Кога излиза третата част на Darkwar na Feist в BG

Литературни критики и възхвали. Всичко, което винаги сте искали да знаете за Даниел Стийл и Нора Робъртс, а ви е било срам да попитате :р
Post Reply
User avatar
celibat
Merchant
Posts: 84
Joined: Fri Jan 16, 2004 8:54 pm
Location: Land of dreams

Кога излиза третата част на Darkwar na Feist в BG

Post by celibat » Mon Dec 14, 2009 1:50 am

Здравейте,
някой има ли инфо кога излиза третата част на Darkwar поредицата на Feist в Бг? Дори бих питал контркетно г-н Русинов, който превеждаше предишните книги на Фийст, но гледам, че сега е друг преводач.

И евентуално коя ще е следващата поредица, която Бард ще издаде на Feist? Евентуално Empire?
Мерси предварително
"Не знам дали се пропих, защото жена ми ме напусна, или жена ми ме напусна, защото се пропих",
Ben,
Leaving Las Vegas

User avatar
Beric
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 21, 2004 6:16 pm
Location: 1st and goal

Post by Beric » Mon Dec 14, 2009 9:49 am

Ами свърших я към 15 ноември. Има поне месец за редакция и печат, но като гледам не се разбързаха за празниците. Предполагам, че до към 15-20 януари трябва да излезе.

За следваща поредица май останаха само demonwar и империята, ама за момента няма изгледи да се почнат. Сега се задават продължението на колелото, следващия малазан, и трилогията Mistborn на Брандън Сандерсън. Чак след това евентуално може да се върнат към Фийст

User avatar
celibat
Merchant
Posts: 84
Joined: Fri Jan 16, 2004 8:54 pm
Location: Land of dreams

Post by celibat » Mon Dec 14, 2009 9:29 pm

Благодаря !
"Не знам дали се пропих, защото жена ми ме напусна, или жена ми ме напусна, защото се пропих",
Ben,
Leaving Las Vegas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests