Games on Demand

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Post Reply
User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6926
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Games on Demand

Post by Yan » Sun Dec 20, 2009 10:44 am

Microsoft-ци пуснаха услугата дето уж ще конкурира Steam. Използва Games for Windows Live.
Малоумието за пореден път е, че България я няма. Съответно и да искаш не можеш да въведш коректни данни, ако решиш да пазаруваш.
Сега съм изправен пред дилемата да мисля някакъв фиктивен адрес нейде си или да им тегля едни майни. Пък бях решил да тестя Viva Pinata и Tinker...
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Dec 20, 2009 1:00 pm

Games for Windows Live ме кара да сънувам кошмари. :?

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6926
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Sun Dec 20, 2009 1:07 pm

Какво правиш при липсата на България? Чудя се имали смисъл да се мъча да търся някакъв британски адрес или просто да отеба цялата работа.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Dec 20, 2009 1:18 pm

Нищо не мога да направя. Услугата е направена по възможно най-тъпия начин. Последните 2 месеца изобщо не мога да се логна в Games for Windows Live акаунта си, на който имам 5 игри, 4 от които се играят онлайн и не мога да играя онлайн. Не мисля, че с фалшиви адреси става някакъв номер... Няма да има и съдействие от съпорта понеже не си от съпортната държава. Единствено може да питаш в някой страничен форум, ако някой е успял да излъже системата, да каже как.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Dec 20, 2009 9:24 pm

Туй го има на бокса от доста време, но на PC със сигурност ще смърди, така че карайте си със Steam-а. Също така цените в повечето случаи са по-високи от тия на дисковите издания, защото пъблишърите сами избират колко са високи и в общия случай се оливат.

Viva Pinata не е нищо особено.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests