Топ 25 Изпълнения за Десетилетието -Мъже

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Jan 08, 2010 7:11 pm

Тогава кой е задникът?

Иначе моето мнение за Пит е малко като това на Вивиян - има разнообразни роли, но има и нещо негово си, което си трансферира от роля в роля и създава впечатление за типажност. Верно знае как да си подбира ролите обаче.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Fri Jan 08, 2010 9:18 pm

Amelia wrote:Тогава кой е задникът?
Как кой? Антонио!
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Jan 08, 2010 9:27 pm

Лицето Антонио Бандерас имаше епизодична и не кой знае колко интересна роля и затова викам да си го оставим като лице. Евентуално Стивън Риа? А Кирстен Дънст какво е?
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Fri Jan 08, 2010 9:30 pm

Дънтс определено е косата FFS! Еми, тогава мога да предложа Крисчън за задника...макар че според мен епизодичността сама по себе си не изключва предходното ми предложение. Все пак ролята на един задник е по-скромна от тази на хуй или путка...


Боже, в какво се превърна темата. :neutral:
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Post by penzata » Sat Jan 09, 2010 1:26 am

Сега нека си говорим обективно. Или Кирстен или Танди Нютън е задника - Антонио е ануса. Субективо - за мен това е най-добрият вампирски филм. Заедно с него - 30 days of night, - каквото и да искат да говорят другите, за мен филма е класика!
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sat Jan 09, 2010 1:34 am

И аз го обожавам. Но анус мисля трябва да е Крисчън Слейтър. Или поне дебело черво.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Jan 09, 2010 2:09 am

penzata wrote:Сега нека си говорим обективно. Или Кирстен или Танди Нютън е задника - Антонио е ануса. Субективо - за мен това е най-добрият вампирски филм. Заедно с него - 30 days of night, - каквото и да искат да говорят другите, за мен филма е класика!
Кажи ми, че се ебаваш. Не за Интервюто, то си Е най-добрият вампирски филм евър. Но другото... нещо... едва се класира за филм за бога :shock:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Darkling
Paragon
Posts: 592
Joined: Thu Aug 03, 2006 11:39 pm

Post by Darkling » Sat Jan 09, 2010 12:02 pm

Най-добрият вампирски филм, доколкото е най-стилният такъв, а пък според мен поне вампирските филми трябва да са 100% стил, е The Hunger от 83та с Дейвид Боуи и Катрин Деньов.
След няколко упражнения за разтягане взимам бърз душ и отивам във видеотеката, където връщам две касети взети под наем в понеделник - "Тя в мъжкия изправителен център" и "Двойно тяло", но всъщност пренаемам касетата с филма "Двойно тяло", защото искам тази вечер да го гледам още веднъж, въпреки че едва ли ще имам време да онанирам при сцената с умъртвяването на една жена с бормашина, тъй като в седем и половина имам среща с Кортни в "Кафе Люксембург".

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Jan 09, 2010 3:39 pm

Never heard of it. Иначе за мен всъщност е Vampire Hunter D: Bloodlust, но нвм.


ХОРА, АЙДЕ ПАК ПО ТЕМАТА, А?!
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Post by penzata » Sat Jan 09, 2010 6:18 pm

Roland wrote:
Кажи ми, че се ебаваш
Знам мнението ти за 30 days of night, но НЕ, не се ебавам. Филма мен лично ме радва адски много - като комикса ми е. Иначе The Hunger си е класика. Ама нали си е на Тони Скот, на който филмите ми харесват. Иначе ще излиза The Hunger 2.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Jan 09, 2010 6:38 pm

Don't tell the hero that the vampire is a little girl. It's funnier to watch him miss.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Sat Jan 09, 2010 9:13 pm

Darkling wrote:Най-добрият вампирски филм, доколкото е най-стилният такъв, а пък според мен поне вампирските филми трябва да са 100% стил, е The Hunger от 83та с Дейвид Боуи и Катрин Деньов.
Разкошен е, да. Въпреки че не съм 110% убедена, че бих му цапнала този лейбъл.
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
shannara
Misting
Posts: 260
Joined: Tue Jan 11, 2005 1:39 pm

Post by shannara » Wed Jan 13, 2010 12:26 pm

:? Не мога да ги докарам до 25. Някои от ролите, които са споменати по-горе си струват - Нортън и Спейси примерно. За мен най-доброто изпълнение остава на Ал Пачино в ролята на Шайлок във "Венецианският тръговец". Идеално пресъздава сблъсъка меджу алчност, любов към дъщерята, наранена гордост и озлобление към християните. В интерес на истината беше толкова Шайлок, че разпознах Пачино към края на филма.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests