Some whatever games spam

Мръсните страсти – на сапун
Post Reply
User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Wed Dec 02, 2009 8:28 pm

Хъм, как успях да го пропусна туй:
Muad_Dib wrote:За проспиването на Гран Туризмо - не играя колички, а и да играех никога не съм и нямам време да изиграя всичко възможно почти без изключения като АлДим. Играя за забавление и защото ми е кеф, а не с академична цел.
Всъщност имаш далеч повече свободно време от мен, драго ми Коле и играя само и единствено нещата които ме кефят. И между другото можеш да си вкараш главата между краката и да се целунеш отзад.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Dec 02, 2009 10:01 pm

AlDim wrote:Хъм, как успях да го пропусна туй:
Muad_Dib wrote:За проспиването на Гран Туризмо - не играя колички, а и да играех никога не съм и нямам време да изиграя всичко възможно почти без изключения като АлДим. Играя за забавление и защото ми е кеф, а не с академична цел.
Всъщност имаш далеч повече свободно време от мен, драго ми Коле и играя само и единствено нещата които ме кефят. И между другото можеш да си вкараш главата между краката и да се целунеш отзад.
Дълъг вариант - О хайде да бъдем малко реалистични поне, става ли, Сашенце? Кажи ми една значима игра от 2009 година, на която ти да не си играл поне 10 часа? Ама наистина да е значима и приета добре от медиите? Няма такава. Всичко изиграваш с много малки изключения и за трите основни платформи, следиш няколко сайта с новини за игри и после имаш наглостта да ми обясняваш на мен, който съм в държавна сесия колко много време съм имал? Да не споменавам пак, че ми правиш забележки как съм "проспал" някаква рандъм поредица, към която нямам и минимален интерес (за разлика от теб, който циклиш дори и на колички баси...).

Кратък вариант - Лапай.
Last edited by Muad_Dib on Wed Dec 02, 2009 10:21 pm, edited 1 time in total.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Dec 02, 2009 10:20 pm

Моля, моля -една от най-продаваните серии в света далеч не е рандъм поредица и трябва да се знае поне от обща култура така както всеки знае Стрийт Файтър, Зелда или Файнъл Фентъзи пък дори и да тези игри да ни те харесват и да не си ги играл.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Dec 02, 2009 10:21 pm

Dude, seriously....Not now.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu Dec 03, 2009 2:11 am

Izpiti, ne izpiti, universitetut e chastta ot jivota s nai-mnogo svobodno vreme sled qslata. Az ne se pribiram po 11-12 chasa vseki den i jena mi samo me gleda losho, che kupuvam igri, bez da gi igraq. Tazi godina sum propusnal kaji-rechi vsichko, koeto ne mi nai-visok prioritet - Borderlands, Killzone 2, Empire Total War, Left for Dead 2, Forza 3 i kakvo li ne oshte i to pri polojrnie, che polovinata ot tqh gi imam.
No neka ostavim tova nastrana - who the fuck si ti, che da mi durjish smetka kak si prekarvam malkoto svobodno vreme i koi te kara da reagirash po takuv bezumen i grozen nachin na posta mi po-gore?

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Dec 03, 2009 2:15 am

О хайде само не ми излизай с държането тип "ощипана госпожица", реагирах на твоя пост, който беше в абсолютно същия тон преди това, така че си сърбаш собствената попара и нищо повече.

По същата твоя логика аз мога да те питам - кой си ти, че да критикуваш (използвайки глагола "проспал") факта, че не съм играл поредица от рейсинг игри, при условие, че знаеш че ме боли фара за този жанр (не е като да не съм го писал в този форум)?

Към РРС: Съгласен напълно, само че за продълженията не си напълно прав, над 70% от списъка за догодина са за съжаление продължения, тази година процентите са горе-долу същите...В което принципно няма нищо лошо, защото повечето продължения наистина са в ПЪТИ по-добри от оригиналите си, но чисто и просто си значи, че индустрията е бая бедна откъм нови концепции, сюжети и идеи.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Dec 03, 2009 6:48 am

Достатъчно. Сашо, модератор си, мисля, че и сам можеш да подкастриш излишния материал от темата (тоя пост вкл.). Безстрастно.
Last edited by Roland on Thu Dec 03, 2009 6:51 am, edited 1 time in total.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu Dec 03, 2009 6:58 am

Drun ta plqs. Postut mi beshe sus suvsem normalen i neprovokativen ton, kato edinstveno otbelqzah, che vupreki che ti si propusnal tazi poredica, tq e dosta ogromna. Ti estestveno interpretira tova kato potupkvane na egoto ti i otgovori s nqkakvi nadmenno-kompleksarski lichni napadki, ekvivalentni na "ti si nekuf s prekaleno mnogo vreme, koito cuka za statistika, a ne za kef, za razlika ot moe zaeto velichestvo". Emi ne, tiq ne mi minavat.

Kak da e, poslednite nqkolko posta shte gi pratq direktno v kenefa, kato se pribera. A ti se nauchi da vodish normalen razgovor, ne e CHAK tolkova trudno.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests