беше ужасно дразнещ в ролята, а и не само той, пък за Рейми - да, Ивъл Дед поредицата къртеше, но не и 3-те спайдърмена, които бяха глупави, откъдето и да ги погледнеш.
Image

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Mon Jun 28, 2010 10:27 pm

According to Deadline, Anton Yelchin ("Star Trek"), Aaron Johnson ("Kick-Ass"), and Logan Lerman ("Percy Jackson and the Olympians: The Lightning Thief") recently completed screentests for Peter Parker; in addition to previously announced finalists Jamie Bell ("The Eagle of the Ninth"), Andrew Garfield ("The Social Network") and Alden Ehrenreich ("Tetro").

Frank Dillane ("Harry Potter and the Half Blood Prince") and Michael Angerano ("Lords of Dogtown") were also mentioned as potential candidates, but Josh Hutcherson ("Red Dawn") was not listed in the report despite his previous confirmation that he is a contender for "Spider-Man."

The report also indicates that more candidates for the part may be added and that Columbia Pictures wants to make its selection soon.

Lerman has previously been tied to rumors listing him as both the frontrunner and as someone who was out of the running entirely — which seems unlikely if he tested as recently as last week.

Veteran screenwriter Alvin Sargent officially signed on for the "Spider-Man" reboot in May. Sargent has previously written on all three previous "Spider-Man" movies.

Production on the new "Spider-Man" is expected to begin later this year in order to meet its July 3, 2012 release date.
Ще се издрайфам ако изберат Гарфийлд, но Джонсън би бил нелош...
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Thu Jul 01, 2010 9:21 pm

Свеж слух -може би вече са се спряли 'твърдо' на ...Джош Хътчърсън...
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Fri Jul 02, 2010 7:10 am

Финално и официално -Андрю Гарфийлд. I just threw a bit in my mouth...
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Fri Jul 02, 2010 8:30 am

Не съм го гледал в нито един филм, ама по снимки и на мен ми се струва малко не-таман.
Нищо, ще видим какво ще се получи.
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Fri Jul 02, 2010 3:33 pm

Eh, it's OK.
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Jul 02, 2010 5:24 pm

Бе, аз принципно не се интересувам нито от актьори, нито от Спайдърмен, обаче този е краят. Имам чуството, че дори Ащън Къчър щеше да е малко по-добре... :roll:
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Sat Jul 03, 2010 3:20 am

Е Аштън Кътчър за мен би бил перфектият Паркър, но нали идеята им принципно беше да намерят някой млад актьор, защото искат да отделят специало внимание на тийн годините на Питър и живота му в гимназията.
И дори този не толкова сложен замисъл като "да намерим по-млад актьор" успяха да го провалят. Гарфийлд сега е на 26, когато излезе филмът ще е на 28. Знаете ли на колко беше Тоби, когато излезе Спайдър-мен 1? На 27 :D
But goddamn,
you got me in love again

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 19 guests